Skocz do zawartości

Call of duty Black Ops 2


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Szprota
Poprawka ma naprawiać stabilność gry przez sieć oraz likwidować zwiechy konsol, które prowadzą nawet to rebuilda bazy danych konsoli. Jak się jednak okazuje, ilość zawieszeń po łatce wzrosła i niektórzy użytkownicy nie potrafią nawet odpalić gry. Treyarch już przygląda się sprawie i łatki można spodziewać się już wkrótce

 

xD

Odnośnik do komentarza
' timestamp='1353248393' post='2724271']
MaZZeo bla bla bla

 

[inSanE] I na koniec - rozumiem, że gra może się nie podobać, bo nie każdemu może się wszystko podobać. Ale np. pierdzelenie o grze 4-godzinnej za 200zł jest po prostu śmieszne :)

 

Black Ops 2 to masa contentu i to jest fakt. To, że się nie podoba to inna sprawa. Dla mnie Assassin's Creed to g. popłuczyna dla casuali, ale nie usiłuję włazić w stosowny temat i na siłę uświadamiać ludzi, którym się to podoba.

 

no tak

 

bo black ops jest bardziej hardcorowy od demon souls <yes>

 

Jesteś jakimś nowym uber trollem? Mylisz pojęcia.

Edytowane przez [InSaNe]
Odnośnik do komentarza

Jak coś to jutro bardzo chętnie między 16 a 20 będę miał czas i ogólnie przez cały tydzień o różnych godzinach - również chętnie zrobię misję powiązaną z Trophy Tower of Babble In TranZit, obey the voices.

Z tego co widziałem zadanie jest dosyć fajne i potrzeba 4 zgranych graczy z HS'ami. Ogólnie mogę pomóc z Trofeami jak by ktoś chciał - mi brakuje jeszcze tylko 2 z zombiaków.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Ale co ty tak naprawdę próbujesz udowodnić? Jakby nie było na jutjubie można również napotkać na bzdurne filmiki jak to halo 4 jest zlagowane i w niektórych momentach absurdalne ( żeby nie było lagi są praktycznie non stop)

 

 

multi w bo2 jest bdb patrząc przez pryzmat innych części coda i nic tego nie zmieni, do halo się nie umywa bo halo to inna liga a i tak można się spotkać z opiniami ze multi halo jest slabe "bo skacze się tam jak króliki i headshoty wpadają łatwiej niż w cod" opinia ziomka :)

 

jak dla mnie w multi halo 4 dużo jest lepsze niż bo2, ale bo2 to czysty Arcade który sprawia frajde

Odnośnik do komentarza

Panowie możecie normalnie grac w multi? od soboty rano nie mogę się połączyć, wyskakuje komunikat że serwery są niedostępne.

U mnie dziala. Co prawda z rana spada ilosc grajacych,wiec lagi sa takie ze sie odechciewa.Cod pokazal jak gow.niany jest psn.

Edytowane przez zaq123456
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ale co ty tak naprawdę próbujesz udowodnić? Jakby nie było na jutjubie można również napotkać na bzdurne filmiki jak to halo 4 jest zlagowane i w niektórych momentach absurdalne ( żeby nie było lagi są praktycznie non stop)

 

 

multi w bo2 jest bdb patrząc przez pryzmat innych części coda i nic tego nie zmieni, do halo się nie umywa bo halo to inna liga a i tak można się spotkać z opiniami ze multi halo jest slabe "bo skacze się tam jak króliki i headshoty wpadają łatwiej niż w cod" opinia ziomka :)

 

jak dla mnie w multi halo 4 dużo jest lepsze niż bo2, ale bo2 to czysty Arcade który sprawia frajde

 

Lagi to lagi - to jest rzecz która minie.

 

Lag compenstation nie minie póki Treyarch się nie ogarnie i nie wypuści patcha. A oglądając filmiki to widzę że problem jest jeszcze większy niż w MW3, znajomi veterani coda to potwierdzają.

 

Wiadome jest czy to naprawią i kiedy?

Odnośnik do komentarza

Widzę że temat został opanowany przez trolli z BF3 i Halo... hehe marne wasze starania.

 

Nie miałem planów kupować BO2 (nie mam BO1) ale widząc jednak dobre opinie kupiłem... i jestem miło zaskoczony. Gameplay faktycznie jest inny i przez dwa dni dostawałem baty. Postacie jakby wolniejsze niż w MW3 ale ruch bronia jest szybszy... tak mi sie wydaje (gram na 14).

Grając 3 dni, lagi miałem chyba w góra 3 meczach i raz mnie wywaliło... to wszystko jeśli chodzi o jakoś połączeń. Reszta meczy bez problemów. Dla mnie broń w tej części jest udana i w przeciwieństwie do reszty, widzę i czuję różnicę w operowaniu nimi.

Graficznie to już różnie, np PLAZA jest brzydka jak mapy z Halo (puste, wypolerowane tekstury) ale inne mapy, duże już są ładniejsze niż w MW3 - moim zdaniem... mnie sie podoba (ładowanie tekstur wyraźnie szybsze niż w poprzednich częściach, może to przez instalacje na dysku)

 

Bardzo podobają mi sie te duże mapy, obszerne, miejsce dla camperów jak i ciasne uliczki i korytarze dla rasherów :). Duża wielopoziomowość okna, drabinki, daszki itp. Mapy udane z wyjątkiem PLAZY i tej łodzi Hijcked czy jakoś tak :) .. nie lubie małych map, o Nuketown nie wspomnę bo to dla mnie jedna z najgorszych mapy w jakie kiedykolwiek grałem.

 

Całość gry, menu, muzyka, wreszcie inna, jakby jakościowo lepsza niż poprzednie części.

 

Single jeszcze nie grałem ale nie muszę przypominać jakie BF3 miał żałosne błędy w singlu jak i multi... nadal ma.

Zombi nie ruszyłem bo mnie nie interesuje.

 

Multi mnie wciągnęło, nie pamiętam czy tak mocno jak MW1 ale lepiej chya niż MW3 i na pewno 2 :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie przesadzajmy, że multi BO2 jest bez błędów, to co widzę u siebie to często jakaś masakra, hitboxy leżą, widać to dobrze na killcamach, x pojawia się pół metra od postaci.

Pryx od zawsze na killcamach tak to wyglada. Ale w meczu jak grasz i strzelasz obok goscia to nie zalicza trafien jak na killcam'ie. Napewno hitboxy sa lepsze niz te w bf3 ;) W Bo2 nie uciekniesz skaczac.

Tutaj fajnie koles tlumaczy jak dzialaja hitboxy i Lag Compensation:I dlaczego wyglada to tak na killcam

http://www.youtube.com/watch?v=45AVkXafFo0

I tutaj http://denkirson.pro...d=53&page=1#195

Ja gram na xbox, wpisalem kod na nuketown z pudelka 123 mb sie sciagnely i co dalej bo bylo to 3 dni temu a ja ani razu nie mialem tej mapy. A moze nie ma jej we free-for-all bo ja gram glownie w to

Jest osobna playlist'a tylko z Nuketown 2025.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Widzę że temat został opanowany przez trolli z BF3 i Halo... hehe marne wasze starania.

 

]

 

Błagam ciebie lis,znamy się już trochę i nikt tak nie hejtuje EA jak ty,w każdym temacie na PPE dawałeś temu wyraz :P

 

Masz rację ale jak mam postępowac jak EA za każdą gra wciska nam kit. :)

To że hejtuje EA nie powoduje że nie lubię ich gier. Najnowszego MOHa kupiłem z nadzieją na dobra grę... gameplay dobry ale błędy mnie wkurzają i z doświadczenia wiem że tego nie naprawią. Ja od lat czekam na "strzelankę", która pokona CODa (dla mnie), kupuje każdą: Homefront mam, Mohy mam BFy miałem, Ghost Recona miałem niestety żadna gra nie dajemi tyle frajdy jak COD i to przede wszystkim przez błedy. Gry od EA teraz maja ogromne problemy ze stabilnością itp przez ten silnik mistrzowski co mnie drażni a nowy MOH to jest mała tragedia. BF3 juz lepiej.

 

 

OK masz racje, ja hejtowałem w temacie BF3 to nie mogę Wam wypominać hehe ;) chociaż to co piszecie to ja odbieram jak szukanie na siłę jakiś błędów i pewnie sie znajdą bo żadna gra nie jest doskonała ale nie powiecie że COD jest gorzej zrobiony od strony technicznej niż BF3 czy MOH nowy - gameplay to już zależy od tego co lubimy.

 

Jeśli chodzi o online to jak pisałem ja nie mam problemów a grałem cała niedziele prawie.

Odnośnik do komentarza

Ale co ty tak naprawdę próbujesz udowodnić? Jakby nie było na jutjubie można również napotkać na bzdurne filmiki jak to halo 4 jest zlagowane i w niektórych momentach absurdalne ( żeby nie było lagi są praktycznie non stop)

 

 

multi w bo2 jest bdb patrząc przez pryzmat innych części coda i nic tego nie zmieni, do halo się nie umywa bo halo to inna liga a i tak można się spotkać z opiniami ze multi halo jest slabe "bo skacze się tam jak króliki i headshoty wpadają łatwiej niż w cod" opinia ziomka smile.png

 

jak dla mnie w multi halo 4 dużo jest lepsze niż bo2, ale bo2 to czysty Arcade który sprawia frajde

 

Lagi to lagi - to jest rzecz która minie.

 

Lag compenstation nie minie póki Treyarch się nie ogarnie i nie wypuści patcha. A oglądając filmiki to widzę że problem jest jeszcze większy niż w MW3, znajomi veterani coda to potwierdzają.

 

Wiadome jest czy to naprawią i kiedy?

Wątpię żeby to naprawili, w każdy codzie jest ten problem,imo jest lepiej niż mw3 ale dużo w to nie grałem bo seria modern warfare skończyła się z pierwsza częścią :)Teraz wezmą się albo juz są gotowe map packi po 1200 ;)

Odnośnik do komentarza

Pryx od zawsze na killcamach tak to wyglada. Ale w meczu jak grasz i strzelasz obok goscia to nie zalicza trafien jak na killcam'ie. Napewno hitboxy sa lepsze niz te w bf3 ;) W Bo2 nie uciekniesz skaczac.

Tutaj fajnie koles tlumaczy jak dzialaja hitboxy i Lag Compensation:I dlaczego wyglada to tak na killcam

http://www.youtube.com/watch?v=45AVkXafFo0

I tutaj http://denkirson.pro...d=53&page=1#195

Własnie zauważyłem, że skakanie nie pomaga tak jak w BF3 :] Czyli to co widzę na telewizorze to cień postaci i mam celować trochę przed nim, chore.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...