Skocz do zawartości

Yakuza 5


Paliodor

Rekomendowane odpowiedzi

Wątpliwe,że to sportują na PS4. Jeśli byłyby takie plany to wypluliby to już dawno.A tak w zamian stworzono już Ishin  i Zero. A prace nad Yakuzą 6 pewnie już trwają więc Nagoshi z ekipą nie ma czasu na babranie się gierką sprzed paru lat.

 

Mówimy o Sony. Portem zająłby się specjalny team w SCEA.

Odnośnik do komentarza

Za owy port może przecież odpowiadać ktoś inny aniżeli Nagoshi z ekipą, przy obecnym zamiłowaniu wydawców do przerzucania gierek z poprzedniej generacji na obecną niebyły on tak naprawdę żadnym zaskoczeniem.

Wracając do zachodniego wydania Y5 mówi się że to dzięki staraniom Sony trafi ona w końcu do nas. Jeśli faktycznie Sony  zaczęło bardziej interesować się tym IP to możemy być czasem pozytywnie zaskoczeni jeśli chodzi o przyszłe losy tego IP na zachodzie (choć na odsłony jak Kenzan i Ishin i tak bym wtedy nie liczył) ;)

Edytowane przez Karas
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Nowa porcja info o nadchodzącej ang wersji.

 

Western Yakuza 5 to ship with all Japanese DLC
posted on 08.25.15 at 11:25 AM EDT by Sal Romano (@salromano)
Final "Welcome to the World of Yakuza 5" video released.

image: http://gematsu.com/wp-content/uploads/2015/08/Yakuza-5-DLC-Includes.jpg

Yakuza-5-DLC-Includes.jpg

The western version of Yakuza 5 will ship with all of the downloadable content released in Japan pre-packaged into the game, Sega announced.

This includes “Another Drama,” a series of extensive sub-plots that focus on each of Yakuza 5‘s five protagonists.

Yakuza 5 will be put up for digital pre-order on the PlayStation Store today. All pre-orders will include a static PlayStation 3 theme. The game will see a digital-only release for PlayStation 3 this fall.

Read more about Yakuza 5 over at the PlayStation Blog.

Watch the final video in the “Welcome to the World of Yakuza 5” series below. (If you missed them, be sure to watch parts one and two.)

Read more at http://gematsu.com/2015/08/western-yakuza-5-ship-with-all-japanese-dlc#IVAGpPUXXe4Kfgga.99

34dolce za pre-order to świetna cena jak za tak rozbudowany tytuł.Spodziewałem się zdecydowanie wyższej ceny. Pytanie teraz kiedy Europejczycy będzie mogła złożyć pre-order w swoich sklepikach...

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

Biorę na bank. Szkoda tylko że nie będzie w pudle, ale w sumie już mam, więc pół biedy. :) Przy japońskiej wersji spędziłem blisko 40h, a i tak zrobiłem tylko chyba 1/4 całości. Zacny tytuł, wart pre-ordera i takich pieniędzy.

Odnośnik do komentarza

Ja sobie jap edycję w pudle kupie do kolekcji.Już się pogodziłem z tym,że nie będzie na nośniku wersji ang. No ale dobrze,że chociaż to wychodzi w zrozumiałym języku. Tyle lat czekania i jednak będzie okazja znów poobijać gęby różnych typów w Kamurocho i w paru innych miejscówkach.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Są pewne spekulacje czy gra nie doczeka się wydania na płytce w Europie!

tumblr_nu5q5toHCi1rsl35ao1_500.jpg

Rumor: Yakuza 5 to get a physical release in Europe.

Looks like I’m tripple dipping.

According to the European PSN store the spot for Yakuza 5 is listed as Disc Only. Now this could be place holder but it’s not the first time we’ve seen listings like this, but, disc only listings usually mean it’s a spot on the PSN to list DLC. For example Yakuza 3 in the NA store:

tumblr_inline_nu5pkpsDSk1qa6ecl_500.jpg

It is interesting to note that this Disc Only listing was added after the preorder for the NA store went live.

So will Yakuza 5 be getting a physical release in Europe? Who knows! I’ve reached out to Sega and Sony for comment but as of yet no response.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Sega America wrzuciła na YT nowy materiał ukazujący przetłumaczone wydanie Y5:

 

+info na temat samego wydania:

 

Sega confirms no physical release or preorders for Europe but will get a 1 or 2 week launch discount + free theme with purchase.

Ciekawe jaka cena bedzie na naszym sklepiku.Oby nie przegięli z ceną i była na poziomie pre-orderów z USA.

Odnośnik do komentarza

Przeciez ludzie z Segi to stare pedaly. Wydaja gre opzniona o kilka lat, tylko na PSN. A wszystko akurat teraz gdy mamy premiere Fallouta 3, Dark Solusow 3, nowego Mirrors Edge i tysiaca innyc tytulow na nowej generacji. I to ma sie sprzedac? Niech (pipi)ja, czekalem na piatke z wywalonym jezorem przez wiele, wiele miesiecy by dowiedziec sie, ze Sega na nas sie odlala.
Pozniej byl Ishin, Remaster 1&2( przeciez pierwotnie tez sie mial ukazac na ps3 w Europie) a w zamian znow dostalem cieply mocz na twarz. Wiec kur.wa rzucilem ten tytul w pizdu i tylko czasami zagladam tutaj z ciekawosci i zeby posluchac jak Sega sie upodla. Mam nadzieje, ze to sie nie sprzeda. Niech sie pieprza.

Edytowane przez okens
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Premiera 8grudnia:

Yakuza 5 will launch for PlayStation 3 in North America and Europe on Tuesday, December 8, Sega announced during the PlayStation Experience 2015 opening keynote.
Read more at http://gematsu.com/2015/12/yakuza-5-launches-december-8-yakuza-0-ps4-coming-west#rBBKBeVGXcDIMfSp.99

 

Szykuje się wspaniały wtorek :fsg:

Odnośnik do komentarza

No i Yakuza 5 w wersji angielskiej jest już na mojej konsoli. :fsg:

 

Tak dla informacji podam, że niższa cena czyli 140zł z groszami będzie aktualna do 23 grudnia. Z innej beki: sejwy z japońskiej wersji oczywiście nie działają z wersją angielską, a trofea się powielają tzn. zostały przetłumaczone, a cały set pozostał ten sam. Mam 23% zrobione, szkoda, że nie ma sejwów, bo zacząłbym ng+, a tak polecę od początku najpierw normal, później extra hard, mówi się trudno.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...