July 5, 20169 yr Zero obowiązkowo, w sumie zapomniałem że to właśnie 0 wychodzi pierwsze na zachodzie.
September 14, 20169 yr Ukończyłem grę i wymaksowałem ile byłem w stanie (plus mi się skończył). Cóż mogę powiedzieć, spodziewałem się solidnej gry, jednak tytuł ten okazał się dla mnie takim sztosem, że zamierzam przejść poprzednie części (przynajmniej z głównego wątku, czyli 1-4, a potem 0 i 6). Na początku system walki mnie odpychał i chciałem rzucić grę w kąt, na szczęście fabuła w tej grze jest naprawdę świetna i to dzięki niej wciągnąłem się w ten świat. Po kilku godzinach przyzwyczaiłem się do systemu walki, który po rozbudowaniu jest całkiem przyzwoity. Polecam spróbować, sam się wahałem dosyć długo, teraz stwierdzam, że niepotrzebnie. Dla mnie to 9+/10, 70h świetnej zabawy (tyle mi zajęło ukończenie fabuły plus trochę zadań pobocznych), jeden z najlepszych exów sony.
October 3, 20169 yr Ukończyłem grę i wymaksowałem ile byłem w stanie (plus mi się skończył). Cóż mogę powiedzieć, spodziewałem się solidnej gry, jednak tytuł ten okazał się dla mnie takim sztosem, że zamierzam przejść poprzednie części (przynajmniej z głównego wątku, czyli 1-4, a potem 0 i 6). Na początku system walki mnie odpychał i chciałem rzucić grę w kąt, na szczęście fabuła w tej grze jest naprawdę świetna i to dzięki niej wciągnąłem się w ten świat. Po kilku godzinach przyzwyczaiłem się do systemu walki, który po rozbudowaniu jest całkiem przyzwoity. Polecam spróbować, sam się wahałem dosyć długo, teraz stwierdzam, że niepotrzebnie. Dla mnie to 9+/10, 70h świetnej zabawy (tyle mi zajęło ukończenie fabuły plus trochę zadań pobocznych), jeden z najlepszych exów sony. Pamietaj, Yakuza 0 na premiere musi byc
October 3, 20169 yr Na razie skończyłem jedyneczkę na PS2 (mocno drętwy system walki, zwłaszcza poruszanie się, ale grę da się przejść bez większych problemów), dzięki temu wiem już skąd się wziął Kazuma i Haruka, niedługo biorę się za dwójkę i dalej. Fabuła w jedynce też jest dobra, grafika trochę daje się we znaki, zwłaszcza na HDTV. Może skombinuję CRTka bo i tak jeszcze mam sporo gier z PS2 do ukończenia. No i czekam na jakąś przecenę piątki, co by ją kupić i spróbować wbić platynę.
October 3, 20169 yr Nie bardzo rozumiem jak można uwazac fabule piatki za swietna nawet jeśli ktoś nie mial zbyt wielkiej styczności z dobrymi grami pod tym względem, fabula tutaj jest zwyczajnie kretynska/infantylna i źle napisana , emocjonalnych momentow, które zdarzaly się wcześniej tez praktycznie nie ma.
October 7, 20169 yr Jestem już w ostatnim akcie, czy przed rozegraniem finału będzie możliwość swobodnej zmiany postaci i powrotu do wcześniejszych miejscówek? Chcę dokończyć kilka brakujących substories i wymasować postacie koniecznie przed finałem tak żeby na napisach końcowych zakończyć przygodę z ta wspaniałą grą.
October 9, 20169 yr Skończyłem, finał gniecie jajca ta gra jest mocarna, żadna yakuza nie jest tak dopakowana w zawartość, 70h które zajęło mi przejście wątku głównego i większości misji pobocznych mówi samo za siebie. Fabuła początkowo bardzo intrygująca później trochę się rozmywa by na koniec znowu przywalic Każdy szanujący się fan Yakuzy musi w to zagrać. Dla mnie ta seria to największe odkrycie tego roku i najlepszy ex od Sony aż dziwne że yakuza cieszy się tak małym zainteresowaniem na zachodzie w moim odczuciu posiada wszystko żeby stać się wielkim hitem. Edited October 9, 20169 yr by kes
October 9, 20169 yr Przypominam zeby kupic Yakuze 0 na premiere, bo inaczej nie ma co liczyc na 6tke po angielsku.
October 9, 20169 yr Na razie nie mam nawet ps4 Nie wiem czy zagram na premierę, ale kupię na pewno. Dobre marki trzeba wspierać, a na samą myśl o y6 robi mi się mokro
January 19, 20179 yr Gram sobie i jak pierwszy chapter spoko tak w drugim po fajnym początku nastąpiło zejście w dół. Czy po chapterze 2 z Saejimą będzie ciekawiej? Cały zwrot akcji z zdradą kolegi więziennego i ogólnie to jak rozwiązali niektóre rzeczy fabularnie xD . Polowanie mi nie siadło dobrze że trzeba było tylko kilka razy zrobić to dla fabuły a resztę olać. Nie wiem co tak słabo bo w yakuza 4 to była moja ulubiona postać :)
May 1, 20188 yr Skonczylem wczoraj 5 i niestety wg mnie najslabsza w serii. Początek jest swietny Kazuma popylajacy w korpo taxi i przesylajacy hajsik z wyplaty dzieciakom z sierocinca.Ale dalej juz tylko gorzej.Watek Saejimy Haruki historyjki o bejsboliscie z dupy...To nawet nie jest zla postac tylko w zlym momencie go wpassowali, wprowadzenie piwinno byc na poczatku a nie jak fabula ruszyla i fajnie splotly się watki Haruki i Akiyamy.5 jest ogromna jest co eksplorowac ale np Haruka to praktycznie biegamy od domu do sali treningowej 90% czasu.Nie sadze tez aby weterani serii zaczepiali male dziewczynki w miescie celem "walki" na spiewy i tance.Do tego dochodzi pare glupot w scenariuszu i kilka walkowanych w serii schematow, 4 typow na szczycie budynku i srednie twisty.Przejscie zajelo mi 50h,wg mnie najslabsza czesc, co nie znaczy ze zla.Takie 8/10 warto przejsc przed 6 aby byc na czasie, tylko tyle.Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.