Skocz do zawartości

Ogólne pecetowe pierdu-pierdu


Gość ako

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wszedl preorder to chyba nie bylo tej informacji wlasnie. Czytam sobie ich forum i wyjasniaja to jako "przejscie na swoje" zeby ludzie uzywali ich strony. Żelazna logika, nie ma co. Ludzie ktorzy chca DRM-free i tak by wzieli z ich strony albo z GOGa (na ktorym gry nie ma bo po co) a jak ktos kupi z GMG, Steama czy wlasnie Amazona to i tak nie dostana calej kasy.

 

Anyways, pruje sie z GMG o zwrot. Pisza, ze nie moga przyjac bo juz wydali klucz - ok. Szkoda, ze prawo EU mowi co innego 8) Zobaczymy co odpisza.

Odnośnik do komentarza

Czaiłem się na ofertę GMG od początku, zrażony ceną Steam w Euro, i choć nie stwierdzę, czy była tam mowa o serwisie Telltale czy nie, to na pewno nie było nic na temat Steam, dlatego nawet nie rozważałem zakupu.

 

Potem zaś stwierdziłem, że kupowanie tego nie ma jednak sensu, biorąc pod uwagę, że pewnie znowu przypadnie średnio 2h na epizod, z czego na komplet przyjdzie nam czekać miesiącami.

 

Tymczasem The Wolf Among Us, który jeszcze nie doczekał się drugiego epizodu, już niedawno miał zniżkę -33%. Toż to pewnie zanim pojawi się komplet TWD S2, to grę zdąży się kupić za 50% ceny lub jeszcze taniej.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj wyszedł nowy patch do Shadoplay od Nvidii, który dodaje ciekawy bajer:

 

 

•    Umożliwia strumieniowanie treści za pośrednictwem serwisu Twitch. Ta wstępna wersja beta umożliwia strumieniowanie materiału wideo wyłącznie w trybie pełnoekranowym.
 

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Preorder Metal Gear Rising (najprawdopodobniej) od jutra na Amazonie.

(+cena)

 

Looks like we're going to have Metal Gear Solid Rising for Pre-order tomorrow at 33% off ($19.99), there's still some final emails floating back and forth but I feel confident enough that it's going to happen to update you here.

http://www.cheapassgamer.com/topic/316950-amazon-pcdd-11-gta-trilogygtav-iv-749-gta-iv-complete-249-fallout-3-679-fall-out-3-goty-20-rayman-legends/page-278?do=findComment&comment=11362242 Edytowane przez Accoun
Odnośnik do komentarza

@Kazuun

 

Jeśli po tym nie masz ochoty choćby z ciekawości obadać, to może faktycznie nie jest to gra dla Ciebie.

 

Rules of Nature to już prawie swego rodzaju meme.

 

 

Czy były jakieś przecieki dotyczące wymagań sprzętowych? "Glorious PC Master Race", ale akurat mojemu by się upgrade już przydał, i nie wiem czy kasa poleci wcześniej na grę, czy na hardware i system. ;)

Odnośnik do komentarza

DMC moze i jest troche wolniejszy, ale zarazem bardziej zwariowany (przynajmniej trzecia czesc z roznymi pozami) i skomplikowany. Co mi sie najbardziej podoba w Risingu (przelazlem demo na żydboksie) to system walki - niby prosty, ale czuc te glebie jaka sie czai w zanadrzu. Jak patrzylem na filmiki z maksymalnego poziomu trudnosci to juz wiem, ze bedzie sie o co pieknie denerwowac.

 

Zachodni dewi nie ogarniajo czegos takiego.

Odnośnik do komentarza

Premiera 9 stycznia.

 

This new PC version includes all three DLC missions: Blade Wolf, Jetstream, and VR Missions, in addition to all customized body upgrades for Raiden, including: White Armor, Inferno Armor, Commando Armor, Raiden's MGS4 body, and the ever-popular Cyborg Ninja.

 

"CUTSCENES" added to the Main Menu. Play any and all cutscenes.

 

"CODECS" added to the Main Menu. Play all and any codec conversation scenes.

 

Added to the CHAPTER Menu the Boss Stage, enabling to play only the Boss battles.

 

"GRAPHIC OPTIONS" added to the OPTIONS Menu. Modify resolution, anti-aliasing, etc.

There is an option reading "ZANGEKI" that will modify the amount of cuts you can make.

Specs:

 

System Requirements:

 

Minimum:

OS: XP or Vista or 7 or 8

Processor: Intel Core i5 2400

Memory: 2 GB RAM

Graphics: Nvidia Geforce GTS 450

DirectX: Version 9.0c

Hard Drive: 25 GB available space

Sound Card: DirectX compatible sound card

 

Recommended:

OS: XP or Vista or 7 or 8

Processor: Intel Core i7 3770

Memory: 4 GB RAM

Graphics: Nvidia Geforce GTX 650

DirectX: Version 9.0c

Hard Drive: 25 GB available space

Sound Card: DirectX compatible sound card

 

Steam account required for game activation and installation

 

WAIT TILL TOMORROW FOR THE OFFICIAL ANNOUNCEMENT TO PRE-ORDER FOR $20

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=736471

 

 

PS: Preorder na Steamie przez pierwsze 2 dni też za $20, potem aż do premiery "tylko" 20% taniej.

Edytowane przez Accoun
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pre-order na Amazon jest już dostępny - http://www.amazon.com/gp/product/B00HERCRAI

 

20$. Sam jednak się wstrzymam, gdyż faktycznie nie zwróciłem uwagi na procesor, który akurat u mnie jest najsłabszym ogniwem sprzętu. Poczekam też na pierwsze opinie co do faktycznej jakości portu.

Odnośnik do komentarza

Wszyscy się teraz rzucają na taniego pre-ordera, a za dwa tygodnie się okaże, iż port jest beznadziejny i/lub niegrywalny. :P

 

Ja się ciągle waham. Wyczytałem, że te wymagania minimalne to takie, na których gra działa w sposób "akceptowalny". Sam jednak siedzę na dwurdzeniowym procku i się zastanawiam czy byłby on mimo wszystko jako tako grę pociągnąć, nawet gdybym miał troszkę zejść w dół z grafiką. Upgrade mnie czeka tak czy inaczej, ale z tym mi się jeszcze nie pali.

 

Gdyby nie cena, to bym poczekał, a tak niecałe 60zł (+ kasa z kart, jak ktoś ma) jednak kusi do podjęcia ryzyka.

Odnośnik do komentarza

Nie no rising jest goty, ale za dużo jest stopowania akcji jak to w mgsach i te gadki przez codec (dobrze, że nie trwają tyle co w normalnych metalach) no i strasznie sterylne otoczenie, ale co tutaj dużo mówić doje.bana gra. 

Odnośnik do komentarza

Czy Sins of a Solar Empire: Rebellion był już przeceniany w ostatnich dniach/tygodniach do 10$ ? Na łowcach nic nie widzę.

 

Wiem, że taka cena była już dawniej kilka razy, lecz zawsze odkładałem zakup gry, bo i tak nie planowałem grać w to w najbliższym czasie.

 

Tymczasem glorious PC master race's modding community zrobiło fajny prezent świąteczny, obok którego po prostu nie jestem w stanie przejść obojętnie...

 

http://www.moddb.com/mods/star-trek-armada-3

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...