Skocz do zawartości

Medal of Honor : Warfighter


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

Info z ps3site :

  • Gra jest tworzona przez Danger Close
  • Silnik gry - Frostbite 2.0
  • Data premiery to październik 2012
  • Historia opowie ciąg dalszy operacji Tier1
  • Sama fabuła zostanie stworzona przez oficerów Tier1, opowiadając o ich akcjach i przeżyciach
  • Ekipa współpracuje z 24 operatorami wojennymi by uczynić grę jeszcze lepszą i bardziej realistyczną
  • W multi pojawią się 4 frakcje (Brytyjczycy, Australijczycy, Niemcy i Polacy [!!]), będzie także tryb hardcore - jedna kulka, jeden trup
  • Pojawi się tryb współpracy
  • Oprócz misji, fabuła skupi się także na interakcjach między ludźmi, jako przykład podano telefon żony do oficera
  • Bohaterowie z Medal of Honor wracają
  • Jedna z misji dzieje się w filipińskim mieście Isabela, które zostało zalane po tajfunie
  • Ponownie gra jest wzorowana na prawdziwych wydarzeniach, więc nie spodziewajcie się akcji jak u Michela Baya w stylu eksplodującej wieży Eiffla
  • Jednak, jako że używany będzie Frostbite 2, spodziewać się możemy ogromnych zniszczeń
  • W grze będzie obecny system decyzji. Jako przykład podano gdy w jednej misji docieramy do więzionych zakładników i otrzymujemy wybór w jaki sposób szturmować pomieszczenie
  • W dalszej części misji, jeden z naszych towarzyszy krwawi i musimy się spieszyć by przeżył
  • Gra, podobnie jak poprzedniczka, będzie różniła się od innych FPS-ów całym klimatem i otoczką gry. Będzie to znacznie ulepszony Medal of Honor.
  • Więcej informacji, wraz z materiałami już 6 marca

http://www.ps3site.p...rfighter/101841

Odnośnik do komentarza

To mi się podoba: "Again, as it's based on real events, they don't want the game to feel like a Michael Bay movie, so you won't see things like the Eiffel Tower exploding."

 

Dobrze, że twórcy się nie zrazili zarzutami o nudnego singla w poprzedniej części i dalej będą szli tym samym torem.

 

PS. Głąby w komentarzach na ps3site snują wizję multi Polacy vs Niemcy. Brak słów...

Edytowane przez SzczurekPB
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

To mi się podoba: "Again, as it's based on real events, they don't want the game to feel like a Michael Bay movie, so you won't see things like the Eiffel Tower exploding."

 

Dobrze, że twórcy się nie zrazili zarzutami o nudnego singla w poprzedniej części i dalej będą szli tym samym torem.

 

PS. Głąby w komentarzach na ps3site snują wizję multi Polacy vs Niemcy. Brak słów...

 

Ale fajnie by było zagrać w multi Polakami,ciekawe czy dadzą bitwę o Karbalę?

Odnośnik do komentarza

Przy poprzedniej części się nie nudziłem,a nawet przeciwnie kampania mnie wciągnęła,ale zanim się rozkręciłem ,ujrzałem napisy końcowe :(

Pamiętam ,Frontline'a czy Rising Sun-a i tam jakoś się dało stworzyć ok/ponad dziesięciogodzinną kampanię przy której człowiek się nie nudził ,oczywiście jak na tamte czasy.

Teraz jest multi,a dodatkowo tworzy je Dice,bardzo fajnie,ale chciałbym pograć w ciekawy,klimatyczny,a przede wszystkim długi singiel,nie wierzę ,że się nie da.

A jako,że Medal już wkroczył w kategorię od 18lat ,to i sceny powinny być bardziej odważniejsze,tak aby wczuć się w rolę wojaka i przeżyć na własnej skurzę co to prawdziwa wojna w Afganistanie i ataki terrorystyczne.A przy tym aby wybuchów nie brakowało i od czasu do czasu efektownych skryptów,ale niech będzie to przeprowadzone w miarę realistyczny sposób ,w końcu zatrudniono prawdziwych wojaków i czasami mam dosyć tego typu akcji strzelasz po dachu pojazd wybucha,w innym miejscu prujesz do samochodu jak popadnie ni (pipi) nie idzie.W końcu od czego jest Frostbite 2,z tym,że mam nadzieję,że popracują nad tym silnikiem i wydadzą naprawdę ładną grę na konsole.

Odnośnik do komentarza

Sick to niedobrze,Dice świetnie zna się na multi ,które byłoby pewniakiem,a tak to może być różnie,bo pierwsza modern odsłona miała dość przeciętne.

Z drugiej strony MoH-a zawsze kupowałem dla singla i teraz będzie tak samo,ale nie pogardził bym bardzo dobrym multiplayerem,no nic,zobaczymy czy Danger Close i tu pokaże klasę.

Odnośnik do komentarza

Chcialbym, zeby w singlu zostal utrzymany taki stonowany, powazny, dla niektorych nudny klimat ale by znalazla sie misja egzekucji jakiegos mega waznego przywodcy Talibow. :)

 

Poważny klimat jak najbardziej ale po co egzekucja, ja nie widzę w tym nic specjalnego/zabawnego aby sie w to bawić ?

 

Oby była to gra poważna, bardziej realistyczna i to wystarczy aby mnie przekonać... tylko ten silnik beznadziejny, martwi mnie bo żadna gra na tym silniku na konsole nie była ładna a przynajmniej mnie się nie podobały.

Edytowane przez LiSoQuan
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...