Skocz do zawartości

PES 2013


Ader

Rekomendowane odpowiedzi

W piątek zagrałem pierwszy mecz od czasów PES 5, w którego większość sparingów rozegrałem na PC, bo każdy z moich (dwóch) kumpli bal się dotknąć pada od PS2. Na x360 tłukłem już tylko w FIFE 09,10 i 11.  12 odpuściłem a zamiast 13-tki wybrałem PES. Nie wiem czy 12 i 13 aż tak różnią się od poprzednich czy ten PES jest aż tak za(pipi)isty ale żadna FIFA w którą grałem nie dała mi ani przez minutę tyle frajdy. Rzadko zdarza mi się, że myślę o grze nie grając, ostatnio chyba Skyrim tak mi wlazł w czache, a teraz w tego PESa grał bym w każdej wolnej sekundzie i ciągnie mnie do niego jak żula do taniej nalewki z lidla. 

Ogień z dvpy :D

Odnośnik do komentarza

ja po ostatniej dobrej serii zwycięstw (wiadomo, jakiś remis i porażka też się trafiały) dzisiaj mega słaby dzień. nawet nie tyle kiepski co (pipi) pechowy. gole tracone w ostatnich sekundach, masa słupków i poprzeczek i to co w(pipi)ia mnie najbardziej - mecz z frajerem grającym albo na modemie, albo na łączu max 512, przekurewskie lagi CAŁE spotkanie i oczywiście w plecy. pierwszy raz napisałem wiadomość po meczu. trep (pipi)any.

 

wykończe się przez tą gre:f.

Odnośnik do komentarza

dobra nie gram juz w to wiecej. oficjalnie 90% graczy MLO ma na szpicy niejakiego Van Der Mircha i NAKURWIA cały mecz prostopadłe na niego. w tej grze w ogole sie nie oplaca grac skrzydlami bo glowki W OGOLE nie wpadaja. na 50 meczów online stracilem moze 1 bramke z głowki a strzelilem zero.

 

wracam do fify

Odnośnik do komentarza

dobra nie gram juz w to wiecej. oficjalnie 90% graczy MLO ma na szpicy niejakiego Van Der Mircha i NAKURWIA cały mecz prostopadłe na niego. w tej grze w ogole sie nie oplaca grac skrzydlami bo glowki W OGOLE nie wpadaja. na 50 meczów online stracilem moze 1 bramke z głowki a strzelilem zero.

 

wracam do fify

 

Dziwne, ja grając Francją czy Brazylią nie mam problemu powrzucać i strzelać szczupakami bramek(Benzema i Pato), za dużo nie wpada ale też nie powiedziałbym że nic.

 

 

Odnośnik do komentarza

dobra nie gram juz w to wiecej. oficjalnie 90% graczy MLO ma na szpicy niejakiego Van Der Mircha i NAKURWIA cały mecz prostopadłe na niego. w tej grze w ogole sie nie oplaca grac skrzydlami bo glowki W OGOLE nie wpadaja. na 50 meczów online stracilem moze 1 bramke z głowki a strzelilem zero.

 

wracam do fify

 

Niestety van der mirch to poyebka, zwlaszcza na poczatku. Na szczescie typ nie potrafi strzelac. Nie mozna pozwolic sobie na nieuwage i trzeba ciagle cofac srodkowych obroncow.

Co do skrzydel to jest to jedna z najbardziej niebezpiecznych metod ataku - dajesz 3xB, dlugie A lub wchodzisz w pole karne bokiem. Co do glowek to musisz trzymac tylko bieg/sprint, PUSCIC kierunek i dac 2 x B (autotargeting). Zaczna wpadac :)

Jak pila juz leci to trzymaj RT, wydaje mi sie, ze dokladniej mozna wtedy uderzyc pilke glowa.

Edytowane przez Dave Czezky
Odnośnik do komentarza

 

dobra nie gram juz w to wiecej. oficjalnie 90% graczy MLO ma na szpicy niejakiego Van Der Mircha i NAKURWIA cały mecz prostopadłe na niego. w tej grze w ogole sie nie oplaca grac skrzydlami bo glowki W OGOLE nie wpadaja. na 50 meczów online stracilem moze 1 bramke z głowki a strzelilem zero.

 

wracam do fify

 

Niestety van der mirch to poyebka, zwlaszcza na poczatku. Na szczescie typ nie potrafi strzelac. Nie mozna pozwolic sobie na nieuwage i trzeba ciagle cofac srodkowych obroncow.

Co do skrzydel to jest to jedna z najbardziej niebezpiecznych metod ataku - dajesz 3xB, dlugie A lub wchodzisz w pole karne bokiem. Co do glowek to musisz trzymac tylko bieg/sprint, PUSCIC kierunek i dac 2 x B (autotargeting). Zaczna wpadac :)

Jak pila juz leci to trzymaj RT, wydaje mi sie, ze dokladniej mozna wtedy uderzyc pilke glowa.

 

Na PS3

Jak idę skrzydłem to zawsze L1+2xO i mocna wrzutka leci, tam ktoś dobry z głowką (np. Falcao w Kolumbii) i trzymając R2 wciskamy strzał, jak napastnik nie jest dokładnie kryty to gol. ;)

 

(z tymi L1 i R2 to może placebo ;) ale wydaję mi się że jest lepiej wtedy)

Edytowane przez Alec
Odnośnik do komentarza

Ja strzelam sporo główek, Llorente, Pique walą z bani aż miło, trzeba dobrze wrzucić, i często ustawić się, uprzednio uwalniając zawodnika przy użyciu SC. Nie wspominam, że Ronaldo strzela 3 główki na 5 prób. Z L1 lecą super crossy z przed pola karnego, choć oczywiście najważniejsze, aby wrzucający miał w miarę dobre statystyki do tego (powyżej 80 long pass speed i accuracy jest ok).

Edytowane przez zajman
Odnośnik do komentarza

arrrrr ten Real i Barca, mogłoby już konami dodać jakąś klasyfikację...

fajnie, że jak szybko najeżdzam na zespoły narodowe to przeciwnik często się reflektuje i wybiera też krajowe repry; mniej fajnie jak to Portugalia z Ronaldo albo Hiszpania, ale satysfakcja z wygranej kiedy gram Kolumbią jest spora :)

Odnośnik do komentarza

Nie zyjecie? Patch wyszedl.

Rozgrywka ma inny feeling, niestety podania po ziemi przechodza jeszcze bardziej niz wczesniej ;<

Statsy sie mocno zmienily, nawet o 10 (zarowno overall jak i poszczegolne parametry). Cavani jest teraz cyborgiem z ovrl 88. Szkoda, ze nie kupilem go jak byl za pol darmo ;/

Becks znowu w grze :) Podania bliskie 100 ;f

Edytowane przez Dave Czezky
Odnośnik do komentarza

No tak się zastanawiałem czy to ja po dłuższej przerwie mam dałna czy nagle wielkim wyczynem stało się się ustawienie się na linii podania. Super cancel i trzymanie R2 nic nie dają - piłka często przelatuje centymetr od nogi naszego chłopka prosgo pod nogi rozpędzonego cyborga.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...