Skocz do zawartości

W co obecnie gracie?


darkgamer

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

A ja aktualnie głównie w Kick & Fennick. Miałem rację, że to będzie taki cichy hit :) Gra nie jest perfekcyjna, ma kilka wad, ale generalnie jest bardzo fajną grą. Czuje, że ew. sequel, bardziej dopracowany, byłby jedną z lepszych gier na Vitę.

Tez giercuje... zrobilem ponowny download i chyba jest dobrze narazie. Giera dosc latwa - nie mozna zginac w ogole. Znajdzki tez dosc latwe. Gram na analogach.
Odnośnik do komentarza

Łatwa? od 3 "worlda" zaczyna się hardcore. Nie można zgniąć? Oczywiście, że można. To, że robocik Cię ratuje w ostatniej chwili sprytnie zastępuje "ekran śmierci" i respawn (podobnie jak w PoP z 2009) :). Pamiętaj, że za każdy respawn, tracisz trochę z paska "życia". Jak spadnie do 0 - robisz etap od nowa. 

 

PS gram na hardzie 

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Ja przyznaje że odpaliłem tylko na chwilę, ale ogólnie jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Nie oczekiwałem nic specjalnego, a tu zdaje się że bardzo sympatyczny platformer się nam trafił a i wykonanie nie pozostawia wiele miejsca do narzekań. Ba, w dobie tych wszystkich retro-hitów których osobiście mam już po dziurki w nosie, miło zobaczyć coś co nie wygląda jak port ze SNESa ;-)

Edytowane przez lechu
Odnośnik do komentarza

Zobaczysz, ja się momentami ostro wnerwiałem ;)

Juz sie poddałem, ze względu na ten bug z wychodzenie z gry. Za jakiś czas spróbuje ponownie, bądź obadam jeszcze na 2'giej konsoli syna. Tymczasem wracam do kampanii w KZ'a :P

 

P.S

czemu sie jeszcze nie wpisałeś do Platinum Club'u z Raymanem, którego oplatynowales na dniach(widziałem opisy ^ ^) ?

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

BlazeBlue ogrywam  :banderas:  jakie to jest dobre, idealnie zaspokaja moje bijatykowe potrzeby do czasu nowego dragon balla albo mortala <3 no i rogue legends też dobre. Mam 17gier zaległych na xboxie do skończenia Klanowe diablo wyścigi w sezonie się zbliżają i niestety, vita dostaje wilczą karte. pomyśleć ze jeszcze dragons crown musze ograć i killzłoma

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Zacząłem po raz pierwszy ogrywać Vitue Reward Zero Escape i wsiąkłem. Trochę inne podejście na gameplay niż w Danganie ale znowu cholera ciężko się oderwać. No i ten japoński dubbing :banderas:, w szczególności chodzi mi tutaj o tego królika. Cudnie słucha się tych pokreconych kwestii dialogowych. :) Później zabieram się za Dangana 2. :fsg:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...