Emtebe 12 maja12 maj zdjęć dodaję tu za mało zatem teraz walę śmiało Szwed 12 maja12 maj Dokładnie, też nie lubię jak ktoś tak robi.
Szwed
Dokładnie, też nie lubię jak ktoś tak robi.