Skocz do zawartości

Crysis 3


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Technicznie c2 było żałosne, mega pop up i dropy animacji, mnie ładna grafika nie rusza jeżeli gra nie potrafi trzymać stałych klatek, ale każdy typ gracza jest inny ja mam mega uczulenie na spadki animacji, o historii nie pisze bo w większości gier jest ona słaba :)

 

Jeżeli C3 będzie trzymalo fps to będziemy mieć jedna z lepszych strzelanek na xie

Odnośnik do komentarza

No to już ci powiem odrazu, że nie trzyma. Pograłem dziś chwile u kumpla (fakt, faktem na ps3) i rewelacji nie ma, chociaż wydaje mi się, że rodziałka będzie troche wyższa w przypadku xa bo na plejaku było dość słabo (duże zęby i tekstury dość rozmazane). 

Odnośnik do komentarza

Na X360 po jakis 2-3 godzinach  plynnosc wydaje sie byc wporzadku(niebo, a ziemia porownujac z takim far cry 3),do tego grafika jedna z najlepszych w multiplatformach,ale nawet liczac z ladniejszymi exami to i tak bedzie scisla czolowka.Jak na mozliwosci konsol jest bardzo dobrze pod tym wzgledem i dosyc mocno sie kojarzy z the last of us pod wzgledem miejscowek.Jedyne do czego narazie bym sie przyczepil to do malych przestojow przy autozapisie

Odnośnik do komentarza

No nie wiem ja tam pograłem te 2-3 godziny i dla mnie graficznie to nic nadzwyczajnego, miejscówki może i fajne ale w samym wykonaniu coś mi nie leży ogólnie idę oddać tą grę w pieruna bo w ogóle nie robi roboty po tej grze widać jak cieńkie te konsole są przy PC.  Halo 4 IMO lepiej się prezentuje tak ogólnie.

Odnośnik do komentarza

Druga albo trzecia ale dalej mi się nie chce, gameplay nawet ok, ten łuk fajna sprawa ale nie kupiłem tej gry dla łuku tylko dla super grafy, bo ogólnie ostatnio rzygam FPSami.

A grafa niestety mnie zawiodła więc idę oddać to skąd wziąłem :P

Odnośnik do komentarza

Nie osłabiam tylko Ci pisze jak jest, uszanuj to...

 

Nie narzekałem tylko stwierdziłem, że KZ3 robi lepiej po czym mnie zhejotowaliście, tu jest IMO podobnie gra jest bardziej poszarpana niż po przednik, tekstury mocno średnie czasami wręcz słabe zwłaszcza podłoża..... po za tym C2 to było to coś po raz pierwszy a tu mamy to samo tylko gorzej podane. O ile "dizajn" lokacji robi wrażenie o tyle wykonanie już nie brak jej ostrości. Halo 4 wygląda zwyczajnie lepiej zwłaszcza jak sobie przy pomne początek i level w dżungli.

Edytowane przez Soul
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

IGN – 8.5

GameTrailers – 9

Official PlayStation Magazine – 8

Videogamer – 6/10

Destructoid – 7.5

Gamespot – 7.5

Polygon – 7

Digital Spy – 4/5

Eurogamer – 7

Kotaku – “No”

Games Master UK Magazine – 8.5

Gamereactor Sweden – 8

Joystiq – 4/5

CVG - 8.5

GamesBeat – 85/100

NY Daily News – 5/5

GameInformer – 8.5

Edytowane przez Piwo_HD
Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Wczoraj czytałem recke CDA. Boże, na samym początku strzeliłem fejspalma. Otóż redaktor pisze, że pojechał do siedziby Cryteku w UK bodajże aby zagrać w grę, i tu pytanie czy single+multi czy samo multi, bo jeżeli to pierwsze to jak po singlu granym w kilka h z innymi dziennikarzami mógł ocenić grę, że jest krótka, jeżeli druga opcja to pewnie miał wcześniej singla więc czemu tak słabo go zaprezentował w recce? Paranoja, CDA w ogóle nie ma rzetelnych recek. 

Odnośnik do komentarza

Dobra jest,ale nie jest specjalnie wciagajaca,co do czasu i tych niby 5 godzin to gruba przesada chyba ze na easy i ktos biegnie do przodu zeby o(pipi)ic gierke jak najszybciej.Ja grajac raczej po cichu z czestym uzyciem łuku(Ale tez z miejscowymi rozrobami) miałem ponad 9 h z odsluchiwaniem ilus tam wiadomosci glosowych.Dla mnie podobny poziom co 2 czesc,ale jakos minimalnie lepiej gralo mi sie w 2,tak samo skrypty z poprzedniej odslony robily wieksze wrazenie(dla mnie najlepsze skrypty w fpsach),ale mimo wszystko tutaj tez jest dobrze

Odnośnik do komentarza

6h 10min mi zajęło. Od razu mówię że achievement za przejście na supersoldier jest zglitchowany - mi nie wpadł :F

 

Gra jest gorsza od dwójki. Brzydsza od dwójki. Polonizacja to dramat i przeżywałem katiusze oglądając te cutscenki, jest źle nie tylko pod względem dobranych głosów ale też technikalia kuleją (partacze z EA PL nawet nie starali się by głos leciał równocześnie z animacją ruchu ust). Fabuła to jedno wielkie szambo.

 

Na dobrą sprawę grę ratuje tylko łuk, dzięki któremu można wiele fajnych akcji tworzyć, w combo z otwartymi lokacjami można się jawnie poczuć jak myśliwy.

 

Ode mnie 7+, 8-/10 (podczas gdy dwójka to 9/10 IMO), ponoć multi jest lepsze niż w poprzedniku, sprawdzimy.

Odnośnik do komentarza

Gra skonczona - małe podsumowanie. Faktycznie gra krótka jest na maksa wszystko zajeło 8 godz jeśli chodzi o singla, grafika mimo wszystko nalezy do najlepszych jesli chodzi o ta generacje, konsole maja swoje lata więc to już pewnie całe mozliwości konsoli, co do audio grałem w Eng i podkład głosów nalezy do bardzo dobrych. Fabuła mało skomplikowana ale nie jest źle sa gorsze a prowadzenie fabuły jest na wysokim poziomie. Do rozgrywki dodano powiedzmy walki z bossami więc jak dla mnie super. Lokacje są bardzo ładne i można poganiać jak sie podoba - liniowośc typu z punktu a do b. ale poziomu są wielkie a grafika bardzo ładna ; ) Przeciwnicy są jak są rozumem nie grzeszą. Arsenał się powiększył mozliwości kombinezonu malo się zmieniły ale jest lepiej . Gre polecam warta wydania conajmiej 150zł tak jak ja to zrobiłem ; ) POLECAM ostatni z większych tytułów na x pod koniec żywota !!!

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Drogo ;F

 

 

Dodatkowo przy zakupie gry Crysis 3 przed premierą otrzymasz:

  • cyfrową edycję pierwszej części gry Crysis o wartości 50 zł w wersji z polskimi napisami. Gra będzie dostępna do pobrania z Xbox LIVE w dniu premiery gry Crysis 3;


Teraz to już chyba po ptokach skoro tylko preorder zawierał "bon" na C1.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...