Skocz do zawartości

Ogólne pecetowe pierdu-pierdu


Gość ako

Rekomendowane odpowiedzi

diss na Windowsa, Steam na linuksa, SteamOs, Mantle a teraz HL3

 

wszystko układa się w logiczną całość - Gabe planuje zdetronizować DX i "uwolnić" graczy spod jarzma MS. Wcale bym się nie zdziwił gdyby okazało się, że SteamOS dostanie pełne wparcie dla Mantle a Valve ugadało się z AMD ws. rozwoju tej technologii. HL3 jako czasowy ex na ich system byłby tylko wisienką na torcie.

Odnośnik do komentarza

SteamOS to OS. Nie znam się na tyle aby stwierdzić czy odpalisz to przez jakieś virtual machine, ale równie dobrze nic nie stoi na przeszkodzie zrobić sobie partycję osobną, jeśli faktycznie ma być darmowe i takie "cudowne".

 

Przy okazji moar HL3 - http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=688711

ziew

Odnośnik do komentarza

"Metal Gear Rising PC Version Is Still Coming"

https://twitter.com/Kojima_Hideo/status/385323137589444609/photo/1

http://www.siliconera.com/2013/10/02/metal-gear-rising-pc-version-still-coming/

 

"Next-Gen Deus Ex In Development For PC And Consoles At Eidos Montreal"

http://www.siliconera.com/2013/10/02/next-gen-deus-ex-development-pc-consoles-eidos-montreal/

 

Anfossi then elaborates, mentioning that Deus Ex: Universe isn’t a single game but an ongoing effort to expand the world of the franchise. Deus Ex: Universe will include PC and console games, but also additional Deus Ex games and products for tablets and smartphones, as well as book and graphic novels.

>and products for tablets and smartphones

>tablets and smartphones

FFS...

Odnośnik do komentarza

@Suavek

Nie czepiał bym się tutaj aż tak bardzo. Tak długo jak będą porządne tytuły na PC/konsolę to mnie więcej nie trzeba. Jest masa universum które są rozbite na książki, filmy, gry, novele czy pierdoły na tableta a to nie oznacza z miejsca zagłady :)

 

Sęk w tym, żeby te większe gry otrzymały odpowiednio dużo miłości i uwagi a nie były robione na szybko, pod casualowa publikę. I want to believe! :)

Odnośnik do komentarza

Tablet dostał "pierdołę" w postaci The Fall, które kontynuuje w pewnym sensie historię książki, całkiem niezłej. Ja takie "pierdoły" chcę na pełnoprawną platformę, a nie rozrzucone po mobilnych duperelach, bo teraz takie się sprzedają. W dodatku nie muszę chyba podkreślać, że wraz ze wzrostem popularnością marki zaczyna się jej masowe spieniężanie, właśnie za sprawą kolejnych sequeli czy spinoffów, niekoniecznie takich dobrych.

 

Poza tym Square Enix... nuff said.

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

diss na Windowsa, Steam na linuksa, SteamOs, Mantle a teraz HL3

 

wszystko układa się w logiczną całość - Gabe planuje zdetronizować DX i "uwolnić" graczy spod jarzma MS. Wcale bym się nie zdziwił gdyby okazało się, że SteamOS dostanie pełne wparcie dla Mantle a Valve ugadało się z AMD ws. rozwoju tej technologii. HL3 jako czasowy ex na ich system byłby tylko wisienką na torcie.

Tyle,ze aktualnie Valve kocha się z Nvidią. Nvidia optymalizuje sterowniki pod opengl a amd kładzie lache na sterowniki na pingwina :(

Odnośnik do komentarza

Eidos jest częścią squeenix, a squeenix jest odcięty od rzeczywistości. Nawet jak wyjdą im dobre gry, to oni tragizują i robią z igły widły (Tomb Raider i Sleeping Dogs to wg nich klapy bo nie sprostały wygórowanym oczekiwaniom sprzedaży), próbują to rekompensować DLC, wałkują znane marki do usranej śmierci oraz zaczynają bardziej aktywnie wspierać wspomniane platformy mobilne oraz wprowadzają gry z modelem freemium. Krótko mówiąc - pieniądz najważniejszy, a produkt jaki będzie taki będzie, żeby tylko się sprzedał, choćby dzięki marce (*cough*final fantasy*cough*).

 

Tak więc sorry, ale ja jestem sceptyczny, szczególnie po wspomnianym cyrku zwanym The Fall. No kurde fabularny FPS na tableta... brilliant... Czekam na cowclickera z marką Deus Ex na telefony...

Odnośnik do komentarza

Mam taki maly problem. Dodalem do Origina Dragon Age Poczatek i Przebudzenie, zeby miec je w cyfrowej wersji i nie bawic sie dluzej plytkami. Pudelka wywalilem, bo uznalem ze juz ich nie potrzebuje ( zreszta tak do tej pory bylo). Kiedy sciagnalem gre z serwera i chcialem zainstalowac, ku mojemu zdumieniu musialem drugi raz podac klucz produktu, ktorego juz niestety nie mam :( Da sie cos z tym zrobic, czy nie ma sensu nawet pisac do nich maila?

Odnośnik do komentarza

Wymagania dla Watch Dogs:

Minimum


Supported OS: Windows Vista SP2 64bit, Windows 7 SP1 64bit, Windows 8 64bit
Processor: Intel Core 2 Quad Q8400 @ 2.66Ghz or AMD Phenom II X4 940 @ 3.0Ghz
RAM: 6 GB
Video Card: 1024 VRAM DirectX 11 with Shader Model 5.0 (see supported list)
Sound Card: DirectX 9 compatible Sound Card
This product supports 64-bit operating systems ONLY

Zalecane:


Processor: Core i7 3770 @ 3.5Ghz or AMD FX-8350 @ 4.0Ghz
RAM: 8 GB
Video Card: 2048 VRAM DirectX 11 with Shader Model 5.0 or higher (see supported list)
Sound Card: Surround Sound 5.1 capable sound card

Supported Video Cards at Time of Release:


nVidia GeForce GTX460 or better, GT500, GT600, GT700 series;
AMD Radeon HD5850 or better, HD6000, HD7000, R7 and R9 series
Intel® Iris™ Pro HD 5200

http://shop.ubi.com/store/ubiemea/en_IE/pd/productID.288216200/sac.true

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...