Skocz do zawartości

PES 2013


Ader

Rekomendowane odpowiedzi

Zawodnicy kilkukrotnie szybciej reaguja na to co sie dzieje na boisku, prawie w ogole nie dostaja glupawki (nie odbiegaja od pilki, nie zatrzymuja sie sami, etc) za co wielki plus. Co do podan ziemia, to nic nie trzymajcie tylko wbiegajcie na pilke lub trzymajcie dystans z A, a nie z R2. Trzymanie dystansu z A ladnie klei pilki do nogi, z R2 ciagle cos sie pyerdoli. Trzeba zapomniec o R2. Z 8 meczy wygralem 7, dobry patch xD

 

Mam nadzieje, ze wyeliminowali druga najbardziej w(pipi)iajaca mnie rzecz - po podaniu na dobieg zawodnik, do ktorego podanie jest kierowane zaczyna wolniej biec, w sensie animacja jest taka sama, tylko zwalnia :|||| Oczywiscie obronca nas wtedy na lajcie wyprzedza. Chvjowy skrypt jakis. Na razie tego nie mialem, trzymam kciuki. 

 

Bartiz dobre newsy mam dla ciebie - glowki zdaje sie, ze wpadaja czesciej.

Edytowane przez Dave Czezky
Odnośnik do komentarza

Chyba kolejny pad zostanie rozyebany o podloge.

Pomijajac juz to, ze konami z kazdym patchem psuje coraz bardziej te gre, to w ostatnich 10 meczach 5 gosci smigalo na lag switchu. Przegrywaja, 85 minuta i papa. Na ps3 tez tak jest?

(pipi)A JAK JA TAKICH SMIECI NIENAWIDZE

Tym samym z 10 meczy wygralem 1.

Ja pyerdole.

Odnośnik do komentarza

tokar jestes tak suchy ze az wspolczuje ludziom przebywajacym w twoim zje.banym otoczeniu. a nowy patch to jakaś parodia rzeczywiscie, nie wiem czy tez tak macie ale faule są 2 x czesciej gwizdane, karne jakieś z dupy, piłka sie nie klei, totalny chaos, z bratem mecz 15 minutowy swieżo po patchu  8 : 8 wynik przy czym kończyłem w dziewiatke, no ludzie

Odnośnik do komentarza

Ten dalej gra rankingowe i się w(pipi)ia :D Na pleju też tak jest, zapychasz łącze i wywala bez konsekwencji. Na facebooku masz profil oficjalny konami, tam można cziterów reportować i oni ich banują ale czystki nigdy nie zrobią, za dużej liczbie osób zależy na punktach w tym super rankingu. 

 

p.s. Tokar, kiedyś zagramy :D

 

 

p.s,2

Mam nadzieje, ze wyeliminowali druga najbardziej w(pipi)iajaca mnie rzecz - po podaniu na dobieg zawodnik, do ktorego podanie jest kierowane zaczyna wolniej biec, w sensie animacja jest taka sama, tylko zwalnia :|||| Oczywiscie obronca nas wtedy na lajcie wyprzedza. Chvjowy skrypt jakis. Na razie tego nie mialem, trzymam kciuki. 

 

Przecież to super kankelem  załatwiasz.

Edytowane przez zajman
Odnośnik do komentarza

 

Mam nadzieje, ze wyeliminowali druga najbardziej w(pipi)iajaca mnie rzecz - po podaniu na dobieg zawodnik, do ktorego podanie jest kierowane zaczyna wolniej biec, w sensie animacja jest taka sama, tylko zwalnia :|||| Oczywiscie obronca nas wtedy na lajcie wyprzedza. Chvjowy skrypt jakis. Na razie tego nie mialem, trzymam kciuki. 

 

Przecież to super kankelem  załatwiasz.

 

Moj zawodnik dostaje wtedy glupawki :confused:

Przebiega obok pilki, nagle sie zatrzymuje, etc :////

 

Patch zepsul totalnie gre, mamy powrot do PES2012 (*)

Grac sie nie da, stracilem 3 bramki przez to, ze bramkarz zaczal wybiegac do pilki na dobieg, a metr przed pilka zaczal sie cofac.

Obrona sie rozjezdza, rece opadaja :(

Edytowane przez Dave Czezky
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Chciałem się przekonać, naprawdę.

 

Kupiłem 1 raz od wersji 2008 i to jest nadal to sama bieda :confused: z dupy siadają poprzeczki po 4 razy na mecz a jak już pada gol to na powtórce wygląda to tak jakby nie miał prawa wejść (piłka 10 cm od bramkarza w sam środek, bramkarz rozmyśla chyba co będzie robić po meczu).

 

Do tego myślałem, że tryb menedżera w FIFE zamula i są długie loadingi pomiędzy meczami ale tu pobili chyba rekord - od meczu do meczu czeka się chyba z 5 minut, akceptując jakieś buciki i oglądając głupawe animacje z biura menedżera. Okno zmiany piłkarzy też może na PC by dało radę ale nie na padzie.

 

Do tego animacja strzału- piłkarz biegnie i ładnie składa sie w polu karnym do strzału nogą prawą a w ostatniej chwili z dupy animacja i nienaturalnie odwraca się by strzelić lewą..

 

Jedyny plus który ma niby niwelować cały ten shit to rozgrywanie piłki, wychodzenie na pozycje, ciekawie rozwiązane nowinki w sterowaniu.

 

A miało być tak pięknie, niby najlepszy PES na tej generacji ale FIFIE to dalej może co najwyżej buciki czyścić...

Edytowane przez kermit
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Gram od jakiegoś czasu w PES 2013 na piecu, wersja załatana, zaskurkowana(stadiony, koszulki, herby, loga), zaligowana (2 liga niemiecka), a co najlepsze ze zrobionymi twarzami jakichś 90% piłkarzy, jak nie więcej. Ludzie robią takie rzeczy za darmochę, a firmom, którym płaci się miliony, które mają dostęp do technologii ułatwiających modelowanie postaci itp. się nie chce :/

Gra się bardzo wporzo(ma swoje wady, znane od lat, ale kij z tym), zwłaszcza jak się miało ponad pół roku przerwy od jakichkolwiek piłeczek. Meczyki ładują się jakąś sekundę, nic nie tnie.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...