Skocz do zawartości

FIFA 13


Rekomendowane odpowiedzi

Jak mnie ta gra wkur.wia. A przede wszystkim SI konsoli w trybie kariery. CPU gra bezbłędnie w odbiorze , 0 fauli, strzela bramki z dupy czyli z dobitek, z rzutów rożnych, trafiam 3 słupki w jednym meczu- norma, bramki w 45 90 min -standard. Grałem przez tyle lat na legendarnym i było trudno ale realistycznie, a teraz to gram z pierdo.onym botem oszustem na klasie światowej.. po 100 meczach CPU ani razu nie dostał czerwonej kartki, i miałem z 3 karne. Brak słów.

Odnośnik do komentarza

Pobaw się suwakami SI, to jedyne rozwiązanie. dostosuj je do swoich potrzeb.

 

to nie dla mnie, w podświadomości bym miał, że wygrywam tylko dlatego że poprzesuwałem suwaki. A poza tym 15 lat gram w gry piłkarskie i jeszcze w żadnej SI przeciwnika mnie tak nie w(pipi)iało. Zaczyna się robić w fifie jak w NBA2K, że zanim zaczniemy grę z CPU to trzeba będzie ustawiać slidersy bo inaczej tylko frustracja

Odnośnik do komentarza

Pobaw się suwakami SI, to jedyne rozwiązanie. dostosuj je do swoich potrzeb.

 

to nie dla mnie, w podświadomości bym miał, że wygrywam tylko dlatego że poprzesuwałem suwaki. A poza tym 15 lat gram w gry piłkarskie i jeszcze w żadnej SI przeciwnika mnie tak nie w(pipi)iało. Zaczyna się robić w fifie jak w NBA2K, że zanim zaczniemy grę z CPU to trzeba będzie ustawiać slidersy bo inaczej tylko frustracja

 

Mam te same odczucia, a do tego z(pipi)... sedzia. Tez od kilkunastu lat gram w pilkarskie, w serie FIFA od 94 :) ale dotychczas SI nie byli w zadnej wersji tak przesadzenie. Jeszcze w trybie UT gdzie mam brazylijczykow (overarl 81) i 100% chemistry zdarza sie pyknac druzyne tygodnia na legendarnym, tak jak gram kariere to na Professional na razie jestem, drugi sezon i wreszcie mistrzostwo ligi ( Pogon:) ). Za legendary czy nawet world class na razie sie nie biore - szkoda nerw. Pewnie jak zmienie poziom na wyzszy to sezon znowu w srodku tabeli na remisach...

Odnośnik do komentarza

Po niezlym ogrywaniu nowej FIFY od premiery - mozna -powiedziec, ze ja dobrze opanowalem, choc bylo mi trudno po przeskoku z 11. W Trybie FIWC zdobylem w sezonie mistrzostwo w pierwszej lidze (w ktorej gram regularnie) z bilansem 8-1-0. Niestety nie mam czasu, aby walczyc o wysoka pozycje w rankingusmile.png Ostatnio wreszcie zaczalem sie troche bawic offline - mozna rzec, ze tytul sie nie znudzi do kolejnej czesci, a nawet wystarczy na dluzej.

 

PS. Cieszy wreszcie dobre wyszukiwanie przeciwnikow online - bo momentami rozlaczania mnie dobijaly jakies kilka tygodni temu jeszcze.

 

@zawiszakapy sprawdze sobie tego RVP przy karnych :) Bawilem sie dosrodkowaniami i brakuje mi zwykle 2-3 tys pkt.

Odnośnik do komentarza

Orietuje się ktoś jak zrobić trofeum "Dobry tydzień" wygrałem wszystkie cztery mecze pod rząd i nic.

tam chyba jest 5 mecz z tego co pamietam. No mi też nie siadło, ale czytałem w necie żeby wszystkie przy jednym podejściu zrobić.

Odnośnik do komentarza

Ja (pipi)e - zaczalem grac sezony, bo kumpel ostatni rzadziej bywa na live. Na 25 meczy udało mi się tylko jeden rozegrać do końca - remisowy. Gorzej niż we wszystkich poprzednich edycjach - fakt, ze poki co jest latwo 24-1-0, ale takich Rage Quitow nie znosze. Banda dzieciakow-nawet jak mecz 2:0 wygrywam, to 6 minut przed koncem zquituja!

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...