Skocz do zawartości

PES 2013


Ader

Rekomendowane odpowiedzi

Szczęśliwie po wczorajszym apdejcie nie zauważyłem żadnych różnic w gamdplayu, więc chyba tym razem dali sobie spokój z mizianiem suwaczków.

Odnośnie rozgrywki w ogóle, to coraz częściej dochodzę do wniosku, że w tej grze lepiej nie atakować zawodnika z piłką i czekać aż sam się pogubi, bo odbiór piłki to straszna loteria. Co z tego, że przewiduję ruchy przeciwnika, skoro jeśli nie zdążę klepnąć r2 (w wielu sytuacjach ze względu na niewielką odległość od przeciwnika jest to po prostu niewykonalne), to piłka odbija się jak od drewna i często albo powraca do zawodnika, który dopiero co ją stracił, albo co lepsze, tworzymy przeciwnikowi poprzez naszą interwencję sytuację lepszpą niż miał przed odbiorem, a w skrajnych przypadkach zaliczamy nawet asystę przy straconym golu.

Odnośnik do komentarza

na zagranicznych forach też panuje opinia, że gameplayowo nic się nie zmieniło. Co ciekawe na fb oficjalny profil PES'a zaczął wzmożoną akcję dotyczącą tego co poprawić w ich tytule - dostajemy odnośnik do osobnej strony gdzie szczegółowo zaznaczamy co chcemy zmienić, co się podoba, oceniamy zawartość itp. Problem z tym, że nikt z firmy nie pisze czy ewentualne zmiany na podstawie naszych sugestii zostaną zaimplementowane jeszcze w tej edycji czy dopiero przyszłorocznej.

Odnośnik do komentarza

Bawił się ktoś z Was dłużej Become a Legend i trofikami z nim związanymi? W pierwszym sezonie wytransferowałem się do Werderu i grałem cały sezon w 1. składzie, kwalifikując się z drużyną do LE. Są jakieś hinty jak zdobywać jak najlepszą reputację i ogólnie rozwijać swojego grajka?

Odnośnik do komentarza

Bawił się ktoś z Was dłużej Become a Legend i trofikami z nim związanymi? W pierwszym sezonie wytransferowałem się do Werderu i grałem cały sezon w 1. składzie, kwalifikując się z drużyną do LE. Są jakieś hinty jak zdobywać jak najlepszą reputację i ogólnie rozwijać swojego grajka?

 

ogolnie mi tylko acziwy z tego zostały ale nie wiem czy bede miał kiedykolwiek cierpliwosc grac ten tryb, który jest takim ŁAJNEM że po prostu az noz sie otwiera, i nie tylko w kieszeni. masakra jakas, no ale coz. wskazowek zadnych konkretnych nie ma, po prsotu trzeba przeboleć te mecze i w koncu cos ugrasz. zmień sobie poziom trudnosci i nak.urwiaj bramek ile wlezie.

Odnośnik do komentarza

A mi z kolei bardzo on się podoba. Nie wiem jakie masz, jeśli w ogóle, doświadczenia z biegania po realnym boisku w meczach, choćby tej A klasy, ale IMO można się wkręcić i dość podobnie się momentami poczuć. Wraz z dobrze ustawioną kamerą, tryb pozwala się wczuć i nieźle pobawić. Aczkolwiek dużo w nim można poprawić.

Odnośnik do komentarza

witam

 

kilka dni temu zostałem szczęśliwym posiadaczem tejże gry. Narazie zbieram tęgie baty od konsoli i zapoznaję się ze sterowaniem i ogólną mechaniką gry. Chyba najfajniejszy etap gry. Mam też kilka pytań dotyczących samej gry.

 

1. Aktualizacje składów. Wiem że już było wybaczcie. Sprawdzałem linki do WENB ale tam parę linków wygasło i oprócz pliku 3,2 nic się nie da ściągnąć. Jeżeli ktoś ma namiary na inne źródła albo mógłby wrzucić te pliczki byłoby wspaniale.

2. Jako że poprzednie lata spędziłem przy konkurencyjnej piłeczce, w której frajdę sprawiały mi triki zwody i inne sztuczki, to mam pytanie czy w pesie triki są przydatne ? oczywiście te kręcone prawą gałą. W treningu były jakieś nutmegi ale wydaje mi sie że opanowanie tego i dobre zastosowanie w meczu to raczej szczęście niż umiejętność i przyda się może z 5 razy na rok.

3. Jak już troche ogram i naucze się konstruować sensowne akcje to chętnie zagram pare meczyków online. Czy byłby ktośchętny na potyczki bez spiny raz w czas dla zabawy

Odnośnik do komentarza
The Patch 1.03 will be released on the 20th of December. What can you tell us more about it?

The key advance, is a full extension of the 2v2 mode, which was highest on the fans’ wish list. Although it was there before, it wasn’t really what the fans expected so we have used this new update to make some key changes. The overall balance of the game has also been addressed, and we’ve also taken the opportunity to make a few aesthetic improvements here and there, with the movement of players now enhanced and a number of new goal celebrations added. We’ve also rectified a couple of small issues with MLO and some of the Online Modes in line with requests from the fan base.

 

szczegóły patcha 1.03...czyli chyba potwierdzenie, że będzie suwakowanie :)

Odnośnik do komentarza

pełna lista zmian z oficjalnej stronki Konami:

 

To include the 2v2 player change option in Online Community matches.

We have a very special patch ready for our fans this week, as it includes a lot of changes which are based on our player feedback. These changes range from the 2v2 fix to new goal celebrations, amongst many fixes that were requested directly by our fans.

So let's cut to the chase and have a look at what you can expect from our new 1.03 patch!

  • New multiplayer game mode in Online Community:

Our developers tried to offer a different experience in the online 2v2 matches on our Online Community mode, however it was not what our fans expected. Thanks to all your feedback we are implementing the option to allow our fans to switch players during the 2v2 (and 4v4) Community matches!

  • All new goal celebrations and improved player movements:

To add more flare and excitement to the game, we bring you a new set of celebrations inspired by real players in real matches! Select players in the game will have new ways to celebrate their goals, which will allow you to show off in front of your friends and also continues to build our Player ID feature. We have also tweaked our AI to allow more fluid and intuitive player movements to improve your game experience.

  • Better offside calls from our referees:

Our fans have provided us with constant feedback, and were not completely satisfied with how our referees acted on several offside situations. So new tweaks have been included in the patch to help improve the realism and flow of your matches.

  • PES Total Player to be included in the Patch:

PES 2013 has made history by including for the first time ever a real life fan as a player in our game. After winning the "Enter the Game" event in Madrid, Edu Morillo will be introduced into PES 2013 with his own Player ID and even a special celebration!

  • Better Goalkeeper performance:

As requested by our fans we have improved the performance of our Goalkeepers, especially for those with a rating over 70.

  • General issues fixed:

Several issues in the game have been fixed to improve your overall game experience. These fixed include a matchmaking MLO issue occurring when a guest user was logged in, a better myPES communication and accessibility, several Online Pass issues, COM controlled substitution issues in Community matches and many more!

We would like to also take a moment to thank you all for your great feedback, as it is invaluable in helping us improve the game and more importantly making the changes that matter most to make the game you all deserve!

So remember, whether it's on our webpage, Facebook page or even on Twitter, leave us your suggestions and we will make sure they reach our developer team! You say, we listen!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...