Skocz do zawartości

Call of duty Black Ops 2


Rekomendowane odpowiedzi

Ja (pipi)e - takiej sieki bym sie nie spodziewal. W tej grze totalnie nic nie pasuje. Pomijam juz udzwiekowienie, scenariusz, beznadziejne skrypty - od dzisiaj COD bedzie mi sie tylko kojarzylo z plastikiem i slowem "cocksucker". Samba w ostatniej misji totalnie zryla mi beret, podobnie jak rockowy kawalek po napisach. No takiego (pipi) w zyciu bym sie nie spodziewal, zwlaszcza po tak dobrej 1 czesci.

To miał być jakiś niesmaczny zart ? Dźwięk jest chyba jeszcze gorszy niż rok temu! Musieli zejsc z bitrejtu, zeby wiecej skryptow na plycie upchnąć, czy co ? Jeszcze gdyby robily jakiekolwiek wrazenie...

Specjalnie dla insane'a znalazłem mój stary post ukazujący geniusz ludzi z Treyarch

 

Wracamy do BO, aż musiałem zdjęcie zrobić bo to jest szczyt debilizmu

 

2cgyik2.jpg

 

Jak widać gra wygląda jak gó.wno mimo końcówki 2010, ale o tym wszyscy wiemy.

 

Czerwone kreski to te dwa imbecyle Hudson i Woods, stoją ku.rwa 3 metry od okopu pełnego żółtków (żołta kreska) i generalnie mają wyje.bane na nich, twardziele nawet nie pomyślą żeby się cofnąć.

 

Z boku siedzi jeszcze paru żołtków (fioletowa kreska) którzy również mają wyje.bane na tych imbecyli i nie będą strzelać póki JA nie podejdę bliżej.

 

Mało tego, paru żołtków potrafi wyjść tą drogą (niebieska) nawet nie zwracając uwagi na Hudsona i Woodsa (oni na nich też nie) tylko po to, by podejść bliżej i posłać mnie do piachu 3 kulkami.

 

Żeby było jeszcze zabawniej niektóre kitajce potrafią po prostu siąść za tym drzewkiem (zielona kreska) jak gdyby nigdy nic i nie padną, póki ja ich nie zabije.

 

JA SIĘ PYTAM CO TO KUR.WA MA BYĆ? CZY KTOKOLWIEK Z TREYARCH MYŚLAŁ PROJEKTUJĄC TĄ GRĘ???

 

Niech mi nikt nie mówi że ta gra jest porządna, BŁAGAM nawet jej nie brońcie bo się ośmieszacie! Snajper Ghost Warrior nie dość że wygląda 3 razy lepiej, to jest lepiej zrobiony.

W tej czesci jest chyba jeszcze gorzej, bo przeciwnicy potrafia wyjsc z ciemnego korytarza gdzie jest tylko sciana. AI nie istnieje - przyjemnosc z przechodzenia singla u mnie byla ZEROWA ! Zdecydowanie odradzam, gra juz poszla do zyda, bo wole 160 zl odzyskac. Moze jak za jakis czas gra bedzie kosztowala 50 zl to kupie wylacznie do multi - cala reszta to zenada !

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Po przeczytaniu postów jedni jarają się na zakup inni zaś upewniają żeby odpuścić, wniosek z tego taki, że gra jest zayebisto-góvniana xD Widać każdy czyta (udostępnia świadomości) to co mu bardziej pasuje w zależności czy jest pro czy anty CoDowy. Ja wciągnę bo chce sprawdzić, a CoD to nie seria z dna listy FPSów by uzależniać kupno jego od gustu kogokolwiek, warto go przepuścić przez fltr własnego gustu. Chyba wszyscy wiedzą na czym multi w CoDach polega, ciekawym można być jedynie tego w jakim kierunku to pchneli (może akurat w moim - MW ;]) dlatego darujcie pjerdolenie gdy nie mieliście styczności z grą.

Odnośnik do komentarza

IMO multi w BO2 jest mocno upośledzone na tę chwilę (żeby nie powiedzieć doszczętnie spier.dolone), bo nie dość, że ciągle przerywa połączenie i wiesza gry, to jeszcze nie da się normalnie pograć przez te wszystkie lagi i przekłamania. Niestety, ale na tę chwilę to jest żenada. Co innego zombie, bo tutaj gra mi się świetnie, wreszcie jakaś rewolucja w tym trybie :)

Odnośnik do komentarza

Pryx od zawsze na killcamach tak to wyglada. Ale w meczu jak grasz i strzelasz obok goscia to nie zalicza trafien jak na killcam'ie. Napewno hitboxy sa lepsze niz te w bf3 ;) W Bo2 nie uciekniesz skaczac.

Tutaj fajnie koles tlumaczy jak dzialaja hitboxy i Lag Compensation:I dlaczego wyglada to tak na killcam

[media]/media]

I tutaj http://denkirson.pro...d=53&page=1#195

Własnie zauważyłem, że skakanie nie pomaga tak jak w BF3 :] Czyli to co widzę na telewizorze to cień postaci i mam celować trochę przed nim, chore.

w BF3 zeby kogos zabic to ja celuje mu za plecy bo jak centralnie wceluje w kolesia to ucieka.Dzis gralem tylko z ludzmi z uk,szkocji i irl to nie bylo hitboxow ktore wyprzedzaly kolesia ani w grze ani na kilcam. Im ludzie maja wiekszy ping tym bardziej bedzie to widac.Np. Jak gramy przeciwko sobie to musisz celowac minimalnie przede mna,jezeli bedzie grac tylko z osobami blisko ciebie(czechy,niemcy duzy kawalek Polski)to lag compenstation az tak nie zauwazysz. Tak czy siak duzo lepiej dzialaja hitbox'y niz te w bf3 ;) a gra jest duzo szybsza niz bf3 wiec toretycznie tutaj bardziej sie powinny sypac.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Majstry, mam problem: może mi ktoś DOKŁADNIE opisać, jak uruchomić Nuketown 2025? Na playlistach w multi nie mam czegoś jak DLC albo Nuketown 2025, a w grze z botami w playliście Gra Dowolna mapa jest... Niewykluczone że oślepłem. Jakiś mały tip poproszę.

Okazuje sie,ze mapa byla dostepna tylko podczas double xp.i bedzie znowu dostepna podczas kolejnego double xp.wVPpg.png

Edytowane przez zaq123456
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Najbardziej w multi nie mogę pojąć tego one-shot-kill ze snajperek. Dla mnie to kolejny absurd, bo nawet na core strzelając w jakąkolwiek część ciała można kogoś zabić. Black Ops 2 multi na tę chwilę to dla mnie jakieś 3+/10 (jedynkę oceniłbym gdzieś 8/10). Mam nadzieję, że się to poprawi, bo przekleństwom nie ma końca.

Odnośnik do komentarza

Czy przy przejsciu z 55 levela na 1 level prestizu mozna odblokowac tylko jedna rzecz na raz?

Przypadkiem odblokowalem jakis karabin ktorym wczesniej wogole nie gralem (ot niepotrzebne klikniecie palcem) , a chcialem odblokowac skaczace miny sad.gif

Ewentualnie czy mozna to jakos zresetowac?

Z tego co wiem tylko jedna rzecz. Nastepny token bedziesz mial na 2 lev. prestizu. I cofnac sie tego nie da.

 

Nuketown wrocilo do rotacji.

A big part of the Call of Duty: Black Ops II marketing was the inclusion of the "Nuketown 2025" map with pre-orders of the game, so many gamers were upset when Treyarch announced earlier today that the map would be pulled from online playlists, relegating it to Custom Games and upcoming "special events"

Under immense negative reaction from fans, however, Treyarch has decided to put the map back into online playlist rotations, though in a limited fashion. The news came from Black Ops II design director David Vonderhaar, who tweeted:

"You killed the messenger, but I still fight for the users. RT to#bringbackNuketown2025 a nd we will add to a small maps moshpit."

It was an interesting decision to pull the map in the first place, considering it was such a huge incentive in pre-ordering the game, but at least Treyarch listened to its fans and brought it back.

Be sure to check back later this week for our Black Ops II review!

http://www.gamrrevie...brings-it-back/

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Dzięki zaq za porady, ale ja ledwo ogarniam co się dzieje na ekranie i nie będę miał czasu, żeby analizować kto jest skąd i czy strzelać w niego czy trochę przed nim :]

Mierniczek wspomniał, o skaczących minach, jak mnie to (pipi) wku.rwić potrafi, ginę z tego na potęgę, jak tylko słyszę ich dźwięk, to leci fuck, na szczęście sam je wreszcie odblokowałem i będę męczył nimi innych.

Wczoraj skończyłem rundę Dominacji z wynikiem 34/11, dziwne bo przeważnie wynik mam odwrotny, sam nie wiem jak to zrobiłem.

Odnośnik do komentarza

Dzięki zaq za porady, ale ja ledwo ogarniam co się dzieje na ekranie i nie będę miał czasu, żeby analizować kto jest skąd i czy strzelać w niego czy trochę przed nim :]

Mierniczek wspomniał, o skaczących minach, jak mnie to (pipi) wku.rwić potrafi, ginę z tego na potęgę, jak tylko słyszę ich dźwięk, to leci fuck, na szczęście sam je wreszcie odblokowałem i będę męczył nimi innych.

Wczoraj skończyłem rundę Dominacji z wynikiem 34/11, dziwne bo przeważnie wynik mam odwrotny, sam nie wiem jak to zrobiłem.

kladz sie jak tylko slychac dzwiek,ze startuje w gore ;) w 80% przypadkow przezyjesz

Odnośnik do komentarza

2372474-untitled.png

 

wyje.bali playlistę, po czym wróciła i "PATRZCIE JACY DOBRZY JESTEŚMY! SŁUCHAMY FANÓW!"

 

btw polecam obejrzeć i się zastanowić ile razy w ciągu meczu gryziecie glebę z tego samego powodu

 

http://www.youtube.com/watch?v=3WRqD5robys

 

Edytowane przez MaZZeo
  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

MaZZeo skoncz juz. Wszyscy wiedza,ze to w jakis sposob utrudnia rozgrywke.Ale ja np. zadko mam takie akcje. Jakos nie widze cie w temacie bf3 marudzacego na glitche.Nie lubisz CoD to nie graj/kupuj/wchodz do tego tematu tyle.Wrzucasz linki do tego i innych filmikow zwiazanych z tym lagiem,do tego tematu,do statusow.Boli cie,ze Cod sie sprzedaje lepiej od bf3?czy boli cie to,ze 90% ludzi mimo bledow w cod i tak sie lepiej bawi w cod niz w bf3?

Edytowane przez zaq123456
  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

Rzadko masz, a może rzadko je zauważasz? I co ma do tego BF3, w którego nadal gram i który na PC ma serwery dedykowane?

 

Sorry ale byłem blisko kupna BO2, ale po tym co zobaczyłem na wielu filmikach nawet kijem przez szmatę tego gó.wna nie tknę, a to co wrzucam może uchronić niejednego przed popełnieniem błędu jakim jest kupno tej gry.

Edytowane przez MaZZeo
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Zaq, teraz to prawie jak rasowy fanboj CoD-a pojechales ;)

Chyba czas zmienic sygnature ;)

Tommi obecnie obie firmy mam totalnie w du.pie. Jak dla mnie moga jutro zdechnac i plakac nie bede.Ani nie jestem fane bf ani nie jestem fanem cod. Obie firmy dymaja graczy jak moga. Obie firmy wydaja gry ktore maja bledy na premiere. Jedyna roznica miedzy acti a ea to,ze acti bledy szybciej lata.I tak jak pisalem w temacie bf3,acti dyma graczy i na tym zarabia kokosy,ea dyma graczy i zarabia malo.

Ea w tym roku wydymalo mnie na 105euro. Bf3 premium i moh:w. Kupilem Bo2 i jak na razie nie czuje sie wydymany. Dostalem to czego oczekiwalem.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

No ja mam takie akcje dość często niestety (45lvl 1 prestiżu) powiedział bym nawet nagminne, kolo mnie u siebie na ekranie widzi a u siebie jestem w zupełnie innym miejscu....

To samo z lagiem wale do typa pierwszy po czym on się odwraca i i mnie spokojnie zabija, są też takie mecze, że nie wiem co by człowiek robił to gra nie da mu nikogo zabić , do słownie wszystko na nie.....żaden COD mnie tak nie irytował.....pomału zaczyna akceptować te balasy, choć jednego nie jestem w stanie ogarnąć a mianowicie noża która tak (pipi) obcina się w tej części, że brak mi słów.....

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...