Skocz do zawartości

Medal of Honor : Warfighter


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

A właśnie ostatnio myślałem sobie o tym, że zagrałbym w starego dobrego MoHa w realiach II WŚ. Mam nadzieję, że jednak ten "przejedzony" niegdyś temat wróci jeszcze do nas, bo ostatnio chyba jedynym shooterem we wspomnianych realiach był Wolfenstein, który co by nie mówić, pachniał kupą i zużytymi skarpetami.

Odnośnik do komentarza

DICE pewnie już teraz pracuje nad Bad Company 3 i być może nad Mirror's Edge 2, więc ich wkład do gry raczej odpada (i w sumie dobrze:P) Myślę, że Danger Close wspierać może jakieś inne studio np. Respawn.

 

w multi nie chce Coda czy BF...chce nowa marke z nowymi pomyslami

 

Dokładnie. Na co komu klon Bfa pomieszany z paroma elementami z CoD-a? Chyba że akcja będzie rozgrywać się w czasie II WŚ, wtedy mogę wybaczyć. :P

Edytowane przez Kre3k
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość szpic

Nie chcemy II WŚ, chcemy tak klimatycznego singla jak ostatnio. Tylko totalny ignorant może stwierdzić że kampania w nowym MoH była nudna.

no akurat smieszne bylo ze singiel z klasycznego MOH'a dodawanego gratis byl lepszy niz nowy singiel :P

Odnośnik do komentarza
dość ciekawie grało się w kampanie ostatniego MOH, lecz przyznam, że holernie się stęskniłem za II wś i bym nie pogardził nowym medalem w tych czasach

Tyle że fajnie by było, gdyby to był MoH w klimacie klasycznych części z PSXa i Frontline z PS2 - więcej cichej infiltracji, a nie same skrypty i D-Day do potęgi n-tej. Zresztą na podobnych założeniach opierała się kampania ostatniego Medala i pewnie dlatego wiele osób psioczy, a przecież klimat się wylewał z ekranu.

Edytowane przez K@t
Odnośnik do komentarza

Nie chcemy II WŚ, chcemy tak klimatycznego singla jak ostatnio. Tylko totalny ignorant może stwierdzić że kampania w nowym MoH była nudna.

tylko ostatni ignorant zapomina ile klimatu kryło się w drugiej odsłonie moha, kiedy trzeba było przekradać się na tyły wroga ze snajperką, a potem walczyć nią w środku wielkiego kotła i rozpie.dolu, kiedy "sprawa się rypła"; imoho najbardziej klimatyczne sceny w strzelankach "współczesnych" spod znaku MoH i CoD to ta związana z misją w Prypeci; cała reszta fajna, czasami nawet bardzo, ale D-Day czy wbijanie się na jakieś zwrotnice kolejowe i sabotowanie różnych fajnych niemieckich akcji to rzecz bezcenna...

tylko, żeby to docenić trzeba się na "Czterech pazernych i suce" wychować...

 

(a rzucanie ziemniakami rulez!)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...