Skocz do zawartości

Medal of Honor : Warfighter


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

Zaq jeśli zobaczę dłuższy materiał gdzie rush to będzie rush też kupię bo będę miał odskocznie, już rozmawialiśmy na ten temat, liczyłem że na konferencji podadzą datę bety :(

Chyba mowimy o 2 roznych rzeczach.Ja mowie z gra wyglada dla MNIE graficznie/filtry jak bc2, a ty mowisz o trybach. Rush nie bedzie,bety chyba tez nie.Ale bedzie odpowiednik CQ. Dostaje gre ktora jest polaczeniem bf i cod,podoba mi sie kierunek w ktorym ida.Danielskii widzimy sie na polu walk pod koniec pazd.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

No i nadeszło rozczarowanie :( choć Zaq mnie ostrzegał :) chłopaki mieli okazję pograć w grę na Pax Prime i z jednej strony są pozytywy bo piszą byśmy zapomnieli o tym co widzieliśmy w Mohu w 2010, ale ostatnie słowa mnie dobiły i skłaniają do rezygnacji z preordera.

 

"IT'S CALL OF DUTY RUNNING ON FORSTBITE 2.0" :bad:

Odnośnik do komentarza

kupiłem pre order. wiadomo, że będzie ta sama ekipa z BFa więc nawet jakbyśmy mieli w sapera grać to i tak spoko :D

 

Nie chcę cię zmartwić ale ostatnio jak Gęsior grał w BC2 to zastanawiał się nad anulowaniem preordera ;) bo go BC2 wchłonęło, zresztą ja też znów pogrywam w BC2 i też mam myśli o anulowaniu zamówienia ;)

Odnośnik do komentarza

Nie martw się, ja biorę na 100%, danielski też, pogra z nami o ile będzie już podłączony do internetu po przyjeździe do PL.

Ja rowniez biore na 100%. Wiec juz mamy 2 fire team ;)

Edytowane przez zaq123456
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

hej chlopy, zesram sie ale sie podlacze chocbym mial kur*wa sam robic za modem:) wrocilem wlasnie z miejsca ktore smialo mozna nazwac totalnym koncem swiata. stojac na srodku czulem sie jak we wladcy pierscieni:) zero kontaktu z cywilizacja:) i wiem jedno ze jak tak mam miec w PL bez neta to nie ma opcji:) a wracajc do MOH, ja biore na premiere, na cucda na kiju sie nie nastawiam, bo genialnym BC2, serdniawy BF3 moj kredyt zaufania do mośków z EA spadl drastycznie

Odnośnik do komentarza

hej chlopy, zesram sie ale sie podlacze chocbym mial kur*wa sam robic za modem:) wrocilem wlasnie z miejsca ktore smialo mozna nazwac totalnym koncem swiata. stojac na srodku czulem sie jak we wladcy pierscieni:) zero kontaktu z cywilizacja:) i wiem jedno ze jak tak mam miec w PL bez neta to nie ma opcji:) a wracajc do MOH, ja biore na premiere, na cucda na kiju sie nie nastawiam, bo genialnym BC2, serdniawy BF3 moj kredyt zaufania do mośków z EA spadl drastycznie

 

No to choć na ciemną stronę mocy i graj z nami z powrotem w BC2 ;)

Odnośnik do komentarza

czyli będzie z kim grać i to chodzi - nawet największy crap da się przetrzymać. ja mam podobne nastawienie jak danielskii - nie nastawiam się na ohyahy, ale chętnie zobaczę coś nowego, nowa fabuła, do tego buddy system, polskie oddziały - to od razu wiadomo, że jakoś tak fajniej :) a najwyżej opchnę tydzień po premierze i chuy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...