Skocz do zawartości

stare wygi....


Juventusek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
Shiva ma sie calkiem dobrze :)
Jak masz kontakt z Shiva to pozdrów go od starego czytelnika,jak przeczytałem w PE że Shiva odchodzi to mi szczena opadła(niezła zadyma w redakcji musiała byc bo w hyde parku połowa zgredów o tym pisała:),pamiętam go ze świetnych recenzji i chumoru,do dzisia sie czasami zastanawiam czemu odszedł,chłopaki teraz też dają rade ale jak dla mnie to pierwszy skład był o wiele lepszy-to pierwszy skład stworzył moc marki PSXExtreme,kto by sobie kiedyś wyobraził PE bez Stara,Myszaqa,Gamery,Ściery,Aja,Shivy,Hiva Lokiego i Kaliego(no oni na szczęście są),chyba nikt by w to nie uwierzył,a jednak ich już praktycznie nie ma,wszystko się zmienia i tak to już jest na tym świecie,za jakieś 15 lat to nie wiem czy ktoś zostanie z obecnego składu,pozdrowienia dla wszystkich redaktorów,praktykantów i orbitantów,tych ze starego jak i nowego składu:)
Odnośnik do komentarza

Przez te lata faktycznie bardzo dużo się zmieniło,jedne rzeczy na plus a drugie na minus,pojawiły się ciekawe persony ,odeszły równie ciekawe,choć i tak większość ma się dobrze,nie wiem czy wiesz,ale HIV prowadzi listy,

Stara,Myszaqa,Gamery,Ściery,Aja,Shivy,Hiva Lokiego i Kaliego(no oni na szczęście są),chyba nikt by w to nie uwierzył,a jednak ich już praktycznie nie ma

no ale raczej wiesz,choć niektórzy mogą uznać to zdanie ,za dość kuriozalne,szczególnie Ci którzy od czasu do czasu czytają magazyn czy wchodzą na forum,albo portal i nie do końca się orientują.A co się może stać jeszcze przez kolejne 15 lat ,to aż strach pomyśleć,oczywiście w pozytywnym słowa znaczeniu :)

Odnośnik do komentarza
  • 10 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

nie ujmujac obecnym redaktorom, ci ktorych juz nie ma, stworzyli to pismo. stworzyli styl. cos na pograniczu zulostwa i kiczu i dzieki temu luznej i swojskiej atmosfery. czuc bylo ze to normalni mlodzi ludzie spedzajacy czasami wolne chwile na graniu przy browarach. Zycze wszystkim, ktorzy sie przez to pismo przewineli zeby zyli spokojnie i dobrze. W trudzie, bo takie jest zycie i rzadko da sie beztrosko, ale z satysfakcja, ze ludzie chocby tacy jak ja zawdzieczaja im kawal swojego dziecinstwa, pasji i pozytywnego nastawienia do zycia.

 

te czasy nie wroca tak jak nasze czasy dziecinstwa czy pozniejszej mlodosci. Nie zapominajmy ze to dzieki nim istnieje chociazby to forum, ktore mimo wszystko dla wielu okazalo sie tym wlasciwym. Jestesmy lojalni w ramach podziekowan za wlozone serce i pot w prace przy czasopismie. 

 

 

Chcialbym zeby kazdy poczul ze to co robil nie bylo kolejna zwykla fucha, jak robota przy kebabie, ale tworzeniem historii w polsce, tworzeniem kultury. nie ma dziekowania komus bardziej a komus mniej. kazdy kto byl czescia tego pisma zasluzyl sie tym ze po prostu tam byl. Wy, ktorzy pchacie ten wozek do przodu, wiedzcie, ze robicie kawal niesamowitej roboty. 

 

 

To nie jest dopraszanie sie o uwage czy poklask za przejaw wielbienia. to po prostu zwykle podziekowania za to ze nie daliscie sie zjesc i nadal jestescie z nami, bo latwo powiedziec ze bez nas nie ma Was, ale to bez Was nie ma nas, i wielu tak to czuje, kiedy dopada sentyment.

Edytowane przez Najtmer
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

 

Shiva ma sie calkiem dobrze :)

kto by sobie kiedyś wyobraził PE bez Stara,Myszaqa,Gamery,Ściery,Aja,Shivy,Hiva Lokiego i Kaliego(no oni na szczęście są)

 

Nigdy bym nie pomyslal za mlodych lat, ze takie cos moze nastac, szybciej widzialbym kolejne feletiony PlayMana z pobytu na techno party niz zmiana redakcji. Wertuje dalej po forum, bo widze ze zmiany sa gigantyczne. Pozdrowienia dla nowych i starych zgredzioli!

Odnośnik do komentarza

Kup nowy numer to zobaczysz, weź dychę jak coś.

 

Nie wczoraj i nie dzisiaj, ale jutro polece i sprawdze. Troche sie naczytalem tutaj na forum, ale to moze i dobrze, ze troche a nie duzo bo zmiany wiem ze sa kosmiczne :) Cena za moich czasow to chyba cos kolo 7 zł wiec reforma cenowa raczej kosmetyczna na te 10 lat :) Wiem, ze HIV w ktoryms z numerow wporwadzil z partyzanta nowy rodzaj papieru - taki sliski/wiesniacki jak w CD Action czy innym Forbsie i pewnie taki zostal tudziez jeszcze bardziej unowoczesniony... i jak to czytac w nocy jak Cie praktycznie razi odbicie lampki od kartki? :)

Pozdrawiam serdecznie Grzybiarzu chociaz nie kojarze Cie dokladnie, ale....ale to i pamiec nie ta co wtedy ;)

Odnośnik do komentarza
  • 11 miesięcy temu...

 

Jesteś Nosferatu czy coś w ten deseń :) Pzdr. po hibernacji

Nosferatu ze mnie żaden ;) Jestem z gazetą od wtedy kiedy wskazuje mój nick. Z PE w sieci jestem od czasów końca IRCa i początku polchatu (pamiętacie jak kiedyś poszła fama, że na czacie będą odpowiedzi na maturę [2002?] i pobiliśmy rekord ilości użytkowników ? :) )

 

 

 

Wow, rok trzeba czekac na odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...