Skocz do zawartości

Ogólne pecetowe pierdu-pierdu


Gość ako

Rekomendowane odpowiedzi

Wracając do Baldur's Gate.

Znowu twitter Ostera:

 

 

Great meeting with #Atari at #GDC now we need to get all the ducks in a row for an announcement #baldursgate #bestthingever

19:49 - 8 mar 12

Forgot to mention awesome meeting yesterday with the #WizardsoftheCoast guys. Great talking #d&d with them

1:04 - 9 mar 12

Skoro Atari jest w to zamieszane, to może być ciekawie.

Edytowane przez Shankor
Odnośnik do komentarza

Doskonale wiem, że wyjdzie z tego:

a) wielka kupa z numerem "czy" na końcu

b) albo gówniany remake, nikomu nie potrzebny prawdę mówiąc

 

...ale

 

http://www.youtube.com/watch?v=wpPU-MtBqrA

 

sprawia, że mam ochotę sobie rytualnie strzepać pełen dziecięcej niewinności i nadziei xD

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza

Jest jakaś możliwość bym zagrał sobie w MGS3 na kompie?

 

albo inaczej, czy oprócz emu da rady jakoś inaczej? czy emu są w końcu wydajne? Bo kompa to mam "takiego se"

Edytowane przez Oran
Odnośnik do komentarza

na Schafera dałem, na Wasteland dałem ale widze dziwny trend wyciągania ręki po moje pieniądze. Teraz pojawił się kickstarter na jakiegoś shootera, ciekawe co następne. Nie żebym byl przeciwny ale za dużo to i świnia nie zje i ludzie raczej nie będą rzucać pieniądzem we wszystkie strony nie wiedząc nawet co kupują

 

 

btw

kto planuje zakup CS:GO?

Odnośnik do komentarza
szeroko pojętego cRPG (Baldur's Gate i Diablo 3)

>cRPG

>Diablo 3

 

Wait, what?

Pogrubiłem Ci. Wiem, że D3 to nie RPG tylko H'n'S.

 

Już "wiadomo" co to będzie.

Baldur's Gate: Enhanced Edition

 

Więcej informacji: http://www.joystiq.c...es-this-summer/

 

Ponoć coś dodadzą.

There will be two games. Baldur's Gate: Enhanced Edition and Baldur's Gate II: Enhanced Edition #bgee=BG+TotSC, bg2ee=bg2+ToB
1st rule of #bgee Don't break the fun. We're using the 2nd Edition D&D rules.
Edytowane przez Shankor
Odnośnik do komentarza

A poza tym gram też w Angry Birds :P

 

Nie chodzi o to, żeby każda gra miała fotorealistyczną grafę. Chodzi o to, żeby grafika nie przeszkadzała w graniu i we wczuwaniu się w świat gry.

 

Angry Birds ma za(pipi)iście pasującą do świata gry oprawę. Taka ma być i taka pasuje, choć pod względem technologicznym to śmiech na sali.

 

BF3 ma świetną grafę, bo jest ona hmmmm mało plastikowa [patrz CoD]. Ostatnio jak ćwiczyłem sobie latanie będą samemu na serwie, to rzuciło mi się w oczy że mapka w jakiś sposób żyje nawet bez żołnierzyków. Drzewka się ruszają, jest jakiś dymek który wygląda jak dymek, na Bazarze za(pipi)iście pada desz, a na Teheranie wieje wiatr. I to są szczególiki które sprawiają że łatwiej wsiąknąć w grę.

Pod tym względem zupełnie nie przypadł mi do gustu nowy DeusEX. Tam śmierdzi plastikiem i sztucznością nie dlatego,że to świat przyszłości i tak miało być, tylko dlatego że twórcy nie umieli [i nie mogli - ograniczenia kĄsolek] wykorzystać tych wszystkich efektów które sprawiają że świat nie jest zrobiony z przetworzonych opakowań PET. Pisałem już o tym kiedyś.

Oglądasz wstawkę animowaną z DeusEX i widzisz parę, brud, zacieki.. zaczyna się gra i co? PSTRO :F Chodzisz po plastikowych korytarzach w plastikowym mieście gdzie na ulicach zamiast setek czy tysięcy ludzi masz kilkanaście osób. Zero ruchu drogowego, ulice szerokie jak na starym mieście i w ogóle myślisz sobie że takie miasto nie mogłoby istnieć.

 

Dobra, bo tak można pisać do usranej śmierci. Grafa w grach JEST ważna.

Odnośnik do komentarza

Dobra, bo tak można pisać do usranej śmierci. Grafa w grach JEST ważna.

 

Dokładnie! Gdyby Patapony miały fotorealistyczną grafikę, to byłby chµj, a nie świetny tytuł. Mylicie pojęcia. Nie chodzi o to, że grafika ma być superhiperza.je.bista (zafajdana "cenzura"), tylko ma pasować do klimatu tytułu i dlatego jest ona ważna. Gdyby w tetrisie spadały klocki w 3d, to już nie byłoby tego czegoś. Teraz porty/klony kultowej gry wywołują u mnie odruch wymiotny, właśnie.

Edytowane przez famas_kg
Odnośnik do komentarza

Ponoć mają dodać dodatkową zawartość. Ciekawy jestem czy będą to nowe obszary czy raczej NPC w starych lokacjach.

Ja w BG1 jestem w Knieji Otulisko i mam już miecz oburęczny +2 (zguba pająków) :D Generalnie jestem madafaka. Najciekawsze w tej grze jest to, że dzisiaj nie spotyka sie tak dopracowanych produkcji. Tutaj wszystko się zazębia, spotyka się mnóstwo "przypadkowych" postaci no i poziom trudości jest na odpowiednim poziomie. Generalnie powrót do przeszłości i zabawa jak za młodu. Tylko jeszcze muszę dwójkę znaleźć.

Odnośnik do komentarza

Ano właśnie, też mnie cena ciekawi.

Tyle, że obecnie to nie wiadomo zbytnio jak ten remake ma wyglądać. Bo ciężko wycenić ich pracę, jak nie widać efektu.

 

 

 

Mogli by dać promocję, ze każdy kto posiada oryginalne BG 1 i 2 ma zniżkę -50% na ten tytuł... bym dostał za darmo chyba, bo mam 3x BG1, 2x dodatek to BG1 i 2x BG2 + 2x dodatek to BG2 xD

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...