Skocz do zawartości

Crysis 3


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Nigga whaaaaaat?

 

graficzni onaniści już przestudiowali ten filmik i wychodzi na to że nie są to maksymalne pecetowe detale, wygląda to gorzej niż Crysis 3 Alpha która jest dostępna. Filmik więc jest albo prosto z konsoli albo z peceta, który symuluje ustawienia graficzne konsoli.

 

Widać np. wczytywanie się cieni które były obecne w konsolowych wersjach Crysisa 2

 

ivCb0AmhBS6o1.gif

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Ja tam widzę wyraźny screen tearing i w tym wypadku raczej nie jest to wina złej konwersji pliku wideo. W takim razie albo to konsola albo zrobili materiał na PC i zapomnieli włączyć v-sync.

 

Wygląda mi to na inteligentny v-sync - przez większość czasu nie ma tearingu, a v-sync wyłącza się w stresogennych momentach.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

W Crysisa 2 grałem namiętnie, ale na pewnym etapie zdałem sobie sprawę, że oszukuję sam siebie i myślałem o tej grze jako o lepszej niż była w rzeczywistości. To już nie było to, co Crysis 1 na pececie (dla mnie, jak na 2007 rok, 10/10). Pierwszy Crysis był fantastyczny, trochę nowatorski, troche świeży i zupełnie miodny, kolosalnie grywalny. Dwójka to była kolejna kalka Call Of Duty, czyli korytarz (nieco większy), skrypty, mało swobodnego gameplay'u oraz głupie AI... Nie spodziewam się niczego innego po części trzeciej, to będzie to samo co Crysis 2, to będzie słabe. Przejdę i wyrzucę z dysku, taki mój scenariusz...

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Beta trochę ograna (wybity 7 level ) .Zaczniemy od grafiki dogrywanie tekstur widoczne jak w Crysis 2 .Brak widocznego skoku miedzy 2 a 3 ( niby beta ale wątpię aby coś poprawiono) .Graficznie jest ładnie ,poziom C2 .Samo wyszukiwanie meczów jest szybkie i to jest plus bo w 2 różnie bywało .Nowy tryb Hunter bardzo fajny ,zabawa w predatora :) Zobaczymy jak będzie sam singiel .Ja kupuje w dniu premiery .Lubie takie klimaty.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Ja wpadłem tylko grafikę zobaczy, ale ten tryb hunter to trochę taki bez sensu. Skitra się człowiek gdzieś nikogo nie zabije, a i tak skończy na 5 pozycji w tabeli :P

 

Nie zdziwię się jak po premierze gry połowa kamperów to właśnie będzie robić ;)

Odnośnik do komentarza

C3 beta ograna na PC oraz X-ie. Powiem tak, minimalne ustawienia na PC to taka wersja konsolowa, przy czym na PC 60FPS i to widać. Co do samej grafiki, może by mi to nie przeszkadzało, fajnie się gra ale niemiłosierne lagi na serwerach na Xboxie mam, na PC wszystko chodzi fajnie. Mam dylemat jaką wersje kupić, jutro ogram wersje na PS3 jak sdąże lub na weekendzie ;>. Gra dość fajna ;).

Odnośnik do komentarza

Ja tam zawsze uważałem że Crysis w multi ma potencjał, tyle że te partacze z Crytek UK kompletnie dali dupy jesli chodzi o sprawy techniczne... a w Crysis 3 jest tylko trochę lepiej. Wczytywanie się obiektów (np. trzymanej broni), 3 razy już się gra zwiesiła tuż po meczu że musiałem wyjść do menu, raz zawiesił mi się dźwięk z karabinu maszynowego i "sam strzelał" przez minutę chyba... Kod sieciowy to samo gó.wno co w Crysis 2.

 

Graficznie też sie zawiodłem, może z powodu bezpośredniego porównania do PC ale mam wrażenie że C3 wygląda gorzej niż C2. W porównaniu do PC szczególnie oświetlenie jakoś blado wygląda. Zapewne jak w przypadku poprzednika singeplayer będzie prezentował wyraźnie wyższy poziom, aczkolwiek przechwałki Cryteka o najładniejszej grze na konsolach można między bajki włożyć. Przy takim Halo 4 to nowy Crysis leży i kwiczy.

 

Tymczasem na pececie gra zwyczajnie jest bardziej dopracowana i nie mam do czego się przyczepić, grałem dzisiaj już 2h. Gra się przyjemniej, mimo że sterowanie jest skrojone do pada mimo wszystko (szczególnie to czuć przy korzystaniu z łuku). Tutaj mój gameplay (oglądać w 720p).

 

http://www.youtube.com/watch?v=LQdaHwFC9tk

 

Chyba zrobię tak, że wpierw kupię Crysisa 3 na konsole, ogram i zrobię achievementy a potem sprzedam i za to kupię pecetową wersję.

 

Przebiegłem się po planszy w jednej z rund, runda się skończyła, a ja miałem wynik 5 na 12 graczy. So pro ;)

 

Nie wiem czy zauważyłeś ale w tym trybie właśnie chodzi o to by przeżyć... nieważne czy zabijesz kogoś jako CELL, więcej punktów dostajesz za samo utrzymywanie się przy życiu. Ktoś będzie miał 5 killi i padnie szybko to i tak będzie miał sporo mniej punktów za rundę niż ty o ile się utrzymasz np. w finałowej trójce. Ten tryb jest 4fun, bardzo podobny w założeniach do Flooda z Halo, tyle że osobiście w Halo go nie trawię, a taki Hunter w Crysis 3 mi się całkiem spodobał.

Odnośnik do komentarza

Na PC 3,5GB, na PS3/Xbox po 1,5GB. Mam po 3h na PC i X-ie gry. Zdecydowałem że kupie wersje PC, nawet na low detalach gra się lepiej prezentuje niż na konsolach... Mi się gra nie zawiesza, ale często się spotykam z lagami na serwerze - mowa o wersji na X-a. Na PC wszystko działa super. W 2 nie grałem ale ogólnie multiplayer mi się podoba. Za chwile ukończy mi się pobieranie wersji na PS3 więc pewnie kilka godz. potestuje ta wersje :D.

 

Co do jakości grafiki Halo 4 wygląda nieporównywalnie lepiej i nie ma co nawet porównywać...

Odnośnik do komentarza

Na PC 3,5GB, na PS3/Xbox po 1,5GB. Mam po 3h na PC i X-ie gry. Zdecydowałem że kupie wersje PC, nawet na low detalach gra się lepiej prezentuje niż na konsolach... Mi się gra nie zawiesza, ale często się spotykam z lagami na serwerze - mowa o wersji na X-a. Na PC wszystko działa super. W 2 nie grałem ale ogólnie multiplayer mi się podoba. Za chwile ukończy mi się pobieranie wersji na PS3 więc pewnie kilka godz. potestuje ta wersje :D.

 

Co do jakości grafiki Halo 4 wygląda nieporównywalnie lepiej i nie ma co nawet porównywać...

 

No i (pipi) .kropka

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.