Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Sieć hipermarketów Carrefour:

Pierś z kurczaka: 12.99 PLN/kg

Jaja klasy L (te większe), 10 sztuk: 5,49 PLN. Nie jest to może super promocja, ale przy dzisiejszym windowaniu cen jajek...

 

EDIT:

@Down

Ja 20 sztuk L za 10PLN, ale w tym momencie większość jajek widzę w okolicy 65-95gr za sztukę, zależnie od wielkości.

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Na Hi-Tec nutrition jest oferta - wszystkie produkty 50% taniej prócz kilku białek, które są z góry przecenione. Ta sama oferta dotyczy Peak Nutrition i Peak International, jednak produkty są raczej takie same (porównywałem składy, bardzo zbliżone do siebie).

Przykładowo, 500g mono - niecałe 30 PLN. Ja już swoje suplementy zaklepałem :)

Uważajcie na białka z soją czy pszenicą, sporo się tego panoszy tam. Od siebie polecam Whey C-6.

 

Oferta ważna do 10.12.2012.

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza

Apropo FB. Jeżeli polubicie stronie Hi-Tec na FB i zrobicie zakup na śnieżynkę 2012 dostaniecie dodatkowo do wykorzystania do marca bon -35% na zakupy w ich sklepie. Myślę, że również warto. Przy zakupach na ich stronie zwraca się około 5% w postaci punktów lojalnościowych. Szkoda, że poza cenami promocyjnymi ich ceny na co dzień są... średnio konkurencyjne.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Wziąwszy pod uwagę ostatnie windowanie cen Olimpu, to te przeceny to przegięcie maksymalne, niech się w dvpę pocałują. W dodatku na ich głównej stronie...

Dla przykładu 100% natural whey przecenione na "tylko" 64zł, ja dwa miesiące temu kupowałem to za 45 zł, a można było wyrwać za 40 - u detalicznego sprzedawcy w sklepie stacjonarnym... Zabawne jest też to, że AKTUALNIE w sklepach można dostać te WPC TANIEJ niż na przecenie Olimpu.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

instrukcja dla polaczków

 

1. idziesz do reala i bierzesz dwa powerki z pułki 

2. dyskretnie ściągasz etykiety z butelek i spisujesz kody

3. wracasz do domu i spisujesz kody na stronie

4. personalizujesz bidon (imie, nazwisko, motto z kilku dostepnych)

5. czekasz na bidon

Edytowane przez sosnaa
Odnośnik do komentarza

instrukcja dla polaczków

 

1. idziesz do reala i bierzesz dwa powerki z pułki 

2. dyskretnie ściągasz etykiety z butelek i spisujesz kody

3. wracasz do domu i spisujesz kody na stronie

4. personalizujesz bidon (imie, nazwisko, motto z kilku dostepnych)

5. czekasz na bidon

 

Dobry temat, dziś sie przejade i spisze ze cztery

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...