Skocz do zawartości

PES 2013


Ader

Rekomendowane odpowiedzi

W przerwie nie moge probowalem kilka razy o_O

Dzieki za pro tipa ze strzalami, skret + przeciwny kierunek strzalu wchodzi bardzo czesto.

 

No to może w przerwie nie możesz nagrywać (chociaż zdaje mi się, że kiedyś nagrywałem), ale obejrzeć highlightsy można na pewno, a nagrywać po meczu na bank. Swoją drogą długość wczytywania się nagranych replayów to jakaś kpina, przynajmniej z poziomu galerii w menusach. Może w xmb jest szybciej, później sprawdzę.

 

Yaczes nie wstyd ci, że twój pesowy guru gardzi żydboksem ? :(

Odnośnik do komentarza

To lipa troszkę, ktoś mógłby się w końcu zorientować, że konsole mają dyski twarde i można na nich zapisywać dane.

 

W sumie zastanawiam się nad kupnem PESa, gram w fife już od wersji 08 i mi się troszkę przejadło. Chciałbym zagrać w coś nowego i świeżego. Jak myślicie, warto się brać za piłeczkę od Konami?

Odnośnik do komentarza

Zaczalem dostawac sromotny wpyerdol.

Jak ustawiacie druzyne? Formacja + paski

Do chuya, boczni pomocnicy sa u mnie totalnie bezuzyteczni zarowno w obronie jak i w ataku i nie potrafie ich ustawic.

Najbardziej w(pipi)ia mnie to, ze ZADEN z zawodnikow czy to napastnik czy pomocnik nie wystawia sie na pozycje tylko pyerdolony czeka przed obronca. Rece opadaja. Uruchamiam ich prawa galka, ale chce zeby sami szukali tez okazji. Paski na offence nic w tej kwestii nie zmienily.

 

Tokar zrob foty swojej formacji pliz.

Odnośnik do komentarza

nic dziwnego ze peniasz grac po necie ;] ja gram tylko ustawiajac druzyne na Quck Counter ( Juventus lub Real Madryt ), o ile z napastnikami jest ciezko tak jak mowisz, tylko gałka pomaga w wiekszosci wypadków to boczni obrońcy grają rewelacyjnie ;) wazny jest tez dobór zawodników ( zwracaj uwage na gwiazdki ) i formacja na daną druzyne. 9 na 10 meczy online wygrywam, ranking okolo 800 teraz wiec nie ma tragedi

Odnośnik do komentarza

Aha, czyli dali uruchamianie zawodnikow pod galka i skasowali automat <facepalm>

O wlasnie, jak to jest. Jak zawodnik ma przykladowo SS 90, a AMF 70 to co? Statsy mu spadaja? Nie potrafi sie odnalezc na boisku? [xD]

Edytowane przez Dave Czezky
Odnośnik do komentarza

Zaczalem dostawac sromotny wpyerdol.

Jak ustawiacie druzyne? Formacja + paski

Do chuya, boczni pomocnicy sa u mnie totalnie bezuzyteczni zarowno w obronie jak i w ataku i nie potrafie ich ustawic.

Najbardziej w(pipi)ia mnie to, ze ZADEN z zawodnikow czy to napastnik czy pomocnik nie wystawia sie na pozycje tylko pyerdolony czeka przed obronca. Rece opadaja. Uruchamiam ich prawa galka, ale chce zeby sami szukali tez okazji. Paski na offence nic w tej kwestii nie zmienily.

 

Tokar zrob foty swojej formacji pliz.

Daj mi spokój, dopiero co z roboty wróciłem, nie chce mi się konsoli włączać ;p Generalnie gram lekko zmodyfikowanym 4-4-2. Właściwie to wychodzi na 4-4-1-1, bo na linii pola karnego po prawej stronie jest ustawiony SS, a po lewej niemal wepchnięty do bramki CF. Do tego AMF i DMF, po środku dwóch CMF nie za bardzo wywalonych na skrzydła, rozstawionych akurat na tyle, by dało się zmienić na RMF/LMF jeśli masz jakichś kozackich w składzie. Obrona ustawiona deafaultowo, z tym, że nie należy zaznaczać żeby stoperzy uczestniczyli w atakach, bo na chu/ja się przydają i tylko sobie dziury w obronie robisz. Paski to jakoś lekko zmodyfikowany standard i w zależności od sytuacji zmieniam na counter attack, all attack lub all defense. No chyba, że gram z jakimś plebsem cisnącym Realem, to wtedy quick counter od początku meczu.

I nie narzekaj na uruchamianie zawodników gałką, na żydboksie masz je przynajmniej wklęsłe, a na dualu przy tych wypukłych grzybach w ferworze walki wychodzą czasem ciekawe rzeczy (2 razy niechcący wcisnąłem sobie PS button, który freezuje input)

Odnośnik do komentarza

Aha, czyli dali uruchamianie zawodnikow pod galka i skasowali automat <facepalm>

O wlasnie, jak to jest. Jak zawodnik ma przykladowo SS 90, a AMF 70 to co? Statsy mu spadaja? Nie potrafi sie odnalezc na boisku? [xD]

 

spadają, bo gorzej gra na innej pozycji niż na tej na której grać powinien.

 

jak weźmiesz obrońce np. 92 staty i dasz go do ataku to będzie miał 60 na przykład.

Odnośnik do komentarza

Ejj z tym PESem to dziwnie. Grałem całe życie młodzieżowe i dziecięce w PESy od 97, później na current-genach przerzuciłem się na FIFę i teraz to pierwszy PES od złotych lat 2003-2005, do którego ciągle mnie ciągnie. Sprzedawałem już 3 razy i za każdym razem mi brakuje. I właśnie znów poluję, aby wskoczyć go gry, oby na nieco dłużej.

 

Bawicie się w BaL? To pierwsza gra piłkarska, w której ten tryb tak mnie pochłonął. I już powrotu do niego nie mogę się doczekać i do tego, że jak podszlifuję skilla to z kozakami tutejszymi się zmierzę. No, już mi lżej.

Odnośnik do komentarza

Aha, czyli dali uruchamianie zawodnikow pod galka i skasowali automat <facepalm>

O wlasnie, jak to jest. Jak zawodnik ma przykladowo SS 90, a AMF 70 to co? Statsy mu spadaja? Nie potrafi sie odnalezc na boisku? [xD]

 

spadają, bo gorzej gra na innej pozycji niż na tej na której grać powinien.

 

jak weźmiesz obrońce np. 92 staty i dasz go do ataku to będzie miał 60 na przykład.

 

No dobra, ale co spada? To jest overall tylko.

Odnośnik do komentarza

Nic nie spada, tylko umiejętności posiadane przez wybitnego stopera z overallem 92 na stoperze, na pozycji SS dają mu overalla 58, bo przy tej pozycji brane są pod uwagę umiejętności takie jak szybkość, celność i siła strzału, umiejętność urywania się obrońcom itd.

Edytowane przez Tokar
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Spadają wszystkie statystyki oraz karty uzależnione od pozycji, niestety panowie z konami nie pokazują co spada i o ile. Świetnym przykładem jest fabrykas, który na cmf śmiga jak oszalały, robi wszystkie zwody z dokładnością (np. sombrero i double touch) a na ss jest dobry ale już mu się piłka tak nogi nie klei, strzela jakby słabiej, po double touch wypuszcza sobie piłkę na parę metrów itd.

Odnośnik do komentarza

Jak się pierwszy raz pojawiły statystyki overall zależne od pozycji to było info od konami jak to działa ale raczej źle napisałem odnośnie wszystkich statystyk lecących w dół, prawdopodobnie Tokar ma też trochę racji. Wiem na 100% jak to wygląda z fabregasem, jest dokładnie tak jak opisałem (więc mimo wszystko staty musza mu lecieć w dół, sprawdźcie sobie sami). Wiem też, że jak ustawisz kogoś z dobrym dryblingiem na nie swojej pozycji to rusza się jak rasiak a statystyki takie jak ball control i dribble acc nie powinny być zalezne od pozycji więc chyba trochę racji mam (chyba lol to taka (pipi)ana loteria od konami bo nie mogą opisac czarno na białym jak to jest ;p )

Edytowane przez zajman
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...