Skocz do zawartości

FIFA 13


Rekomendowane odpowiedzi

Ja mowie o tym ze zupelnie mnie nie laczy jest komunikat znaleziono przeciwnika a potem ze utracono polaczenie jak juz przejdzie na boisko ( za ktoryms tam razem) to komunikat ze utracono polaczenie i koniec caly wieczor tak wczoraj bylo moze to jest kwestia tego ze poziom firewall mialem na sredni ale w 12 tez czasami bylo na srednim i bez problemu laczylo za kazdym razem.

 

U mnie to samo. Wczoraj próbowałem przez cały wieczór pograć w Sezonach i du.pa. Raz mi się udało kogoś znaleźć i rozegrać cały mecz, a tak ciągłe rozłączanie jeszcze przed meczem. O dziwo w FUT nie ma z tym problemu. Tam z kolei siada system aukcji :P

Odnośnik do komentarza

A mnie wkurza na razie jedna drużyna (BARCA) Wydaje mi się że przesadzili. Gram Realem z wiadomych powodów (Avatar wiele powie:) ) I wiadomo Real jest dobry, ale przy Barcie wypadają blado. Większość stykowych piłek jest na korzyść Barcy. A Messi Tello to już wogóle dziwna sprawa. I żeby się upewnić i nie pisać bzdur, przetestowałem jak się gra Barca. i (bez napinki że jestem cienki czy coś) ale mecze praktycznie same się wygrywały. Jak mi coś nie wyszło albo strzeliłem na "pałę" to piłka i tak wracała mi pod nogi.

 

Tak sobie pomyślałem że się podzielę z wami moimi przemyśleniami na temat Barcy, w tamtej edycji była podobna sytuacja z Man. City. I podkreślam jeszcze raz wiem, ze Real też jest dobry (no może po za Ikerem bo ten co mecz coś odwali...)

Odnośnik do komentarza

A mnie wkurza na razie jedna drużyna (BARCA) Wydaje mi się że przesadzili. Gram Realem z wiadomych powodów (Avatar wiele powie:) ) I wiadomo Real jest dobry, ale przy Barcie wypadają blado. Większość stykowych piłek jest na korzyść Barcy. A Messi Tello to już wogóle dziwna sprawa. I żeby się upewnić i nie pisać bzdur, przetestowałem jak się gra Barca. i (bez napinki że jestem cienki czy coś) ale mecze praktycznie same się wygrywały. Jak mi coś nie wyszło albo strzeliłem na "pałę" to piłka i tak wracała mi pod nogi.

 

Tak sobie pomyślałem że się podzielę z wami moimi przemyśleniami na temat Barcy, w tamtej edycji była podobna sytuacja z Man. City. I podkreślam jeszcze raz wiem, ze Real też jest dobry (no może po za Ikerem bo ten co mecz coś odwali...)

 

Lol, nie ma to jak narzekać na to, że jedna z najbardziej overpowered drużyn w grze jest za słaba...

Odnośnik do komentarza

Ja w dalszym ciągu nie ogarniam tej nowej obrony a nie chcę zmieniać na tą starą :) Nie mam już do tego siły jak leci mi jeden zawodnik z drużyny przeciwnej wlatuje mi w pole karne a ja nie mogę mu zabrać piłki bo mijam się z nim dwoma, trzema zawodnikami pod rząd! Wcisnę sobie X na padzie (X360) i wystarczy, że pomylę się o parę metrów i koleś przechodzi koło mnie a ja nie mam czasu aby ponownie zaatakować i tak jest zawsze. I nic mi nie pomaga...nawet drugi zawodnik, wystarczy, że zacznie się trochę szumu przed polem karnym i mijają mnie jak tyczki a przez to tracę takie głupie bramki, że aż ręce opadają i odechciewa się grać. Macie na tą jakąś radę? W Ataku jest w porządku ale ta obrona doprowadza mnie do szału.... jeszcze komputer tak specjalnie się kiwa i idealnie wyczekuje moment aż przytnę się po zaatkowaniu.

Odnośnik do komentarza

A mnie wkurza na razie jedna drużyna (BARCA) Wydaje mi się że przesadzili. Gram Realem z wiadomych powodów (Avatar wiele powie:) ) I wiadomo Real jest dobry, ale przy Barcie wypadają blado. Większość stykowych piłek jest na korzyść Barcy. A Messi Tello to już wogóle dziwna sprawa. I żeby się upewnić i nie pisać bzdur, przetestowałem jak się gra Barca. i (bez napinki że jestem cienki czy coś) ale mecze praktycznie same się wygrywały. Jak mi coś nie wyszło albo strzeliłem na "pałę" to piłka i tak wracała mi pod nogi.

 

Tak sobie pomyślałem że się podzielę z wami moimi przemyśleniami na temat Barcy, w tamtej edycji była podobna sytuacja z Man. City. I podkreślam jeszcze raz wiem, ze Real też jest dobry (no może po za Ikerem bo ten co mecz coś odwali...)

 

 

10 pkt przewagi.... mówi Ci to coś ? :P

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Granie dwoch na dwoch kanapowo jest mega dobre, ale czasem leci taki random, zwlaszcza w deszczu ze masakra :D Dziś paru pudeł na pustą bramkę nie powstxydziłby się sam Ślusarski.No ale z kumplami nie lubimy grać niczym powyżej 3.5/4 gwiazdki, więc mecze są zacięte, bramki często padają po rykoszetach albo jakiś koszmarnych błędach obrońcow, ale gra się mega miodnie. Wkurza jedynie pobieraniu składu za każdym razem przy odpalaniu quick match, można to jakoś pominąć ? :/

Odnośnik do komentarza

A ja mam 2 pytanka:

 

1. Jakas dobra druzyna do gry w sezony? Mysle tutaj o czyms pomiedzy 3,5 - 4 gwiazdki. Gralem ostatnio glownie Rubinem Kazan i Borussia. Trafian na liverpool, PSG i gra sie przyjemnie. NIe chce grac realem i barca bo zwykle trafiam na cyborgow i jest malo ciekawie :)

 

2. Jaka opcje wybieracie w komentarzu? Chodzi mi o wersje ang. Ktora lepsza? Bo z calym szacunkiem dla Szpaka i Szaranowicza... jestem juz nimi zmeczony :)

 

Generalnie... nowa fifka 13 to zmiany na plus. Po zakupie 12 bylem troche wkurzony ale to pewnie glownie przez system obrony. Teraz gram i gram i nie moge sie oderwac. kazdy mecz jest inny, jest roznie. Mozna nadal grac schematami ale mozna tez duzo zyskac ciekawa kombinacyjna gra :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...