Skocz do zawartości

W co obecnie gracie?


darkgamer

Rekomendowane odpowiedzi

Ja na Vicie głównie ogrywam teraz tytuły z PS4 po Remote Play ;-) A tak poza tym to nadrabiam zaległości, głównie Dragon's Crown, Rayman Legends, Helldivers, czasami jeszcze Dead Nation odpalę. Chociaż przyznaję że ostatnio Vita jako handheld poszła na chwilę w odstawkę bo mnie 3DSowy Code Name STEAM dość konkretnie przykuł do konsoli.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Oczywiście. Takie staroszkolne jrpgi czy też nowsze gra się świetnie na przenosniakach. Ja sam FFVII czy Xenogearsa kończyłem na PSP. Super tak się gra. Do tego słuchawki na uszy, łóżko i czas leci jak z bicza strzelił. :)

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

Rainbow Moon. Generalnie fajnie się pyka, ale spodziewałem się czegoś znacznie lepszego. Wpienia mnie konieczność mozolnego grindowania, powtarzalność muzy i kilka innych kwestii, ale dam jeszcze tej gierce przez tydzień szansę. Tyle zachwytów wyczytałem na jej temat, a na razie wychodzi na to, że mam do czynienia z typowym średniakiem, który z powodzeniem mógłby ukazać się na smartfony.

Odnośnik do komentarza

Szpilam na zmianę w dwa tytułu. Skorzystałem z promocji 70% i wciągnąłem LittleBigPlanet (platformer musi być jakiś na Vicie + śmieszna cena 17/18 zł) i bitke - Street Fighter X Tekken (fajnie że są od razu wszyscy zawodnicy, no i tak samo jak platformer to i bitka na Vicie musi być koniecznie)

Odnośnik do komentarza

O! Wjehu, od jakiegoś czasu zastanawiam się nad LBP. Jak wypada na Vicie? Dużo jest w sieci poziomów stworzonych przez graczy?

LBPV jest bardzo udane i swietnie wykorzystuje innowacje PSVity. Ta czesc jest u mnie na 2 miejscu, wlasnie przez te nowe pomysly zaimplementowane w grze. Jest co prawda krotsza, co pozostawia maly niedosyt. Ograne wszystkie DLC'ki :)

 

Aktualnie:

- Lego: Batman DC 2,

- Gravitu Rush DLC,

- Tekken 6 caly czas w wolnym czasie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...