Skocz do zawartości

PSX Extreme #174


Rekomendowane odpowiedzi

Rozczarowa mnie troche recenzja Uncharted autorstwa KILa. Chodzi mi o określenie grafiki jaka reprezentuje ta gra i zarazem jaka oferuja ta platforma, bardzo mnie ten temat ciekawi. Chodzi mi o odp. na proste pytania, czy grafika na PSV jest porównymwalna do tej z PS3 ? Tak jak to sie miało z PSP i PS2, mozliwości graficzne tej pierwszej były zblizone do PS2. Jakie bylo jego pierwsze wrazenie po o zobaczeniu gry na tym sprzecie? Czy opadła mu szczena? Czy mamy do czynienia z naprawde wysokim poziomem/przełomem na przenośnych konsolach? Bo jednak zdanie "grafika zachwyca" odnośnie tej gry to troszke za mało. Co do reszty recenzji nie mam zastrzezen,chodzi mi tylko o ten aspekt

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

czemu jeszcze nie ma tematu o numerze 175? ja juz swój dzisiaj dostałem :P

Budujemy napięcie ;). A tak poważnie - cieszymy się, że prenumeraty śmigają jak należy. Zapowiedź numeru jutro z samego rana :).

 

kiepska okładka

 

żart :D

 

Odnośnik do komentarza

czemu jeszcze nie ma tematu o numerze 175? ja juz swój dzisiaj dostałem :P

Budujemy napięcie ;). A tak poważnie - cieszymy się, że prenumeraty śmigają jak należy. Zapowiedź numeru jutro z samego rana :).

Perez, ale nie róbcie tak, by zachęcać do prenumeraty. Skoro ktoś już ma numer, to równie dobrze mogę na pebie znaleźć cały numer w formie pdfa (a tego nie chę :).

Im wcześniej piszecie o numerze tym lepiej. Nie czytam 30 dni jeden numer i skoro już odkładam bieżącą gazetkę na półkę, chcę wiedzieć co się u Was dzieje. Tym bardziej, że nowy numer już był skończony tydzień temu. Wydaje mi się, że powinieneś pisać co w nowym numerze, zaraz po tym jak numer zostanie wysłany do prenumeratorów.

%

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Perez, ale nie róbcie tak, by zachęcać do prenumeraty. Skoro ktoś już ma numer, to równie dobrze mogę na pebie znaleźć cały numer w formie pdfa (a tego nie chę :).

Im wcześniej piszecie o numerze tym lepiej. Nie czytam 30 dni jeden numer i skoro już odkładam bieżącą gazetkę na półkę, chcę wiedzieć co się u Was dzieje. Tym bardziej, że nowy numer już był skończony tydzień temu. Wydaje mi się, że powinieneś pisać co w nowym numerze, zaraz po tym jak numer zostanie wysłany do prenumeratorów.

%

Nie odbieraj tego jako formy zachęcania do prenumeraty - nic z tych rzeczy. Dwa - zazwyczaj staram się zapowiadać numer w dniu, kiedy pierwsi prenumeratorzy powinni go dostać (stąd zapowiedzi we wtorki rano - numer zazwyczaj wychodzi w poniedziałki z poczty). Przy tym numerze, może to zabrzmi dziwnie, ale sam jestem zaskoczony :). Chyba poczta podnosi swoje standardy, bo nakład prenumerat otrzymali w niedzielę, ale nie przypuszczałbym, że w niedzielę go już wypuszczą, a na to wychodzi, skoro dzisiaj już są sygnały o dostawie :). Jutro z samego rana (czyt. ok. 9:30) zapowiedź ląduje na forum, a przy okazji kolejnych numerów pomyślimy, czy nie dawać zapowiedzi wcześniej (to też po części zależy od tego, co jest w piśmie - o niektórych rzeczach można napisać wcześniej, a niektóre lepiej trzymać możliwie najdłużej :)).

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

Perez, ale nie róbcie tak, by zachęcać do prenumeraty. Skoro ktoś już ma numer, to równie dobrze mogę na pebie znaleźć cały numer w formie pdfa (a tego nie chę :).

Im wcześniej piszecie o numerze tym lepiej. Nie czytam 30 dni jeden numer i skoro już odkładam bieżącą gazetkę na półkę, chcę wiedzieć co się u Was dzieje. Tym bardziej, że nowy numer już był skończony tydzień temu. Wydaje mi się, że powinieneś pisać co w nowym numerze, zaraz po tym jak numer zostanie wysłany do prenumeratorów.

%

Nie odbieraj tego jako formy zachęcania do prenumeraty - nic z tych rzeczy. Dwa - zazwyczaj staram się zapowiadać numer w dniu, kiedy pierwsi prenumeratorzy powinni go dostać (stąd zapowiedzi we wtorki rano - numer zazwyczaj wychodzi w poniedziałki z poczty). Przy tym numerze, może to zabrzmi dziwnie, ale sam jestem zaskoczony :). Chyba poczta podnosi swoje standardy, bo nakład prenumerat otrzymali w niedzielę, ale nie przypuszczałbym, że w niedzielę go już wypuszczą, a na to wychodzi, skoro dzisiaj już są sygnały o dostawie :). Jutro z samego rana (czyt. ok. 9:30) zapowiedź ląduje na forum, a przy okazji kolejnych numerów pomyślimy, czy nie dawać zapowiedzi wcześniej (to też po części zależy od tego, co jest w piśmie - o niektórych rzeczach można napisać wcześniej, a niektóre lepiej trzymać możliwie najdłużej :)).

 

jak coś to TAK poczta polska zmienia standardy. sprawdzone info.

Odnośnik do komentarza

A jaki jest sens zapowiedzi numeru w dniu jego ukazania ? Zapowiedzi gier tez sa publikowane na dzien przed premiera ? Serio nie rozumiem tego. Kojarzy mi sie to z tanim chwytem reklamowym aby ludzie kupowali cos w ciemno bo nie daj boze sama zapowiedz lub spis tresci numeru moglby kogos odstraszyc i ten nie kupilby czasopisma. Dla mnie to calkowity bez sens.

Odnośnik do komentarza

A jaki jest sens zapowiedzi numeru w dniu jego ukazania ? Zapowiedzi gier tez sa publikowane na dzien przed premiera ? Serio nie rozumiem tego. Kojarzy mi sie to z tanim chwytem reklamowym aby ludzie kupowali cos w ciemno bo nie daj boze sama zapowiedz lub spis tresci numeru moglby kogos odstraszyc i ten nie kupilby czasopisma. Dla mnie to calkowity bez sens.

 

Można sobie spokojnie spr. spis numeru w kiosku/kolporterze, na upartego mozna przeczytac na próbe jakaś recenzje lub artykuł więc w ciemno nic nie kupujesz, żadnego chwytu tu nie ma;)

Odnośnik do komentarza

Nie no chłopie, nie będę stał w kiosku/empiku i czytał. Poprostu dziwi ta zmiana bo do tej pory było duże wyprzedzenie a teraz jest nagle zaraz przed samym pojawieniem się w sprzedaży i zastanawiam się co było tak bardzo złego w tym, że trzeba było skrócić termin zapowiedzi. Komuś działa siękrzywda z tego powodu ?

Odnośnik do komentarza

Słucham? :). Duże wyprzedzenie? :). Proszę:

- 165 - numer dostępny od 20.04, zapowiedź Fenixa 19 kwiecień 2011 - 15:50

- 164 - numer dostępny od 21.03 (poniedziałek), zapowiedź 19 marzec 2011 - 21:03

- 163 - numer dostępny od 22.02 (wtorek), zapowiedź 19 luty 2011 - 08:33

- 162 - numer dostępny od 20.01 (czwartek), zapowiedź 19 styczeń 2011 - 09:29

- 161 - numer dostępny od 21.12 (wtorek), zapowiedź 20 grudzień 2010 - 09:40

 

Jak więc widzisz, w większości przypadków numer był zapowiadany niespełna na dzień/dwa przed premierą i akurat w tym aspekcie nie zmieniło się nic - my również zapowiadamy dzień lub - jak choćby teraz - 2 dni przed premierą, ale przeglądając jeszcze kilkanaście numerów wstecz, nie zauważyłem, żeby Fenix robił tygodniowe wyprzedzenie...

Odnośnik do komentarza

Nie znasz sie na DTP wiec nie masz prawa krytykowac!

nie znam sie na DTP ? a co to ma do rzeczy , ja oceniam zawartość i odbór nowych Extrimów , które są po prostu nie zjadliwe , i odrzuca od ich czytania. A slogany że ktoś się na czyś nie zna i nie ma prawa wyrażać swojej opinii ,to funkcjonały ale w przedszkolu .....

 

mój post nie dotyczył strony technicznej tylko wizualnej, odbiorczej. Po prostu obecny poziom PSX Extreme do pięt nie dorasta temu z przed kliku lat , zdobił sie surowy wręcz smutny. Oby pismo nie weszło na równie pochyłą , co było by ogromną stratą , bo jak mówiłem jestem z tym pismem od pierwszego numeru. Satysfakcja z czytania obecnie znikoma....

Edytowane przez sEB-q
Odnośnik do komentarza

Wypowiedź django to była ironia, a nie stwierdzenie skierowane do Ciebie. Nawiązał do tematu o zmianach, które zaszły/zachodzą ostatnio na łamach pisma. Musiałbyś przejrzeć tematy o dwóch poprzednich numerach oraz temat - "kierunek, w którym zmierza PE", a także przeczytać felieton z poprzedniego numeru pisma(a raczej ostatni akapit). Wtedy wszystko stanie się jasne ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...