Skocz do zawartości

Call of duty Black Ops 2


Rekomendowane odpowiedzi

No i git, czyli już 3 osoby mamy do zombi:

 

1. Carolek

2. gumis19964

3. mortis20

4. <-miejsce na twoją reklamę->

 

Ustawka dziś wieczorem pasuje wszystkim? Jeśli ktoś jeszcze chętny to niech się dopisze, joł.

 

E: Masorz Twój tag klanu roz(pipi)ł mnie na samym wejściu xD

 

E2: sprite jakie najbardziej wymiatające bronie da się wylosować ze skrzyni w BO2? Bo w 1ce pamiętam jakieś kosmiczne rządziły, jedna kółkami energii strzelała, a druga rozrzucała zombiaki po ścianach jak szmaty :]

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Lorack,

Wszystko zależy od godziny, bo w nocy nigdy nie gram.

Gdzieś około 18-19 byśmy mieli wtedy więcej czasu na zrobienie tego :)

Ja jeszcze obeliska nie mam złożonego więc zrobimy to może razem, no i oczywiście pytanie czy będziemy robić wersję dr. Maxisa czy Richtofera ?

Maxisa jest łatwiejsza.

EDIT: Mnie już teraz pasuje :D

Edytowane przez mortis20
Odnośnik do komentarza

To widzę, że się musze przed grą teoretycznie podciągnąć bo kompletnie nie świecę o czym mówisz xD Zbyt mało w zombi grałem i nie interesowałem sie jak zdobyc kolejne trofea tylko postrzelałem chwilę, ale spoko szybko ogarnę co i jak, będę mógł gdzieś koło 18,19 wbić na serwer i atakujemy.

Odnośnik do komentarza

E2: sprite jakie najbardziej wymiatające bronie da się wylosować ze skrzyni w BO2? Bo w 1ce pamiętam jakieś kosmiczne rządziły, jedna kółkami energii strzelała, a druga rozrzucała zombiaki po ścianach jak szmaty :]

 

To był ray gun. W BO2 też jest, ale bym go nie polecał(nawet po ulepszeniu). Na początku jest dobry, ale później gdy jest dużo zomboli to amunicja się za szybko kończy. Najlepsze są RPD i HAMR(oczywiście ulepszone)

Edytowane przez sprite
Odnośnik do komentarza

No i git, czyli już 3 osoby mamy do zombi:

 

1. Carolek

2. gumis19964

3. mortis20

4. <-miejsce na twoją reklamę->

 

Ustawka dziś wieczorem pasuje wszystkim? Jeśli ktoś jeszcze chętny to niech się dopisze, joł.

 

E: Masorz Twój tag klanu roz(pipi)ł mnie na samym wejściu xD

 

E2: sprite jakie najbardziej wymiatające bronie da się wylosować ze skrzyni w BO2? Bo w 1ce pamiętam jakieś kosmiczne rządziły, jedna kółkami energii strzelała, a druga rozrzucała zombiaki po ścianach jak szmaty :]

 

E. dziękuję :)

 

E2. no czyli blasterek i suszara

 

nie miałem ostatnio ochoty grać w zombie (tak poprostu, sam tryb jest genialny), ale mi wraca, więc w tym tyg możemy się poustawiać jak coś ;)

ja kiedyś z kumplami w BO1 doszedłem do 37 rundy. tak wiem, że to żaden wyczyn, ale te 5-6 godzin trza było grać.

Edytowane przez Masorz
Odnośnik do komentarza

o ostatniej aktualizacji to ja sprzedaje gre :) niestety przyznaje rację wcześniej narzekającym na laga. Na początku było ok ale teraz to w każdym meczy wygląda tak jakby wszyscy wiedzieli że jestem za winklem i wala bez patrzenia... na killkamie oczywiście wygląda to tak że ja sie patrze na przeciwnika i nie strzelam. Specjalnie od razu zmieniłem na MW3 i pierwszy mecz ratio 2.0, wracam do BO2 kapa ledwo co utrzymuje 1.1. Po premierze miałem przeważnie ratio 2.0 i więcej ,czasami mnie ale to jest średnia teraz zabijają mnie z każdej strony nawet nie wiem co gidzie i dlaczego.

 

Wiem da sie z tym grac ale ja gry wykorzystuje do wyluzowania, gram dla przyjemności a nie aby podczas grania co chwile sie wkurzać bo ktoś mnie załatwił sekundę wcześniej niż ja go zobaczyłem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Po CoD4 MW no i przede wszystkim po BF 1943, BC2, BC2 Vietnam, nie wytrzymuję dłużej przy CoDach jak miesiąc. I nie to, że są słabe bo funu trochę mają, tylko ten rodzaj rozgrywki mi się szybko nudzi, także CoDy są dobre jako odskocznia. Nagrałem się, styka mi, po głowie mi już chodzi polowanie z łukiem na pewnej wyspie ;) i jutro poczynię odpowiednie kroki by jednego FPSa zamienić na drugiego, z tym, że o wiele bardziej klimatycznego.

 

Jedno trofeum do platyny zostało ale pyerdole, nie robię, zmuszać się nie będę, zwłaszcza, że jest nudne i losowość dochodzi. Singla BO polecam, ale z części pierwszej. Ten kosmiczny się nadaję do srania, a 4 misje z przeszłości go nie uratują. Farkraj nadchodzę! x]

Odnośnik do komentarza

Po CoD4 MW no i przede wszystkim po BF 1943, BC2, BC2 Vietnam, nie wytrzymuję dłużej przy CoDach jak miesiąc. I nie to, że są słabe bo funu trochę mają, tylko ten rodzaj rozgrywki mi się szybko nudzi, także CoDy są dobre jako odskocznia. Nagrałem się, styka mi, po głowie mi już chodzi polowanie z łukiem na pewnej wyspie ;) i jutro poczynię odpowiednie kroki by jednego FPSa zamienić na drugiego, z tym, że o wiele bardziej klimatycznego.

 

Jedno trofeum do platyny zostało ale pyerdole, nie robię, zmuszać się nie będę, zwłaszcza, że jest nudne i losowość dochodzi. Singla BO polecam, ale z części pierwszej. Ten kosmiczny się nadaję do srania, a 4 misje z przeszłości go nie uratują. Farkraj nadchodzę! x]

 

Ileż prawdy w tych słowach ... Mam identyczne odczucia (i też wziąłem się za FC3 :) ) Jednakże dalej będę grał w Blackopsadrugiego w team DM ,bo muszę jakiegoś multi ciorać ,a BF 3 od początku średnio mnie kręcił -w przeciwieństwie do Bad Company 2 .

Odnośnik do komentarza

Jedyne remedium jakie znalazłem na tego laga, to shot :unknown: . W innej sytuacji czas jaki mam na reakcje nie wystarcza, żeby wystrzelić więcej niż 2-3 pociski, a mój zgon to jakiś grom z jasnego nieba, który dopiero na killkamie okazuje się być długą seryjką po nogach. Tak więc, bieganie z shotem na większości map zwyczajnie jest mniej frustrujące niż z najmocniejszym smg czy innym falem. Dla osób, które preferują kampienie odczucie laga nie jest specjalnym problemem, lecz wesoły rush przestaje być wesoły. Np. taki nuketown jest zupełnie niegrywalny w takim systemie gry (no i bez shota)

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...