Jump to content

Medal of Honor : Warfighter


Kre3k

Recommended Posts

DICE pewnie już teraz pracuje nad Bad Company 3 i być może nad Mirror's Edge 2, więc ich wkład do gry raczej odpada (i w sumie dobrze:P) Myślę, że Danger Close wspierać może jakieś inne studio np. Respawn.

 

w multi nie chce Coda czy BF...chce nowa marke z nowymi pomyslami

 

Dokładnie. Na co komu klon Bfa pomieszany z paroma elementami z CoD-a? Chyba że akcja będzie rozgrywać się w czasie II WŚ, wtedy mogę wybaczyć. :P

Edited by Kre3k
  • Upvote 1
Link to comment
Guest szpic

Nie chcemy II WŚ, chcemy tak klimatycznego singla jak ostatnio. Tylko totalny ignorant może stwierdzić że kampania w nowym MoH była nudna.

no akurat smieszne bylo ze singiel z klasycznego MOH'a dodawanego gratis byl lepszy niz nowy singiel :P

Link to comment
dość ciekawie grało się w kampanie ostatniego MOH, lecz przyznam, że holernie się stęskniłem za II wś i bym nie pogardził nowym medalem w tych czasach

Tyle że fajnie by było, gdyby to był MoH w klimacie klasycznych części z PSXa i Frontline z PS2 - więcej cichej infiltracji, a nie same skrypty i D-Day do potęgi n-tej. Zresztą na podobnych założeniach opierała się kampania ostatniego Medala i pewnie dlatego wiele osób psioczy, a przecież klimat się wylewał z ekranu.

Edited by K@t
Link to comment

Nie chcemy II WŚ, chcemy tak klimatycznego singla jak ostatnio. Tylko totalny ignorant może stwierdzić że kampania w nowym MoH była nudna.

tylko ostatni ignorant zapomina ile klimatu kryło się w drugiej odsłonie moha, kiedy trzeba było przekradać się na tyły wroga ze snajperką, a potem walczyć nią w środku wielkiego kotła i rozpie.dolu, kiedy "sprawa się rypła"; imoho najbardziej klimatyczne sceny w strzelankach "współczesnych" spod znaku MoH i CoD to ta związana z misją w Prypeci; cała reszta fajna, czasami nawet bardzo, ale D-Day czy wbijanie się na jakieś zwrotnice kolejowe i sabotowanie różnych fajnych niemieckich akcji to rzecz bezcenna...

tylko, żeby to docenić trzeba się na "Czterech pazernych i suce" wychować...

 

(a rzucanie ziemniakami rulez!)

Link to comment
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.