Skocz do zawartości

Yakuza 5


Paliodor

Rekomendowane odpowiedzi

@Ornit Czytnolem Twoj raport z platynowania 0 i sobie odpuscilem przejde jak kazda czesc dla fabuly.

Ostatnio nawet przy Bloodborne dobrze sie bawilem samemu platynujac a przy takiej Yakuzie tylko przy podchodzeniu do platyny zylka pierdziawka wyskakuje. Z tego co slysze to nawet Japonce tego platynowac nie chca.

Odnoszac sie do filmow w Twoim przypadku jako bodzca do platyny to ja nawet jakbym byl wyznawca filmu Ichi The Killer to bym spasowal.

 

Wogole Bansai wrocil ladnie Cie Y5 zassala.

Graj graj w Kenzana krzaki tylko spoteguja Twoj osobisty odbior i wyobraznie.

W Angielskiej wersji Y5 tez dali Mah-Jong?

Edytowane przez Zetta
Odnośnik do komentarza

A nie wiem czy dali mahjong, tak jak mowie, z reguly olalem mini-gierki, na pewno za to jest shogi bo mialem jeden pojedynek.

 

Zaczalem wlasnie grac w Yakuze Kenzan, no coz, zobaczymy co to bedzie - jestem silnie zmotywowany, znalazlem fajny poradnik oraz cutscenki na YT z angielskimi subami, takze chyba bedzie dobrze. :)

Odnośnik do komentarza

Gry nie sa powiazane fabularnie, wiec całą fabule jak najbardziej zrozumiesz i nie bedzie zadnych niedopowiedzen czy niewyjasnionych kwestii dla ciebie, jedynie kilka wspominek i smaczkow moze cie ominac, no i oczywiscie przeszlosc bohaterow, szczegolnie Kazumy ktory jest glownym protagonista w serii (mozna na wiki doczytac czy cos), ale to raczej nic bez czego zyc nie mozna, takze twoja decyzja.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Blad lub nie, gierka jest za darmo w plusie na EU PSN: https://store.playstation.com/#!/en-gb/games/yakuza-5/cid=EP0177-NPEB02228_00-YAKUZA5000000000?smcid=pdc:gb-en:pdc-ps3-services-detail:buy%20now::null

 

Niech ktos sprawdzi czy dziala, ja juz mam kupiona te gre wiec nie moge kliknac.

 

Jesli faktycznie gafa to korzystac poki jest, fenomenalna gra :cool:

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

@kruczy

 

Gierke tez kupilem prawilnie :cool:

 

http://www.psxextreme.info/topic/96750-w%C5%82asnie-ukonczy%C5%82em/?view=findpost&p=3669190

Podejrzewam ze jak ktos do teraz nie kupil to pewnie ma wybite, wiec moze chociaz w ten sposob sprobuje i sie przekona do serii c'nie. :taknieco:

@Shen

 

Nie wyglada na to, jest pelna cena i free dla plusowiczow, nic o wersji demo nie jest napisane.

Odnośnik do komentarza

Raczej tak, ale troszkę nie będziesz wiedział kto jest kto i dlaczego znalazł się tutaj czy tam. Ja sam zacząłem najpierw od 4, a później tak mnie wciągnęło że samą 4 ukończyłem 3 razy i do tego ograłem wszystkie dostępne po angielsku części.

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

Trzymałem 3-m plusa na jakieś mega hiper indory w ofercie, ale jak widzę pójdzie mi on na Y5.

Czekałem na wydanie gierki przez LimitedRunGames, ale Sega nie jest zainteresowana, więc wezmę cyfrową. Lepszy rydz, niż nic, a do tego za darmochę. Chociaż nie wiem skąd wytrzasnę 22gb na dysku wyjętym ze starej 60.

Odnośnik do komentarza

Niezła cebula, pobrałem drugi raz i wszystko działa. Mam małe wyrzuty ze nie dałem zarobić twórcą, ale ciężko powstrzymać się przed taka okazją. Szóstkę kupię na premierę bo seria bardzo mi przypadła dogustu i w jakimś stopniu odwdziecze się twórca za te dary losu. Tymczasem kończę instalacje Yakuzy 4 i znikam na kilkadziesiąt godzin.

Odnośnik do komentarza

Niezła cebula, pobrałem drugi raz i wszystko działa. Mam małe wyrzuty ze nie dałem zarobić twórcą, ale ciężko powstrzymać się przed taka okazją. Szóstkę kupię na premierę bo seria bardzo mi przypadła dogustu i w jakimś stopniu odwdziecze się twórca za te dary losu. Tymczasem kończę instalacje Yakuzy 4 i znikam na kilkadziesiąt godzin.

 

Kup Yakuze 0 jak wyjdzie, czyli prequel wszystkich Yakuz z Kazuma i Majima w roli glownej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...