Skocz do zawartości

Medal of Honor : Warfighter


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
52 sekunda - żołnierz GROM :)

55 sekunda - żołnierz GROM potrącony przez samochód :confused:

 

fap, fap, fap...not.

 

Polaczky widzę już na jutubie się jarają, polski żołnierz przez ułamek sekundy na zwiastunie, osom preorder nał! A jak amerykańce kupują na potęgę ACIII to są teksty o grubasach nieznających swojej historii.

Edytowane przez Kre3k
Odnośnik do komentarza

Poprzedni MoH multi miał przeciętne ale patent z zamianą zbieranych punktów na akcje wsparcia drużyny/przyyebanie przeciwnikowi czymś mniej lub jeszcze bardziej wybuchowym mi się podobały. Liczę, że pchną tego MoHa w jakąś sensowną uliczkę i będzie w co grać w multi, bo BF3 już zaniechałem, CoD BO2 raczej nie tknę, także niech się chłopaki starają. W ostateczności pozostanie zamienić multiplayerowe jazdy na coop i przezimować przy Borderlands 2 ;]

Odnośnik do komentarza

leci na żywo właśnie relacja z Gamescomu o nowym MOH:

http://live-event.ea...scom/index.php#

 

NUDY. Nic nowego:

Medal of Honor players will be able to represent their nation’s unique heroes online. There will be 70+ warrior combinations to choose from in multiplayer.
Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

Tylko dla mnie wyglada jak Bad company bez pojazdow ? Podoba mi sie i to bardzo. A nowe rzeczy byly. Pokazali 2 Nowe lokacje.

 

Oj zaq ale się nakręcasz i próbujesz nakręcić nas ;) by mieć z kim grać :). Zwiastun fajny jedynie co mi się nie podoba to ta (pipi)a aurora wokół postaci :( a tak to się zobaczy szkoda że chyba BETY nie będzie.

Odnośnik do komentarza

Tylko dla mnie wyglada jak Bad company bez pojazdow ? Podoba mi sie i to bardzo. A nowe rzeczy byly. Pokazali 2 Nowe lokacje.

 

Oj zaq ale się nakręcasz i próbujesz nakręcić nas ;) by mieć z kim grać :). Zwiastun fajny jedynie co mi się nie podoba to ta (pipi)a aurora wokół postaci :( a tak to się zobaczy szkoda że chyba BETY nie będzie.

grac bede mial z kim,nie wiem czemu szukasz podtekstu. Filipiny wygladaja jak mapka z wietnamu.Filtry tez jakby z bc. Ja tam widze bc bez pojazdow i tyle
Odnośnik do komentarza

jak dla mnie z tych filmików nic nie wynika a na pewno metamorfoza MOHa w BC ;).

Dlatego napisalem czy tylko dla MNIE? AKazdy widzi co innego. Ja kupuje,zabawy bedzie na pewien czas,idealne na przerwe od bf3 Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...