Skocz do zawartości

Medal of Honor : Warfighter


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zaqair

LOOL, nagle gra Was zaczęła interesować, i to mimo że jedynka była klocem (patrząc na pierwsze strony tematu)?

 

Wiedziałem że tak będzie, wrzucili GROM jako frakcję do multi i od razu hype +100%. :sorcerer:

 

Ja marudzilem na jedynke,glownie dlatego ze mnie na ''becie bf3'' wy.ruchali...Szczerze po singlu w mw3 i bf3 to singiel MoH byl genialny. Ciesze sie,ze multi nie robi Dice bo chlopaki potrafia robic multi ale na duzych mapach,ciasne jak w CoD im nie wychodza.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Mnie rozpie$*alają te gatki, "ee, singiel MoH to 4h..", "ee, singiel MoH to 3,5h.." :wallbash: co jeden znawca to odejmował 30min od tego co napisał ten przed nim., a gre widział pewnie tylko na YT.

Mi MoH sie bardzo podobał, przeszedłęm go 2 razy co mi sie PRAWIE NIGDY nie zdarza zwlaszcza w takich liniówkach. Gra wcale nie siliła się na wciskanie super-urywającychdu*pę skyprów gdzie popadnie. Inny feeling w grze, nie bardzo wiem jak to opisać, troche bardziej zalatywało realizmem jak dla mnie. Ja czekam z dużą dozą optymizmu, nie mylić z hypem.

Edytowane przez humanno
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

I juz wiem,ze skladam preorder :) zapowiada sie swietnie

Zapowiada się świetnie, a wyjdzie średnio... zupełnie jak z BF3. I pamiętajcie, ten trailer pochodzi z PC, a konsolach to będzie wyglądało nieco inaczej. Ale kto jak nie EA potrafi najlepiej wprowadzać klientów w błąd. :)

 

Wiesz jezeli ktos po BF3 spodziewal sie zaje.bi.stego singla to powinnien sie je.b.nac solidnie w glowe. BF to multi,singiel jest dodatkiem.Multi BF3 ma swoje problemy,ale od kiedy voip dobrze dziala to jakos mi mniej bledy przeszkadzaja.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

I juz wiem,ze skladam preorder :) zapowiada sie swietnie

Zapowiada się świetnie, a wyjdzie średnio... zupełnie jak z BF3. I pamiętajcie, ten trailer pochodzi z PC, a konsolach to będzie wyglądało nieco inaczej. Ale kto jak nie EA potrafi najlepiej wprowadzać klientów w błąd. :)

 

Wiesz jezeli ktos po BF3 spodziewal sie zaje.bi.stego singla to powinnien sie je.b.nac solidnie w glowe. BF to multi,singiel jest dodatkiem.Multi BF3 ma swoje problemy,ale od kiedy voip dobrze dziala to jakos mi mniej bledy przeszkadzaja.

Tak, spodziewałem się solidnego singla, aż lub tylko tyle, okazało się, że BF3 pod tym względem może czyścić buty MW3. Po nowym MOH dużo się nie spodziewał i mowa o singlu jak i multi. Tyle.

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

na koncu mamy pokazane jakie lokacje odwiedzimy ?? :)

 

Tak..

Te szyby wiertnicze były w zakresie kompetencji GROM-u,może będzie jakaś misja.

Ale z news wynika,ze GROM bedzie tylko w multi.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Spodziewałeś się ich w trybie kampanii? Chyba, że nasz rodzimy dystrybutor przy lokalizacji zamiast Tier 1 wpleciłby nazwę Grom ale to nijak miałoby się z zamierzeniami Danger Close jeśli mówimy o scenariuszu. Mam nadzieję, że tym razem Warfighter będzie dłużysz i choć trochę bardziej wymagający.

 

Ja nie,litiwn mysli ze beda w singlu. w singlu bedziemy walczyc navy seal team six..

 

 

EDIT1: Litwina mi nie zacytowalo w ostatnim poscie.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Zawsze istnieje szansa ,że się pojawią,ot co nawet przez chwile współpracując z Tier 1 ,bo grywalni w singlu raczej(na pewno) nie będą :)

 

Na 100% beda w multi to juz potwierdzone. W singlu watpie,a jezeli beda to jako tlo a nie grywalne postacie.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Zawsze istnieje szansa ,że się pojawią,ot co nawet przez chwile współpracując z Tier 1 ,bo grywalni w singlu raczej(na pewno) nie będą :)

 

Na 100% beda w multi to juz potwierdzone. W singlu watpie,a jezeli beda to jako tlo a nie grywalne postacie.

 

Źle mnie zrozumiałeś ,w wypowiedzi chodziło tylko i wyłącznie o singiel,liczę na jakiś gościny udział polaków w jednaj z misji,nadzieja zawsze istnieje :)

Odnośnik do komentarza

Zawsze istnieje szansa ,że się pojawią,ot co nawet przez chwile współpracując z Tier 1 ,bo grywalni w singlu raczej(na pewno) nie będą :)

 

Na 100% beda w multi to juz potwierdzone. W singlu watpie,a jezeli beda to jako tlo a nie grywalne postacie.

 

Źle mnie zrozumiałeś ,w wypowiedzi chodziło tylko i wyłącznie o singiel,liczę na jakiś gościny udział polaków w jednaj z misji,nadzieja zawsze istnieje :)

 

Ja mam nadzieję, że nie będzie to wyglądało tak, że bedziemy naszych ratować z jakichś opresji grając bohaterskim oddziałem Rangersow.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Limitka to bedzie jakis unlock U.S. Navy SEAL Tier 1 Sniper.(zdobycie tego zajmuje 40h tak twierdzi EA). Bedzie tryb Dobrzy vs Dobrzy. W singlu beda tylko spec ops z USA.W multi jednostki z trailer'a. Premiera 23 Pazdiernika.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

To ten nowy trailer Black Ops 2? :D

 

Ten zwiastun od razu kojarzy mi się z CoD'em. Nawet ten gość wygląda jak John Price z MW. Niemniej chciałbym aby było intensywnie a nie tak nudno jak w singlu z BF3. Tylko oby tym razem EA się niczym za bardzo nie przechwalało i nie próbowało nieudolnie atakować CoD'ów, bo sami wiernie zrzynają od nich przebieg kampanii. Nowy zwiastun Warfighter'a jest tego idealnym przykładem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...