Skocz do zawartości

PSX Extreme #174


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orson

gratuluję szczęścia, ja blisko rok czekałem na możliwość wydrukowania 1 tekstu i nie było mi dane. musisz mieć naprawdę dobre teksty w rękawie. powodzenia życzę.

 

 

moze twój tekst był po prostu do du.py? :)

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

 

Monika wrzuć fotę do działu "pokaż swoją twarz" bo tamtejsze nerdy (nie kupują PE, tylko siedzą na forum) i nie wierzą, że jesteś prawdziwą laską. :)

 

Heh jeśli nie kupują to ich błąd, bo zdjecia na forum raczej nie wrzucę. Jeszcze mi na czole lotnisko w paint-cie domalują, albo coś bardziej wyszukanego, znając ich talent :D . Wole już w ich gronie uchodzić za faceta ;)

 

el-shabazz - dzięki! Ale nie poddawaj się! Napisz coś nowego, jeśli będziesz dostatecznie zdeterminowany, to może wkońcu pojawi się w piśmie ;) .

 

Farmer - mam nadzieję, że kolejne Cię zadowolą, jeśli jest jakiś temat, który Cię szczególnie interesuje, daj znać, może skrobne o nim moje zdanie. Co do koloru włosów to Cię niestety rozczaruję - jakiś czas temu zmieniłam go z rudych na ciemne, ale w ramach rekompensaty, specjalnie dla Ciebie postaram się wykopać coś z albumu i jeśli się nie spóźnię, pójdzie do druku w nowym numerze :) .

 

Guardian - tak jak jak rozmawialiśmy na priv - chetnie bym coś o ME napisała, szczególnie, że jest to jedna z moich ulubionych serii, ale biorąc pod uwagę datę premiery "trójki", w kwietniowym numerze będzie to już "musztarda po obiedzie". Ale może nowy Tomb Rider... kto wie:)

Odnośnik do komentarza

 

Monika wrzuć fotę do działu "pokaż swoją twarz" bo tamtejsze nerdy (nie kupują PE, tylko siedzą na forum) i nie wierzą, że jesteś prawdziwą laską. :)

 

Heh jeśli nie kupują to ich błąd, bo zdjecia na forum raczej nie wrzucę. Jeszcze mi na czole lotnisko w paint-cie domalują, albo coś bardziej wyszukanego, znając ich talent :D . Wole już w ich gronie uchodzić za faceta ;)

 

 

Hmm... Luna, Monia, Tokar. Każda konsolomaniaczka musi mieć duże czoło? :(

Edytowane przez Yakubu
Odnośnik do komentarza

Monia czas na pierwsze 3 groszówki i recenzje. Wywrzemy nacisk na Naczelnego (moje skarpety już do niego lecą :whistling: )

Kobieta pisze w PE-w końcu się doczekałem :i_am_so_happy:

Może z czasem będziesz mieć wpływ na estetykę magazynu ( po Magdzie Ścierskiej przyda się tam damskie wyczucie estetyki)

Nawet Loki się ucywilizował w Hyde Parku ( zdjęcia Japonek tylko z dużymi oczami :no: )

Witam na pokładzie i do dzieła. Trzymam Kciuki

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Farmer jeśli dzięki Tobie będzie to foto Moniki w czerwonych włosach to możesz czuć się dumny:) i masz u mnie browar (kiedyś nie lubiłem rudych, ale Heawenly Sword to zmienił).

Dobra, nie ma co patrzeć na wygląd, czekamy zatem na jakiś ciekawy felieton ;)

 

Się czuję się dumny 8)

A browara chętnie przygarnę :D

Odnośnik do komentarza

Bardzo fajnie ,że wreszcie jakaś kobieta postanowiła na serio zaangażować się w PE ,brawo Monika! :good2:

Pomijając ten fakt,że piszę to ponad dwa miesiące od Twojego przyjścia ,no ale lepiej później niż wcalę :)

Twoje felietony bardzo przyjemnie się czyta ,są ciekawe i treściwe,teraz pora zaangażować się w coś innego :sorcerer: ,oczywiście nie przestając ich pisać.

 

Choć pierwszy felieton ,mnie trochę zdziwił,bo praktycznie każda kobieta którą znam nie ma nic przeciwko graniu,niektóre bez problemu pozwalają spędzać swoim drugim połówką czas przed monitorem i to nawet samemu,choć przeważnie nie chcą aby to trwało za długo,ale na 2 godzinki dziennie mogą liczyć,no chyba,że akurat tak się składa ,że wracają wcześniej z pracy,ale i tak nie mają później nic przeciwko aby spędzać czas z ukochaną.Nie wiem może ja mam takie szczęście , bo akurat w większości wypadków tak jest,ale myślę,że nasze hobby jest już tak rozpowszechnione ,że prawie wszyscy się nim interesują,a na pewno osoby tak do około 40-50 roku życia.

 

No i na koniec życzę ,aby twoja działalność była stale widoczna i doceniana.

Edytowane przez darkgamer
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Witam chciałem się podzielic swoimi uwagami na temat tego co ostatnio dzieje sięz PSX Extreme. Zaznacze tylko ze jestem waszym czytelnikiem od 1 numeru który osobiście wyrwałem od Norbasa na Wrocławskiej giełdzie 100 lat temu :)

 

Mianowicie do rzeczy i na temat ...... od pewnego czasu , i zmian na stanowisku naczelnego widać zmiane wizerunku czasopisma w kirunku PRO , poważnego magazynu , z zimnym surowym designem poszczególnych stron. Wystarczy wziac do ręki numer choćby z 2004 roku i obecny , z obecnego aż wieje chłodem. NIe ma tego luzu , zartów , atmosferty dobrej zabawy przy grach redakcji jeno zawodowe podejscie do tematu. Tłumaczenie że redaktorzy tez sie starzeją i musza zmieniać styl na poważniejszy do mnie nie trafia ,bo od większości jestem starszy.

 

Wy zajmujecie się ocenami okładek , a nikt nie zajmuje się środkiem , a to co tam sie znajduje coraz częściej powstrzymuje moją rękę przed sięgnięciem po kolejny numer . Za to z chęcią odkurzyłem archiwum psx extreme z piwnicy i aż miło poczytać artykuły w dawnym stylu.

 

pozdrawiam zróbcie cos z tym k.... "stary czytelnik"

 

PS to jest pismo o grach a nie o jachtach dla bogatych panów prezesów a tak wyglada teraz w środku

Edytowane przez sEB-q
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Aisza - widziałam komu dawałaś plusiki i minusy... Zawsze myślałam, że kobiety trzymają się razem. Czyżbym się pomyliła :o? Liczę na Twoje poparcie i to, że jako jedna z grających kobiet pomożesz nam się przebić przez ten cały testosteron :thumbsup: .

Witam uprzejmie :)

Nie chciałam wypowiadać się na Twój temat, znając życie zaraz posądzono by mnie o zazdrość et cetera :rolleyes:

Pozwolisz jednak, że ocenię Twoją pracę, nie Ciebie ani Twoją osobowość - co właśnie zrobiłam, sugerując się obserwacją, czytając komentarze - wyciągnąwszy wszystkie "za i przeciw".

Oj, niejedno Cię jeszcze zdziwi. Kobiety są perfidne, zdradliwe i fałszywe, bardziej niż mężczyźni. Znam to z doświadczenia ;) Oczywiście, czuję jedność jajników, bo dobrze wiem jak trudno dziewczynie się wybić z grona samych samców, a szczególnie na tym forum. Swego czasu nawet próbowałam, wierz mi zostałam bardziej zjechana niż Ty :) Zrozumiałam, że nie tyle co moje teksty były złe, ale ja sama byłam postrzegana jako intruz - bo nie jestem facetem. Nie chciało mi się walczyć z męskimi torsami jak Don Kichote z wiatrakami, aż takiego parcia na redakcyjną posadkę nie miałam. Dla mnie się liczy aby to co piszę znalazło akceptację, zainteresowało czy się spodobało - nie ja sama i mój wygląd zewnętrzny. Dlatego właśnie, że jestem kobietą, nie sugeruję się Twoimi fotkami, jak połowa mężczyzn tutaj. Wczytuję się w konwersację, wertuję dialogi, wysnuwam wnioski, a że nie chcę się powtarzać - podzielam w mniejszym lub większym stopniu zdanie innych. Nie sama facjata zdobi człowieka, nie chcę oceniać Twojej pracy z perspektywy podnieconego zdjęciami faceta. Nie sądzisz, że sam Twój tekst spotkałby się z zupełnie innym odbiorem? Tak, to mam wrażenie więcej wypowiedzi jest na temat Twego wyglądu. No na mnie nie działasz ;) Nie całkiem trafia do mnie to co piszesz, nie zgadzam się z wieloma aspektami Twego "punktu widzenia" z punktu siedzenia Gracza. Masz inny styl, brylujesz nie w moich klimatach i nie musi mi się podobać. Co nie znaczy, że w przyszłości nie przyklasnę temu co wychodzi spod Twego pióra. Szansa i nadzieja jest zawsze ;]

 

Pozdrawiam i powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

zawsze mnie to u ciebie zastanawiało- Monika to ładna dziewczyna ale czy naprawdę myslisz, że tu nie wiem- fapujemy do jej zdjęcia?

 

no bo piszesz o "podnieconych zdjęciami , oceniających z tej perspektywy"...

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

AiszA , seks nie jest u nas na pierwszym miejscu. Może na drugim, albo trzecim... ale ja nie o tym. Monice się poszczęściło i dano jej możliwość napisania kilku zdań. Dajmy jej szansę i zobaczmy co z tego wyjdzie. Monika dopiero zaczyna, musi teraz określić się w swoim pisaniu. Myślę, że z czasem zaskarbi sobie stałych czytelników. A jak doda swoje zdjęcie w rudych włosach to tylko się cieszyć :D

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

oczywiscie, że nie na pierwszym!!!

 

Sasiaduje dumnie pomiędzy żłoppaniem piwska a puszczaniem tajniaków pod pierzynką.

 

 

 

taki stereotyp faceta mają niektóre kobiety, które po prostu powinny zmienic...swych facetów/kolegów

 

 

 

ps Rozbo , dopiero teraz przeczytałem relację z wypadu redakcyjnego (mam miesięczne opóźnienie z numerem, teraz jestem w połowie dopiero obecnego)

 

Myslałem na podstawie zdjęcia , ze ty palisz zielsko z puchy (no np gdyby artefakt się zgubiłgdzies :P ) a ty pijesz piwko ...tzw "systemem". :)

 

whoooa kiedyś tak pijałem , robiło się tak, że paliło sie fila a potem Okocim Mocne cyk nożem- i tak jak ty. Browar mocny wipity tym sposobem w 4 sekundy , kopie niesamowicie w kombinacji z wczesnijszym. Na poczatku trudno czasem ustac...skok :P

 

Wiesz co dobre ;)

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Hehe, na to wychodzi :D

 

wujek cicho bo aisza se pomysli , że ci w głowie niecne zabawy pod kołderką

 

... a Tobie nie? :P

 

Farmer ma rację ,raczej większość z nas na tym forum ,ma na karku już ponad 20 wiosen i nie mamy takiego popędu do sexu,tak jak kiedyś to było :)

Jak każdy, trochę tak,wiadomo,ale wątpię,aby ktoś kupował PE dla zdjęcia Moniki,żeby fapować.

Jest bardzo ładna , ale nie dzięki temu znalazła miejsce w Extrimie,tylko temu,że potrafi pisać świetne felietony.

Trzeba też pamiętać o tym do kogo należy ostateczny głos w sprawie zdjęcia,czyli do Moniki.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.