Skocz do zawartości

Call of duty Black Ops 2


Rekomendowane odpowiedzi

Single to porażka dla mnie, kosmiczne klimaty itd, zero wczuwki miałem.

 

Ale raczej o multi pytasz, znudziło mi się szybciej niż BO1, wbiłem 2 prestiże, gdzie w poprzedniej z 5, 6. Ale mi się CoDy szybko nudzą więc zależy czego się oczekuje. To samo co w singlu czyli bronie nie robią klimatu, te z 1ki to był sam miód (Olimpia majpreszys;]), killstreaki zamieniono na scorestreaki co jest na +, na + mniej badziewia latającego nad głową, więcej walki ziemia-ziemia ; ) perki jakieś nieprzydatne się wydają i poza szybkim biegiem mogłbym grać z czymkolwiek. Nóż ładnie działa, nie namierza, nie jest spowolniony. Lag potrafi w(pipi)ić jak strzały w środek typa nie wchodzą, mapy średnio udane, najwięcej grałem na nuketown co mówi samo za siebie (stara mapa i chaos, a jednak). Do tego ten zassrany auto aim przecież jeszcze, mocno odczuwalny, no i celowniki z wykrywaczem celu (zaznacza Ci żołnierzy w czerwone romby, także raj dla kamperów, mega ułatwienie).

 

Jakbym miał polecić to bym nie polecił, ot jak się komuś nudzi i chce postrzelać. Na szczęście mój BO2 magicznie zmienił się w FarCry3, dziękuję ci Święty Mikołaju i tobie Rudolfie za szybką dostawę, zjedz marchewki.

 

Gdzie czasy BC2, BC2 Vietnam, gdzie grać w FPSy to brzmiało dumnie xp

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Jak tam po ostatnim patchu? Czy tylko ja mam wrażenie, że pozmieniali coś w respach? Jak dla mnie to na minus, łatwiej wylądować w pobliżu wrogiego teamu niż wcześniej. Najbardziej odczuwalne na Hijacked. Teraz jeszcze łatwiej o zgon

Odnośnik do komentarza

Black Ops 2 jest dośc średniawy. Nie napalałem sie na niego az tak jak na Modern Warfare 3, ale i tak dośc mnie zawiódł. Po pierwsze nawet pomimo tego, ze akceptuje grafikę w serii Call Of Duty, to juz w tej cześci mi przeszkadzała. Poziom trudności jest śmieszny. Gdy przejście World At War wzięło mi godziny z życia oraz potrafiło mnie dobić, tak Black Ops II był spacerem po łące, żadnego wyzwania. Gdyby nie historia Menendeza, fabuła byłaby dośc czerstwa i słaba. Black Ops pod tym względem potrafił mnie wbic w fotel, pewnie dlatego, gdyż lubie klimaty zimnej wojny. Jednak w tej grze jest tez pare fajnych rzeczy m.in. misje retrospekcyjne oraz wspomniana juz wyzej postac Menendeza. Nie polecam kupować tej gry teraz, gdy jej cena jest jescze dość wysoka, a raczej zalecałbym poczekanie na obniżki, ponieważ nie jest to tytuł, dla którego warto wydac te kilkadziesiąt złotych wiecej, przynajmniej według mnie,

Edytowane przez Kyo*
Pisz normalną czcionką!
Odnośnik do komentarza

Nawet fajnie, ale skupiłeś się na Multiplayerze, mogłeś cos wiecej opowiedzieć o Single, ponieważ historia Menendeza napewno zachęciłaby do kupna gry. Według mnie widać, że wiesz o czym mówisz, więc recenzja jest rzeczowa. Dźwięk mógłbyś troche poprawic, bo słychać szumy, ale i tak lepiej cie słychać niż w wielu innych recenzjach, które widziałem.

Odnośnik do komentarza

http://www.youtube.com/watch?v=Ruv2xMLuaoA

Fajnie te mapy się prezentują. Ta ze śniegiem przypomina mi array z black ops 1, a ta na pustyni z world at war castle.

 

 

Ogólnie nie wiem czy wy też tak macie, ale według mnie te części coda w których jest więcej życia (modern warfare 1 i black ops 1) są lepsze od pozostałych.

Edytowane przez terror
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Czaicie bazę - BO2 ma mieć mikrotransakcje. Tutaj jest link do raportu IGN: http://uk.ign.com/articles/2013/03/12/call-of-duty-black-ops-2-getting-vanity-microtransactions?utm_campaign=ign+main+twitter&utm_source=twitter&utm_medium=social

Ponoć wpierw mają być na X360 (może już są - nie mam jak sprawdzić), a później na PS3 i PC. MAKABRA!!!

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Kto by się spodziewał :o

 

Nowe call of duty w 2013 :P

 

Jakiś gościu twierdzi, że ma info. Na ile prawdziwe, nie mam pojęcia...:

 

 

 

  • Call of Duty: Ghosts. Activision toyed with Call of Duty: Phantoms, but settled on Ghosts.
  • Steering away from "Modern Warfare" to start its own thing, though is still kinda Modern Warfare 4.
  • Set in the future, kind of like Black Ops, but with current generation weaponry. Some plot event forces people of that time period to use our generation weapons.
  • Dynamic loading screens, as in the traditional loading countdown is replaced with some kind of animated sequence (rappel in from chopper, sneak in, etc).
  • Movement changes. Dash->slide+shooting. Corner peeking. Prone left/right roll.
  • Spec Ops gone, replaced with new mode.
  • Team aiming for more destructive environments. Working in single player, but team is having some issues with implementing it in multiplayer.
  • Launching only on next generation consoles: NextBox, PlayStation 4, and PC.
  • Reveal sometime around the start of May.

 

 

Odnośnik do komentarza

Oglądam tego gościa od dłuższczego czasu już (parę miesięcy) i muszę powiedzieć, że człowiek jest ogarnięty. Jeżeli to info byłoby mało pewne to by o tym powiedział (mówi, że info jest od gościa który pracuje nad codem i mu bardzo ufa). Myślę więc, że jest to baardzo możliwe.

Edytowane przez terror
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...