MYSZa7 7 godzin temu7 godz. devilbot 7 godzin temu7 godz. Zobaczymy czy będzie wam się chciało śmiać gry trzeba będzie zapłacić 8500zł za ps6 MYSZa7 7 godzin temu7 godz. za sonke można Josh 6 godzin temu6 godz. Nie trzeba będzie XM. 6 godzin temu6 godz. Lepiej 8500 za sprzęt z 2028 niż 6k za sprzęt na poziomie xss ASX 5 godzin temu5 godz. no to niezła wygrana aux 5 godzin temu5 godz. Super pomysł na wersje bez pada, Sony i MS juz zacierają rączki.
devilbot 7 godzin temu7 godz. Zobaczymy czy będzie wam się chciało śmiać gry trzeba będzie zapłacić 8500zł za ps6
devilbot
Zobaczymy czy będzie wam się chciało śmiać gry trzeba będzie zapłacić 8500zł za ps6
MYSZa7
za sonke można
Josh
Nie trzeba będzie
XM.
Lepiej 8500 za sprzęt z 2028 niż 6k za sprzęt na poziomie xss
ASX
no to niezła wygrana
aux
Super pomysł na wersje bez pada, Sony i MS juz zacierają rączki.