Skocz do zawartości

Ogólne pecetowe pierdu-pierdu


Gość ako

Rekomendowane odpowiedzi

Tak trochę zejdę z tematu Terrarii:

Giganty z Reus są tak fucking hilarious, że se aż je trzepnąłem jako 'Cover photo' na Facebooku - teraz jeno pozostało mi czekać na 3 miliony Wiadomości mówiących "O Bozie, jakie one słitaśne, z jakiej to gry na Fejsie i czemu nie wysłałęś mi zapki?" od blond-koleżanek xD

Odnośnik do komentarza

Może głupie pytanie, ale jak z rozdzielczością Indie Game: The Movie? Bo mam netbooka i boję się, że może być kijowo z fullHD. Jest tylko jedna wersja? Na Steamie patrzę, to ktoś napisał, że pliki są w folderze i że można przekonwertować, jak ktoś chce oglądnąć na DVD np., tylko niezbyt by mi się chciało kombinować...

Odnośnik do komentarza

http://www.rockpapershotgun.com/2013/07/26/activision-goes-indie/#more-162036'>Activision goes Indie !!

 

 

It’s finally happened. Activision-Blizzard has bought out the majority of its shares from Vivendi, leaving Bobby Kotick as the CEO of a basement-dwelling bedroom-coding indie studio. The company itself has spent around $5.83 billion to reclaim 429 million shares that were held by Vivendi following the 2008 merger between the companies. Kotick will stay on as president and CEO, and along with chairman Brian Kelly, he led a separate purchase of 172 million shares for $2.34 billion. A lot of money has changed hands – or accounts, I guess, since I doubt they actually handed it over in a large stack. Imagine if they had though – a picture of Kotick sliding two and a half billion dollars across a table toward some men in suits. The internet would generate enough of its accursed memes to keep reddit afloat for six hundred years.

 

 

 

 

Source:

http://www.rockpapershotgun.com/2013/07/26/activision-goes-indie/#more-162036

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza
Gość TopsyTurvy

W najnowszym numerze CD-Akcji jest pełna wersja Dead Island wer. PL. Jutro udaję się do kolportera, na konsoli nie miałem okazji zagrać, ziomek chwalił.

 

 

Jest jeszcze jakiś kod do PSN, ale to chyba wiedzą już wszyscy

 

Odnośnik do komentarza

Pany patrzcie co Bethesda chce wypluć na rynek:

 

The Elder Scrolls Anthology compiles all games plus DLC
authorpoint.gif14 hours ago - 5:45 PM on 08.01.2013
259205-head.jpg


275 196 75 3 Share275

Bethesda has just announced The Elder Scrolls Anthology, a mega collection of every Elder Scrolls game in one package for the PC. This will be out on retail shelves on September 10, 2013, and will go for $79.99. Here's what it will contain:

The Elder Scrolls Arena, The Elder Scrolls II: Daggerfall, The Elder Scrolls III: Morrowind (plus Tribunal and Bloodmoon), The Elder Scrolls IV: Oblivion (plus Knights of the Nine, Shivering Isles), and The Elder Scrolls V: Skyrim (plus Dawnguard, Hearthfire, Dragonborn). All that for $80! 

TES_ANTH_inside_discs-daggerfall-220x.jp
TES_ANTH_inside_discs-morrowind-220x.jpg
TES_ANTH_inside_discs-skyrim-220x.jpg
TES_ANTH_PC_pack_ESRB-220x.jpg
TES_Anthology_group_ESRB-220x.jpg

Całkiem fajny pakiecik. Ciekawe czy w Europie też się ukaże. Bo nie wiem czy po zakupie wersji USA nie byłoby problemów z aktywacją gry na Steam. O ile ofc będzie taka potrzeba.

Odnośnik do komentarza

Szczególnie, że Arena i Daggerfall od lat są dostępne za darmo...

 

W pakiecie nie ma też Redguard czy Battlespire, nawet jeśli to były tylko spinoffy.

 

Fajny pakiecik, ale zdecydowanie za drogi. Też nie do końca wiadomo do kogo skierowany w takim wypadku, biorąc pod uwagę, że to jednak PC, a nie na przykład re-release "HD" na kąsole, jak np. Metal Gear Solid Legacy Collection (który i tak jest znacznie tańszy).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...