Skocz do zawartości

W co obecnie gracie?


darkgamer

Rekomendowane odpowiedzi

sprawdziłem to Virtue’s Last Reward - po godzinie usunąłem z memorki...może miałem jej dać więcej czasu i szansy bo podobno fabuła w niej jest wspaniała ale ilość tekstu (ciągłe naciskanie X,X,X) i nie intuicyjność zagadek mnie rozwaliły...a pisze to fan gier z dobrą fabułą i przygodówek typu point&click(na amidze chyba zaliczyłem każdą wartą ogrania). Jednak gatunek virtua novel zdecydowanie nie dla mnie

Odnośnik do komentarza

Hmm... ja ostatnio trochę nie wyrabiam z graniem. Nawet nie zdążyłem ograć Sly'a i DoA5+ o plusowym MGS2/3 nie wspominając jak Vita powędrowała na półkę bo zagrzebałem się w MHF3U na 3DSie. A jak 1 maja wyjdzie jeszcze SS to już chyba sobie w ogóle w łeb strzelę bo już kompletnie nie będę wiedział w co grać. A mówią że od przybytku głowa nie boli. Bullshit.

Odnośnik do komentarza

sprawdziłem to Virtue’s Last Reward - po godzinie usunąłem z memorki...może miałem jej dać więcej czasu i szansy bo podobno fabuła w niej jest wspaniała ale ilość tekstu (ciągłe naciskanie X,X,X) i nie intuicyjność zagadek mnie rozwaliły...a pisze to fan gier z dobrą fabułą i przygodówek typu point&click(na amidze chyba zaliczyłem każdą wartą ogrania). Jednak gatunek virtua novel zdecydowanie nie dla mnie

Miałem zrobić to samo, ale się przemogłem,pózniej proporcje gadania do grania idą w stronę grania, ale moment, w którym przez godzinę klikałem tylko w ekran,żeby przewijać rozmowy był bolesny... ;)

Odnośnik do komentarza

Balon a podobno z 30h zajmuje przejście gry :P ja nawet jakbym dał jej szansę to na pewno w takiej formie gameplayu tylu godzin przy niej bym nie spędził

 uaaaaaaaa  :)  no to chyba jednak nie zmęczę jej, patrząc na to ile gier czeka do ogrania, a brak czasu jest dramatyczny...

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...

Ja gram obecnie w Raymana mimo, że wersja na ps3 zaliczona w okolicach premiery. Ostro się zastanawiam na jakim sprzęcie ograć za 1 razem Legends, bo tak kozacko wygląda Origins na oledzie, z drugiej strony 46 cali!?

 

Niedługo (jak wróce z urlopu) na Vitkę wjedzie Super Frog, tyle też że nie wiem na jakim sprzęcie ograć za pierwszym razem.

 

Z ostatnich gier z plusa Ninja Gaiden dla mnie mega nuda i schematyczność, no ale nigdy nie byłem skill slasher, podobnie z Unit 13. Gra ogólnie solidna takie 7/10 ale szkoda mi cennego czasu na takie gierki.

Odnośnik do komentarza

w uncharted zostały dwa głupie trofea do wbicia (kille gau-19 i spas-12), od czasu do czasu Rayman, a od dziś cisnę Lego: LotR. Zayebiaszczo gra mi się w ten tytuł. Taki skrót przezayebistej trylogii, fajny humor, jedynie grafika beznadziejna i kamera kiepska, ale i tak dla mnie jest prze(pipi)iście. 

Odnośnik do komentarza

ogrywając bete killzone gdy wczoraj odpaliłem lego lotr to poczułem się jakbym przeniósł się w czasy psp - beznadziejne tekstury, słaby dzwiek i piksele przy przerywnikach filmowych. Mimo wszystko fajna gierka ale jesli ktos ma wybor to zdecydowanie do ogrania na duzych konsolach

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy później...

Ja koncze masterowanie podstawki lbp(ze 2 trofki zostaly), nastepnie zabieram sie za dlc. Dodam od siebie, ze salon gier dal mi nieco w kosc.

Swietna czesc po prostu.

P.S

Moze ktos pomoze przy uzyskaniu 50 we wlasnym levelu(brakuje juz tylko kilku) ?

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.