Skocz do zawartości

Call of duty Black Ops 2


Rekomendowane odpowiedzi

Po przejściu na Prestige trzeba odblokowywać wszystkie bronie itp. itd. od początku czy wszystko zostaje?

Podobno dostajesz jakiś token, dzięki któremu możesz odblokować perka/broń permanentnie

 

EDIT: A to się spóźniłem :D

Edytowane przez vAHeR
Odnośnik do komentarza

Mi tam się:

- szybkie wyciągnięcie broni po sprincie

- dłuższy bieg

- szybsze streaki

- ghost

- szybki bieg, brak dmg od upadków

- większa wytrzymałość

 

w mniejszym lub większym stopniu przydają, ale faktycznie wielkiej różnicy nie robią, można wziąć sobie FALa + full auto+ wykrywacz wrogów+cokolwiek i mieć wszystko w dvpie ;)

 

Cisnę dalej Skorpiona na złoto, ostatnie zadanie czyli zrobić 10 razy killstreak 5 używając tylko owej broni, jak dotąd 0/10 x]

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Panowie, to są jakieś kpiny! Jak pamiętam, to w CoDzie od zawsze był w multi auto-aim, co było krytykowane i w ogóle, ale przynajmniej zasady były jasne. Teraz jest możliwość wyłączenia auto-aimu i ja się pytam, WTF? Dzisiaj dopiero przestawiłem tą opcję i szczerze mówiąc, byłbym jak najbardziej za tym (gra się zupełnie inaczej) gdyby nie to, że reszta gra na włączonym wspomaganiu. Jaki jest tego cel i sens. Rozegrałem 2 mecze z tą samą ekipą na wyłączonym wspomaganiu i moje ratio wynosiło jakieś 0.5, po włączeniu wspomagania byłem najlepszy na mapie (ratio jakieś 2.0, styl gry- rush- taki sam ). Nie wiem, może w tych trybach hardcore są jakieś ograniczenia czy coś, ale w standardowym multi ta opcja jest totalnie z dupy.

Odnośnik do komentarza

Jak pamiętam to w starszych CoDach można było wyłączyć AutoAima co też zawsze robiłem i tak samo w BO2 gram bez od początku. Ale czyżby to góvno aż tak bardzo pomagało? To już wiem skąd tak wiele skillowych killi jakie wyłapuję, a tyle razy już się dziwiłem WTF na myszkach grają czy jak xD

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Wcześniej można było wyłączyć to automatyczne nakierowywanie w singlu, a nie asystę. Asysta była zawsze, a teraz można ją wyłączyć. Jakkolwiek lagi potrafią być denerwujace, to ten patent zupełnie niszczy balans z gry w multi. Być może moje narzekanie bierze się z tego, że nie zauważyłem istniejącej opcji filtrowania gier z wyłączoną/włączoną asystą

Odnośnik do komentarza

Jest z czym ganiać w tym CoDzie. U mnie króluje FAL, PDW i ten pierwszy szotgan (r870 ?) co do dodatków to klasycznie reflex i szybki magazynek a w strzelbie laser i długa lufa.. Przeładowanie w niektórych karabinach szturmowych to jest masakra.

Mapy ogólnie są dość fajne ale grając tylko w ground war dość szybko człowiek sie nudzi. Zwłaszcza że taka mapa jak drone meltdown i plaza to naparzanie się kamperów/snajperów a reszta gdzieś tam sobie lata. O ile w TDM i kill confirmed jeszcze jakoś się da pograć tak w dominacji odnosi się wrażenie że gramy 4 na 4 a nie 9 na 9

O dziwo problemów z lagami nie miałem jakichś wiekszych a gram codziennie ale może trafiłem na dobre godziny.

 

którą mapę uważacie za najlepszą ?

Odnośnik do komentarza

którą mapę uważacie za najlepszą ?

 

Lotniskowiec - pewnie przez to, że to mapa w starym stylu mało różnic poziomów, chociaż do SMG są lepsze no ale lube

Standoff - nie za duża, walka w alejkach na około i budynek w środku, takze można pozastawiac pułapki, a i częstych bliskich konfrontacji nie brakuje

Nuketown - za chaos, mapa na głupie akcje przy której wzrasta refleks, ogarnianie otoczenia i ciśnienie xD

 

Zrobiłem Skorpiona na złoto, kozacko się prezentuje bo ma bardzo mało czarnych elementów i lśni jak psu jajca ;]

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

którą mapę uważacie za najlepszą ?

 

Lotniskowiec - pewnie przez to, że to mapa w starym stylu mało różnic poziomów, chociaż do SMG są lepsze no ale lube

Standoff - nie za duża, walka w alejkach na około i budynek w środku, takze można pozastawiac pułapki, a i częstych bliskich konfrontacji nie brakuje

Nuketown - za chaos, mapa na głupie akcje przy której wzrasta refleks, ogarnianie otoczenia i ciśnienie xD

 

Zrobiłem Skorpiona na złoto, kozacko się prezentuje bo ma bardzo mało czarnych elementów i lśni jak psu jajca ;]

Dla mnie właśnie Standoff i Slums najbardziej wymiatają . Najsłabszy chyba jest Carrier na dużym statku zawalonym szpargałami i jeszcze jedna mapa z dużymi gruzami bloków na środku . Teraz cały czas gramy TDM HC ,nie ma takiego chaosu na mapach ,ale kampy opanowują teren - wszelkie ciemne kąty .

Odnośnik do komentarza

dobry jest ten mały luksusowy statek (shot), port (smg), lotniskowiec (wszystko co wpadnie w łapy), rozwalony rurociąg w górach (FAL itp), Kilka map mi wyjątkowo nie leży, a najbardziej te luksusowe apartamenty( niby sporo ścieżek, ale i tak ciężko zajść kogoś z boku, jak wszyscy się napierdzielają w jednym miejscu). Ogóle oceniając po jakichś 8h spędzonych w multi, mapy nie urywają sutów i nie ma tutaj efektu "miłości od pierwszego wejrzenia"

Odnośnik do komentarza

Rurociąg w górach? ;)

Mówisz chyba o turbinach ;)

 

Ja nie lubię Plazy i Expresu

Cała reszta ok,a najbardziej lubie jacht,jemen i standof czy jak jej tam,ale widzę że duuużej ilości osób ten standoff odpowiada,wydaje mi się że nie chodzi w niej o ułożenie wszystkiego co o sam klimat na niej panujący,ludziom brakuje czasów powojennych

Edytowane przez poli_x
Odnośnik do komentarza

jak dla mnie to póki co króluje raid. Bardzo fajnie gra się na meltdownie pomimo że kampiarze są tam wszechobecni. Na jemenie w dominacji jest ciekawa walka o punkt B. Na drone fun jest tylko wtedy gdy walka przenosi się do budynku a kamperzy niech sobie lutują do siebie z obu końców planszy hehe

 

 

mogli by jeszcze ze 2-3 plansz wrzucić do grund war bo dość szybko się powtarzają mapy i tryby

 

jedyna mapa która mnie irytuje jak narazie to aftermatch

Edytowane przez pidzem
Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich.

 

Zapraszam na turniej 1 vs 1 na mapie Nuketown 2025. Mapa zniknęła z listy na publiku ale można na niej spokojnie grać mecze prywatne.

 

Wszystkie informacje o turnieju znajdziecie tutaj: http://www.consolesc...-1vs1-1-zapisy/

 

Pierwsze osoby już zapisane :)

Edytowane przez duzyBYK
Odnośnik do komentarza

Żadnych ;p Narazie pobiegałem po mapce z autobusem ale samemu rozpoznawczo, więc to żadne granie, a z randomami mi się nie chce grać. Czekam aż się tu ktoś chętny zgłosi na zombi i jak za dawnych forumowych czasów przy BO1 pocisniemy mapy, trofea i wszystko co sie da ;)

 

Winner coś kiedyś wspominał, że mu się zombi podoba to pewnie i rekordy ma, gra tu ktoś jeszcze w zombiaki i byłby chętny na ustawkę?

 

Ten plus za posta Twojego mnie rozbawił, wtf xD

Odnośnik do komentarza

Żadnych ;p Narazie pobiegałem po mapce z autobusem ale samemu rozpoznawczo, więc to żadne granie, a z randomami mi się nie chce grać. Czekam aż się tu ktoś chętny zgłosi na zombi i jak za dawnych forumowych czasów przy BO1 pocisniemy mapy, trofea i wszystko co sie da ;)

Ja jak na razie najdalej doszedłem do 34 rundy na tranzicie. Partia trwała 3,5h xD

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Żadnych ;p Narazie pobiegałem po mapce z autobusem ale samemu rozpoznawczo, więc to żadne granie, a z randomami mi się nie chce grać. Czekam aż się tu ktoś chętny zgłosi na zombi i jak za dawnych forumowych czasów przy BO1 pocisniemy mapy, trofea i wszystko co sie da ;)

Ja jak na razie najdalej doszedłem do 34 rundy na tranzicie. Partia trwała 3,5h xD

No to jest ładny wynik, pamiętam coś koło tego z ekipą przy poprzednim BO robiliśmy, a tu grałeś sam, z randomami czy ze znajomkami? Jakbyś miał wolne miejsce w grze to ja się chętnie na to piszę :]

 

Ja również bardzo chętnie zagram.

Odnośnik do komentarza

No to jest ładny wynik, pamiętam coś koło tego z ekipą przy poprzednim BO robiliśmy, a tu grałeś sam, z randomami czy ze znajomkami? Jakbyś miał wolne miejsce w grze to ja się chętnie na to piszę :]

Tylko, że ja gram na kompie. A grałem z ziomkiem i dwoma randomami(ale byli całkiem nieźli). Każdy maksymalnie wykokszony się ustawił w różnych częściach mapy i naparzał do oporu. Oby tylko max ammo się trafiało i można grać dzień i noc.

 

Szkoda że Denzieny(czy jakoś tak) atakują nas po wejściu we mgłę.

Ale te gówna to padają od zwykłego noża nawet. Nie mówiąc już nawet o rękawicach w restauracji.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...