Skocz do zawartości

Ogólne pecetowe pierdu-pierdu


Gość ako

Rekomendowane odpowiedzi

28 września w biedronce: 

 

Gry po 19.99 zł

- Air Conflicts: Secret Wars
- Anomaly 2
- GTR Evo
- Ił Sturmovik 2 Complete
- Józefinka: Londyńska Zagadka
- King’s Bounty: Wojownicy Północy
- Mały Wynalazca
- Sacred 2: Złota Edycja
- Star Trek The Video Game
- Street Fighter x Tekken
- Super Street Fighter IV Arcade Edition
- Symulator Jazdy Tirem: Rig’n’Roll: Wyścigi Tirów + Tirowiec
- WINX: Czarna Magia / WINX: Mali Przyjaciele Flory
- WINX: Wymarzona randka Stelli / WINX: Magiczny Bal
- Władca Pierścieni: Wojna na Północy

Gry po 39.99 zł

- Borderlands Game of The Year Edition
- Crash Time 5
- Dark Souls: Prepare to Die Edition
- Dead Island Riptide
- Deus Ex Directors Cut
- Fallout 3 Game of the Year Edition
- Grand Theft Auto: San Andreas
- Hitman: Rozgrzeszenie
- Risen 2: Mroczne wody
- Sleeping Dogs

Odnośnik do komentarza

No właśnie, Biedra dotychczas jak robiła promocje na gierki to raczej można było wyrwać dobre produkcje za grosze typu 10 zł, teraz wszystko z tej droższej półki było pięć razy o połowę taniej na Steamie.

Odnośnik do komentarza

No właśnie, Biedra dotychczas jak robiła promocje na gierki to raczej można było wyrwać dobre produkcje za grosze typu 10 zł, teraz wszystko z tej droższej półki było pięć razy o połowę taniej na Steamie.

No zależy jak na to patrzeć. Gdy tak spoglądam na kupione lata wstecz gry za 10zł, to zdaję sobie sprawę, że i to wszystko było dużo taniej w jakichś bundlach czy wyprzedażach. Po prostu wtedy digital nie był jeszcze tak rozpowszechniony i popularny, tudzież ludzie nie śledzili promocji tak zawzięcie jak obecnie.

 

No i teraz co prawda wszystko idzie w digital, ale niektórzy ludzie nadal cenią sobie pudełka, nawet jeśli gra wykorzystuje steamworks. Inna sprawa, że tego typu oferty nie są skierowane do nas, tylko szarego konsumenta co idzie do biedronki po pracy i widzi "tanie" gierki, albo też ma dość zrzędzenia dziecka, które je upatrzyło, więc dla świętego spokoju coś kupuje.

 

Co nie zmienia faktu, że 20zł np. za Street Fighter x Tekken to nie jest jakaś wygórowana cena, pomijając fakt, że gra nie jest steamworks. Osobiście pewnie skuszę się na Star Treka.

Odnośnik do komentarza

Chciałem zwrócić uwagę na nowy Humble Weekly, ze stołami do Pinball FX2. Wiele osób pewnie machnie ręką, ale gierka jest naprawdę zacna, a cena 6$ za te stoły wyjątkowo opłacalna (chociażby w porównaniu do ceny na Steam, nawet gdyby była spora promocja). Zabawa bardzo fajna, a stoły oryginalne, nawet jeśli nie jest się fanem danej tematyki.

 

Sama gra jest za darmo i oferuje jeden kompletny stół (całkiem dobry, wbrew pozorom, można się chwilę dobrze pobawić). Całą resztę można przetestować przed zakupem, jeśli ktoś ma wątpliwości. Osobiście spodobały mi się właśnie te Marvela i Star Wars, dlatego uważam, że warto dać te 6$.

 

 

Przy okazji, na steam pojawił się także Pinball Arcade. Też niezły pinball, głównie z tego powodu, że wszystkie stoły są wiernymi rekreacjami prawdziwych maszyn sprzed lat. Szkoda tylko, że ceny są dość wygórowane. Za sam stół Star Trek: TNG, który najbardziej mnie interesuje, życzą sobie 5 Euro...

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

@Gattzu

6 grudzień, lawl xD

A nie możesz karta płacić? Wtedy płacisz tyle ile chcesz, a nie fix'd wartości aka 5, 10, 20 Euro, czy ile tam wynoszą.

 

 

 

Nie będę ukrywał, że nie jestem jakimś mega zwolennikiem Oculus Rifta. Pomijając koszt i miejsce w pokoju. Ale poniższy filmik sprawia wrażenie całkiem niezłej synergii. Looks nice.

 

http://www.youtube.com/watch?v=cFyAgRtToL4

Odnośnik do komentarza

Ciekawe czy wreszcie użyją nowego silnika, czy też raz jeszcze podbiją teksturki obecnego potworka... Autentycznie nie mogłem się przekonać do dłuższej gry w Skyrim czy New Vegas, bo miałem wrażenie, że gram po raz n-ty w tą samą grę (Oblivion, Fallout 3). A co jak co, Skyrim może i miał ładne widoczki, ale świat i NPC byly tak anemiczne i "martwe", że na dłuższą metę bardziej odrzucały, niż wywoływały jakikolwiek zachwyt. Fakt, że fabuła równie dobrze mogła nie istnieć wcale nie pomagał.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ale że niby co ma do tego polityka kickstartera?

 

Obejrzałem 20 minut dramy na temat feministki na stanowisku community managera, co po znajomości dostała robotę, w której ewidentnie się nie sprawdza. I to się do kickstartera albo samej gry ma... jak? Bo nie wydaje mi się żeby posada zdobyta po znajomości była w dzisiejszych czasach czymś abstrakcyjnym. I choć jestem w stanie zrozumieć rozczarowanie osób, które wyłożyły na projekt pieniądze, to mimo wszystko powinny się z ryzykiem wszelkiej postaci liczyć.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...