Skocz do zawartości

PES 2013


Ader

Rekomendowane odpowiedzi

Ja gram ostatnio glownie master league online, a rankingi Wlochami.

Barca fest w ogole mnie nie interere mimo, ze na poczatku sam nimi gralem z w(pipi)ienia.

Co do master league to moi pilkarze maja w miare dobre accuracy (przynajmniej zolte).

 

A ten patent to jest od PSXa ;f Ale biegnac na wprost bramki nic nie daje. Sprawdza sie jak wpadasz bokiem.

 

W ogole widzieliscie ten schemat na strzaly z dystansu z R2 biegnac bokiem? Czesto wpada.

Edytowane przez Dave Czezky
Odnośnik do komentarza
strzaly z dystansu z R2 biegnac bokiem? Czesto wpada.

 

Cały czas nie wiem czy trzeba mieć do tego kartę long range drive czy nie ale chyba tak, schemat fajny ale jak mam okazję to i tak wolę rozklepać i podejść bliżej bramki ;p

 

Patrzajta na tego schemata, był już w pesie 2009 (choć inaczej się robiło). Jeszcze tak bramki w meczu nie trafiłem, ale jak gram hiszpanią to przynajmniej raz w meczu muszę spróbować :D

 

http://www.youtube.com/watch?v=nYpmZi5qYpU

Edytowane przez zajman
Odnośnik do komentarza

wspaniala maszyna losujaca konami dobierala mi przeciwnikow z teamami z ratingiem >900 (moje chlopki maja statsy po 70), gdzie wesoly c ronaldo i messi wpyerdalali mi brame za brama :)

 

Pad oczywiscie elegancko ROZPYERDOLONY na drobne kawalki :) (*)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tokar jakies pro tipy do chuya?

 

PROTIP: grasz nie na tej konsoli co trzeba

 

Ja często 1 na 1 wykańczam właśnie rogalem z R2, ino delikatnym, pół paska to max no i trzeba być te kilka metrów od bramkarza. Inną metodę, która się u mnie sprawdza będzie trochę ciężko opisać, ale spróbuję. Mianowicie biegnąc prostopadle do linii bramkowej gdy chcę już strzelać, to najpierw odbijam delikatne w górę lub dół ekranu (czyli upraszczając analog skos przód-góra lub przód/dół), a następnie strzelam trzymając analoga w przeciwnym kierunku niż ten, w którym odbiłem (czyli jeżeli odbiłem skos przód-góra, to strzelając trzymam skos przód-dół).

Odnośnik do komentarza

ja nie umiem zbyt dobrze grać na manualnych podaniach, za długo mi to zajmuje, a szkoda bo czasem aż się prosi o idealną piłkę ktorą nie sposób zagrać zwyklym podaniem

 

ciekawe czy z aktualizacją zimowych transferów przyjdzie patch 1.04 i coś znowu posuwakują :P

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

mi sie wydaje ze 1.00 bylo ciut wolniejsze, tak samo jak demo1 ale moze to moje wrazenie. Dla mnie tempo jest ciut za szybkie dlatego tak lubię grac srednimi druzynami bo wtedy nie ma tam takich cyborgow.

 

Dzis z Tokarem znowu starcia na remis (dwa razy ja górą, dwa razy on) choć w jednym meczu bramkę na 0-1 straciłem w ostatniej sekundzie, a w drugim przegrałem 2-4 mając kilkanaście sytuacji w drugiej połowie i czuje lekki niedosyt :P

 

Czez kupuj ps3 bo ilość ludzi na forum grających w pesa na twojej konsoli jest chyba równa 1(czyli Ty)

Odnośnik do komentarza

E tam online - zapraszam na jakiś turniej offline :D Ładny wynik ale trochę szkoda zdrowia (padów, ścian) na ten beznadziejny, totalnie niesprawiedliwy ranking, skoro ci się mimo wszystko chciało to gratulacje :D Ja ostatni raz grałem rankingowe w pesa 09- uzbierałem ponad 900 pnktów, wygrywając 40ileś meczów z rzędu (BEZ CHEATÓW !) ale w trakcie sporo zdrowia to kosztowało ;p Ranking w pesie powinien być zbliżony do tego z battlefielda - bez tracenia punktów, z jakimiś pucharkami (zamiast odznak), wtedy można było by bez spiny pocisnąć, tak (pipi)e, szkoda nerwów :D

Odnośnik do komentarza

T-MOBILE EKSTRAKLASA W PES2013

 

Siema na forum onlyproevolutions można głosować na ligę, która zostanie wyedytowana w najnowszym Option File do naszego ukochanego PES2013 smile.png

Jest o tyle fajnie, że można głosować na ligę polską. Oczywiście aby zagłosować trzeba się zarejestrować na forum, ale myślę że warto, poniżej link. Razem przeforsujmy Ekstraklasę :D

 

forums.onlyproevolutions.com/viewtopic.php?f=8&t=1057

Odnośnik do komentarza

Niestety dosyc czesto to sie zdarza zwlaszcza chvjowym obroncom. Na dodatek z dobrym place kicking skos+3/4 paska = 99% gol ;/

 

Mnie w(pipi)iaja quiterzy. Wbilem przepieknego wolnego Juninho P. z ponad 30 metrow. Niesamowity rogal trafil w spojenie, pilka dostala rotacji, wyleciala poza bramke, odbila sie od drugiego slupka i weszla do bramki.

Oczywiscie rage quit i tyle z replaya :(((((((((((((

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...