Skocz do zawartości

Yakuza 5


Paliodor

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzies tam mimo wszystko mam nadzieje - po prostu nie chce mi sie wierzyc, ze taka gra mialaby do nas nie trafic, jednak wiem, ze szanse sa znikome, no dobra poki co nie ma ich wcale.

 

Nie chce zeby bylo tak, ze kupie importa, a nagle zapowiedza wersje angielska i bedzie lipa, ale chyba to bedzie jedyne wyjscie zeby zagrac. Trzeba bedzie zaczekac az cena bedzie odpowiednia i kupic tego importa i tyle.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Juz myslalem, ze Sega po marnych ocenach nowego Sonic'a zdecydowala sie wydac u nas Yakuze 5.

Mam nadzieje, ze moze Nintendo cos zdziala w tej sprawie i wyda ta gre wraz z 1 i 2 w HD na Wii U.

tak jak wspomniał Kasias w tym przypadku jedynie Sony mogło by coś zrobić np. zająć się lokalizacją jak i wydaniem gry na zachodzie ale jak widać nie są tym zainteresowani :(

Odnośnik do komentarza

Yakuza 5 zaraz po GTA bylaby wspanialym zakonczeniem obecnej generacji, tak samo jak : Yakuza: Ishin bylaby pieknym rozpoczeciem kolejnej - niestety nie dla Europejczykow.

 

Na Play-Asia mozna skladac preorder na gre w wersji Playstation 3 the best:

http://www.play-asia.com/ryu-ga-gotoku-5-yume-kanaeshi-mono-playstation-3-the-best-paOS-13-49-en-70-76nj.html

 

Musze sie zastaniwoc, ale to kuszaca oferta, zastanawiam sie tylko jak wyglada sprawa cla.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Zainteresowani mogą szykować się na import, bo w necie pojawił się FAQ do piątki po angielsku:

 

http://homepage.ntlworld.com/yimbocarimbo/RGG/Games/RGG5/Walkthrough/index.htm

Jest FAQ wiec można importować :D

 

 Y1&2 HD na WiiU to w ogóle jedna wielka pomyłka. Sega niby liczy się z kasą i ogląda każdego yena, a wydaje odświeżone kotlety na konsolę, której baza użytkowników nie gwarantuje w wielkim stopniu dobrej sprzedaży.

 

@Saptis: przy takiej kwocie nie masz się co martwić o cło.Zamawiałem nieraz droższe rzeczy z Play-Asia i innych sklepów i obeszło się bez niego.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wlasnie tak sie zastanawiam - niby jest ten opis i mozna z nim przejsc gre, ale czy to ma sens ?
Takie siedzenie z nosem w opisie, przez obcy jezyk traci sie jedna z najwazniejszych rzeczy w grze czyli fabule - jest co prawda sam gameplay, ale jak tu grac jak nic sie nie kuma. Nawet opcje, itemy i inne sa po japonsku - za kazdym razem trzeba zagladac do opisu.

 

Nie wiem - importowac czy nie importowac, kiedys co prawda gralem w gry po japonsku, ale byly to raczej nieskomplikowane tytuly gdzie nieznajomosc jezyka w niczym nie przeszkadzala, a taka Yakuza jest jednak bardzo rozbudowana.

Odnośnik do komentarza

Jest ogolnie tak. W austrii jest jeden dosyc dobry sklep internetowy z grami. Maja troche importow z japonii, maja z ameryki. Staraja sie nie ladowac w kakao wiec co u siebie napisza, tak sie tez dzieje i Y5 caly czas tam siedzi na liscie. To mi daje troche nadzieii. Nie wiem... moze niemcy podpisza jakas umowe i wydadza to u siebie( seria ma mase fanow w niemczech i at). To moj cien nadzieii. Premiera zapowiedziana na 1 kwartal 14. Mozna skladac juz zamowienia przedpremierowe. Niech sie wiec dzieje wola boska

Odnośnik do komentarza

Jest ogolnie tak. W austrii jest jeden dosyc dobry sklep internetowy z grami. Maja troche importow z japonii, maja z ameryki. Staraja sie nie ladowac w kakao wiec co u siebie napisza, tak sie tez dzieje i Y5 caly czas tam siedzi na liscie. To mi daje troche nadzieii. Nie wiem... moze niemcy podpisza jakas umowe i wydadza to u siebie( seria ma mase fanow w niemczech i at). To moj cien nadzieii. Premiera zapowiedziana na 1 kwartal 14. Mozna skladac juz zamowienia przedpremierowe. Niech sie wiec dzieje wola boska

 

Niemcy sa fanami Yakuzy ? - o tym nie wiedzialem.

Sprawdzalem na VGChartz i gra w Niemczech sprzedaje sie gorzej niz w UK. czy Francji.

 

Zapodaj linkiem do sklepu.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Maja spore grono fanow tej serii. Nie rozumiem polityki tak dobrego sklepu. Pozwolic ludziom zamawiac przedpremierowo wiedzac, ze gra nie wyjdzie? Tylko po co, zeby musiec zwrocic pozniej te pieniadze?

http://www.gameware.at/info/space/Yakuza+5?actionTag=search-redirect&query=yakuza+5

 

Napisałem do tego niemieckiego sklepu i oto, co mi odpisali

 

 

 

Hello,

 

its just on our list so people can reserve the game in case its comming one day. Since Sega did bring the other ones too, hope is high they will again.

Thanks for the info =)

 

Schöne Grüße aus Innsbruck

Zoran Milo

Aha...

Edytowane przez C-Boy
Odnośnik do komentarza

Fak yt - ja mam nadzieje, ze jednak Sega poczuje kase i wyda gra w zrozumialym jezyku i tyle bo co innego pozostaje. Taka gra - jedna z najbardziej oczekiwanych przezemnie na PS3 pod koneic generacji, a oni takie cos odwalaja. Najsmieszniejsze sa wyniki sprzedazy - wedlug VGChartz w Japonii Yakuza 5 rozeszla sie w liczbie 590tys. wiec to co najmniej smieszny wynik. Wiem, ze poza Japonia gra nie sprzeda sie w milionowym nakladzie, ale z cala pewnoscia sie sprzeda i costam zarobi, a na to tlumaczenie nie musza przeciez wydawac milionow bo to nie jest pelny dubbing tylko tlumaczenie napisow.

 

Import mija sie z celem bo granie tylko zeby grac to zadne granie, zbyt duzo sie traci, to nie jakas bijatyka typu Tekken, ze mozna grac po japonsku.

Mogli nie wydawac Dead Souls, o wiele bardziej wolalbym piatke.

 

Co ta Sega to ja nawet nie.

Edytowane przez saptis
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 9 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...