Jump to content

Crysis 3


MaZZeo

Recommended Posts

crysis3x360pftfront.jpg

 

crysis3screenshotpropapj66.png

 

crysis3screenshottheh9ikcn.png

 

crysis3screenshotcity3skat.png

 

crysis3screenshotwatewrk7z.png

 

crysis3screenshotcarsojjmu.png

 

crysis3_screenshot_ocf2jfs.png

 

crysis3keyjhjm1.png

 

PAKIET ZAGŁADA:

 

Pakiet Zagłada – Zawiera podstawową wersję gry, wszystkie elementy z Edycji Łowcy oraz następujące dodatki do trybu rozgrywki wieloosobowej: Pakiet Zagłada oferuje natychmiastowy dostęp do broni szturmowej Tajfun wraz z kamuflażem. Wypluwający 500 pocisków na sekundę Tajfun pozwoli Ci szybciej wyeliminować wroga i odzyskać kontrolę nad Kopułą Wolności. W zestawie również moduł szybkostrzelności do nanokombinezonu oraz dwa ekskluzywne nieśmiertelniki z motywami z Pakietu Zagłada.

 

DODATKOWE ELEMENTY W EDYCJI ŁOWCY:

 

Zostań najlepszym łowcą w sieci – Uzyskaj natychmiastowy dostęp do łuku, dodatku do niego oraz modułu "Łowca" do montażu w nanokombinezonie.

Ułatwienia do trybu rozgrywki wieloosobowej – Uzyskaj natychmiastowy awans do poziomu 5, a wraz z nim możliwość dostosowania wyposażenia.

Trzymaj styl – Dostosuj wyposażenie, uzyskaj dostęp do unikalnych wzorów kamuflażu dla łuku oraz trzech nieśmiertelników z motywami Łowcy.

 

Szczegóły dotyczące gry:

 

Wielokrotnie nagradzane studio Crytek powraca z grą Crysis 3, pierwszą wysokobudżetową strzelaniną 2013 roku! Stań do walki jako Prorok, wyposażony w nanokombinezon żołnierz, który pragnie odzyskać swoje człowieczeństwo i dokonać krwawej zemsty. Na bieżąco dostosowuj się do sytuacji, korzystając z trybów maskowania i pancerza swego nanokombinezonu. Walcz w siedmiu różnorodnych lokacjach pod nowojorską Kopułą Wolności. Korzystaj z wyjątkowego łuku oraz broni obcych, polując zarówno na ludzi, jak i istoty pochodzenia pozaziemskiego. Odkryj prawdziwe okoliczności śmierci członków Twego oddziału. Na powrót stań się człowiekiem w toku pełnej niespodziewanych zwrotów fabuły. Crysis 3 to szczytowe osiągnięcie gatunku strzelanin rozgrywających się w otwartym świecie, odwzorowanym z oszałamiającą jakością przy pomocy najnowszej wersji technologii CryENGINE. Oceń, przystosuj się, atakuj. Już na wiosnę 2013.

 

Główne cechy:

 

Siedem cudów miejskiego lasu deszczowego – Nowy Jork został przykryty ogromną kopułą i zamienił się w niezwykły las deszczowy, podzielony na siedem różnorodnych lokacji. Zapanuj nad otoczeniem i zamień je w swój teren łowiecki.

Oceń, przystosuj się, atakuj – Charakterystyczna dla serii Crysis nieliniowa rozgrywka powraca z jeszcze bardziej otwartymi lokacjami, w których to gracz decyduje o tym, jaką drogę obrać i jak zareagować w danych okolicznościach. Ulepszony nanokombinezon pozwala wybierać między brutalną siłą i maskowaniem, zawsze oferując więcej niż jedno wyjście z sytuacji.

Rozbudowany tryb wieloosobowy – Przetestuj nowe sposoby modyfikacji nanokombinezonu i nowe tryby rozgrywki.

Największy i najbardziej wybuchowy arsenał w historii serii – Oprócz całego arsenału bojowego ludzi, w Crysis 3 możesz korzystać z broni obcych i z charakterystycznego łuku

Ewolucja CryENGINE – CryENGINE uwalnia zdolności kreatywne ekipy Crytek, dostarczając niezapomnianych wrażeń dzięki porywającej oprawie i urozmaiconej rozgrywce.

 

must have :]

Edited by MaZZeo
Link to comment
Guest DonSterydo

Co to za gra gdzie wszystko skupia się na grafice i skryptach. Jak AI było tragiczne i gra miała debilne błędy, to czym tu się podniecać?

Link to comment
Guest DonSterydo

AI nie trzeba poprawić tylko zrobić - w Crysis 2 wszystko ograniczało się do tego, że przeciwnicy mieli spider sense.

 

Błędy - strzelanie przez ściany, mapka, która wyświetlała zagrożenie tam gdzie nikogo nie było itp.

Edited by DonSterydo
Link to comment

Crysis 2 był śliczną grą, która jednak pozostawiała wiele do życzenia pod względem AI, a za czym idzie przyjemności z grania, bo naprawdę, wyzwania w tej grze nie było w ogóle, co sprawiało, że była nudnawa. Niech dodadzą (przyjmuje, że w C2 jej nie było) jakąś w miarę przyzwoitą inteligencję i nie będą opierać całego gameplay'u na skryptach i będzie git.

Link to comment

Podobno kadr z nadchodzacego trailera:

 

hsp69.jpg

 

Wolalbym aby trojka wyszla na next-geny, ale cholernie jestem ciekaw czy pobija graficznie C2, ktory jest dla mnie najladniejszym konsolowym FPSem. Jezeli wycisna jeszcze wiecej z tych starych pudel to bede pod sporym wrazeniem.

Edited by Ins
Link to comment

Slyszalem, ze ma byc jednak wersja tylko na Xa (i PC), bo ma 3 rdzenie, a PS3 z wiadomych wzgledow nie da rady.

 

Ja sie specjalnie nie jaram - te gry sla dla mnie strasznie bezplciowe, chyba nawet bardziej niz Killzone.

Nie jest.

Właśnie przechodze singla KZ3 i C2 zjada go na śniadanie.

 

W 2 podobała mi się otwartość miejscówek i możliwość różnego sposobu rozegrania akcji. Przyjemność z bycia ninja predatorem skutecznie zaburzała sztuczna inteligencja na poziomie sniper ghost warrior, więc jeśli poprawią ten aspekt i pierdykną sandboxa, to dla mnie day one.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.