Skocz do zawartości

W co obecnie gracie?


darkgamer

Rekomendowane odpowiedzi

Na PS Vita obecnie zagrywam sie w Killzone: Mercenary.

 

Singla odpalilem tylko na chwile, pozniej wlaczylem multi i...... wciagnal mnie jak ruchome piaski ! Rzadko gram online, ale tutaj ten tryb bardzo mi sie podoba, nie trzeba mega skilla - ja raczej jestem noobem, a rozgrywka jest dobrze zbalansowana, wiec kazdy moze zagrac, jesli ktos jeszcze nie mial okazji sprawdzic to polecam.

Gra jest teraz w Plusie, wiec tym bardziej warto sprawdzic,  :cebula: ja mam gre juz od jakiegos czasu w pudelku.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Mam zamiar pograć, ale brakuje mi już miejsca na karcie pamięci (Killzone zajmuje ponad 3gb). Zamiast wywalać gierki które mam już pobrane to ambitnie zakasam rękawy i ogrywam to co mam zaległe na SD.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

A ja polecam się zainteresować La-Mulana EX. Pierwsze wrażenie nie jest najlepsze, bohaterem steruje się nieco dziwnie i bezwładnie, ale po godzinie czy dwóch idzie wsiąknąć w przygodę na całego. Taka trochę Metroidvania w klimatach Indiany Jonesa z masą katakumb i ruin do odwiedzenia, zagadkami, ukrytymi skarbami, perfidnymi pułapkami, kolejnymi elementami wyposażenia, które dodają naszej postaci nowe zdolności. Mocno nieliniowa i rozległa, przez co niezwykle łatwo się zaciąć, ale dla zwolenników szwendania się po labiryntach i lizania ścian to gratka. Niestety, niektóre rozwiązania są tak przegięte, że naprawdę trudno samemu na nie wpaść, a przez to popchnąć rozgrywkę do przodu. Sam kilkakrotnie musiałem korzystać z pomocy sieci, bo od kilku godzin nie potrafiłem ruszyć z miejsca. W większości gier reakcją na rozwiązanie podsunięte przez kogoś innego byłoby coś w rodzaju "no tak, jak ja mogłem na to nie wpaść?", ale nie w tym przypadku. Tutaj w niektórych sytuacjach łapałem się za głowę i przyznawałem przed samym sobą, że w życiu bym na to nie wpadł. Mam wrażenie, że autorzy w paru momentach ostro przegięli, przez co gra bywa po prostu cholernie trudna i zniechęcająca. Ale każda samodzielnie rozwiązana zagadka, każde odkryte tajemne przejście, każdy znaleziony po trudach przedmiot, każdy pokonany boss i sub-boss stanowią wyzwanie i dają satysfakcję. Gra zupełnie pominięta na Vicie, a szkoda, bo pasuje do tej konsolki i warto dać jej szansę. Kilkadziesiąt godzin czystej, nieprzerwanej rozgrywki.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Hatsune Miku Project Diva F 2nd

 

Spodziewałem się większej ilości tego samego. Dostałem więcej tego samego z kilkoma nowymi rozwiązaniami i solidnie podwyższonym poziomem trudności. W jedynce zaliczyłem poziom Normal na Excellent, zaś na Hard miałem w większości Great i Excellent. Takie "Dye" zaliczyłem nawet na Extreme z oceną Excellent.

 

W dwójce już Normal zdaje się momentami trudniejszy od Hard z jedynki. Strasznie teraz łamie się palce, a w dodatku tempo ruchu symboli może ulec zmianie w trakcie piosenki, co trochę wyprowadza z równowagi. Zdaje się, że dwójka o wiele bardziej stawia na zapamiętanie utworów, gdyż wzrokowo za cholerę nie jestem w stanie odpowiednio zareagować na szalone kombinacje klawiszy. A nawet je pamiętając czasem nie jestem w stanie fizycznie tak szybko kciukami ruszać. Obawiam się, że na Normal przygoda z grą się skończy.

 

Serio, niektóre Hard w jedynce były łatwiejsze...

 

No ale ja każual jestem. Mimo tego gra mi się świetnie. Jakość utworków to standardowo kwestia gustu, ale stwierdziłem, że nawet jeśli którychś nie lubię słuchać, to fajnie się je mimo wszystko "gra".

 

Gram na Vita TV i gra prezentuje się całkiem przyzwoicie. Względem PS3 tylko niższa rozdzielczość modeli razi po oczach. Czasem jeszcze framerate potrafi minimalnie spaść, co trochę wyprowadza z równowagi. Poza tym jednak świetnie - w opcjach jest nawet możliwość kompensacji input laga telewizora, gdyby ktoś potrzebował. Na małym ekranie to już w ogóle gra musi wyglądać obłędnie.

 

Niemniej jednak jeśli ktoś chciałby sięgnąć po serię, to zdecydowanie sugeruję wpierw jedynkę.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Persona 4 Golden - super gierka ale to pewnie juz kazdy posiadacz Vita wie

 

FM14 - Odpalilem, bo lubie Managera na PC ale tutaj to szybko mnie gra znudzila, dlugie loadingi, ciezkie menu. Szkoda

 

MGS 3 HD - Kupilem na przecenie w PS Store z okazji 20-lecia PS1, trzeba bedzie sie zabrac sie za ogranie (nie gralem od czasow PS2)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...