Skocz do zawartości

Yakuza 5


Paliodor

Rekomendowane odpowiedzi

Yakuza >>>> Sleeping Dogs. Jeżeli oczekujesz po gierce lepszej historii to tylko Yakuza. SD ma śmieszną historię, dobrą dla dzieciaków, bo jest o jakichś tam policjantach i złodziejach. W Yakuzach jest wielotorowa, a niektóre zwroty akcji to po prostu lepsze kino. A i Yakuza nie jest pełnym sandboxem bo wszędzie chodzisz z buta. Walki to chodzona bijatyka, bez broni palnej. Taki trochę współczesny Fighting Force.

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Z tego co widzę to wynosi ona 169zł. Chyba to jest tyle samo co przed tym23 grudnia ale dokładnie to już nie pamiętam. Zresztą i tak jak zwykle dokładany do interesu względem innych państw. W USA nawet po promocji,gierka wychodzi jakieś 150zł, a jak były pre-ordery to można ją było wyrwać za ok 135zł. Ja głupi zamiast brać pre-order z USA to liczyłem na to,że Sony nie będzie dymać nas wgzlędem USA. Tjaa XD

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Ta gra jest warta nawet tych 169 zl*. Bardzo dziekuje za odpowiedz.

* ale w pudelku

* opasana kokardka

* z prawdziwym zlotym zebem czlonka yakuzy w prezencie

 

I nie chodzi o to, ze gra sie zestarzala, ze to juz passt gen i cokolwiek. Chodzi o to, ze fani serii, a tylko tacy kupia ta gre musieli na nia tak dlugo czekac.... zal

Edytowane przez okens
Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

No da sie poczuc ogrom tej gry i jej glebokosc szczegolnie dlatego ze powoli to wszystko jest graczowi dozowane.

Wogole dopracowanie szczegolow, taka sama taksowka tam wyglada jak prawdziwa.

Jedziesz na platyne (bardzo trudna ja sobie odpuscilem) czy tylko dla story grasz?

Najwiekszym bledem jest przechodzenie tej gry na szybkiego tu trzeba sie wczuc.

Edytowane przez Zetta
Odnośnik do komentarza

Trudna i czasochlonna. Najgorszy jest trofik za 100% gry czyli co za tym idzie zrobienie absolutnie wszystkiego w grze poczawszy od subquestow, skonczywszy na biciu rekorda w lotki, billarda, zrobienie kazdego specjala podczas walk itd. Mowiac inaczej duzo pierdool i frustrujacych rzeczy do zrobienia. Ja prawie w jedynce zrobilem ale sie na baseball'u poddalem.

Odnośnik do komentarza

Baseball jest swietny, zwłaszcza jak masz mały cel i drży palec :D Lotki nauczyłem się rzucać w 0. Trzeba powoloutku odchylić gałkę do tyłu na następnie puscić i wtedy powinnismy trafić do celu. Mnie najbardziej w tej serii denerwują chyba kręgle. Szybko się przy nich denerwuję. A co się tyczy subquestów to tam chyba nie da się niczego przeoczyć. Bez względu na efekt historia zostanie zaliczona. Myslę, że warto nad tym trochę posiedzieć ;)

Odnośnik do komentarza

Przeczytałem Twoje wrażenia z gry, jakies filmiki też wczesniej obejrzałem. Jak będzie jakis sale na ten tytuł to ogarnę jakiegos znajomego z Ps3 i sprezentuję mu grę w zamian za wypożyczenie konsoli ^_^ Najbardziej chyba ciekawi mnie co Haruka ma w takiej grze do pokazania :D

 

@Zetta swoje wrażenia z platynowania 0 opisałem tutaj

http://www.psxextreme.info/topic/105216-platinum-club/?do=findComment&comment=3639496

Odnośnik do komentarza

Odnosnie Haruki to... bardzo mocno sie zdziwisz :)

 

No mi sie udalo pozyczyc od pewnego bardzo dobrego czlowieka PS3, i cale szczescie, bo giereczka jest warta kazdego grosika i kazdej sekundy jakie na nia poswiecilem. Kusi mnie teraz kupno Isshin na PS4, ale nie wiem czy dam rade ograc po japonsku, nie mam pomyslu jak sie do tego zabrac :beksa:

Odnośnik do komentarza

W Ishin! samo story przejdziesz bez problemów. Cały czas jestes prowadzony za rączkę, nawet nie trzeba nic kupować żeby pchnąć fabułę do przodu. To naprawdę dobra częsć i warto ją przejsć (walka jest szczególnie interesująca i fajnie zrealizowana. Można wybrać 1 z czterech stylów: pięsci, broń biała, pistolet, pistolet & miecz). Przez jakis czas dzięki klimatowi gra wydawała mi się lepsza od 0.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...