Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, módlcie się by na nowym daszu naprawiły mi się screenszoty. Na starym cały czas mam problem z nimi. Robię screen i ni (pipi)a nie mogę go zapisać, a jedynie ustawić jako tło. Nie mogę zapisać, udostępnić - w ogóle nie mam tych opcji. Nie wiem czym to jest spowodowane. Nawet jak miałem Golda to nie mogłem zapisywać. Robię screena, wchodzę w Upload i tylko jako tło mogę ustawić. Jak chce zapisać screeny to wyskakuje komunikat "Żadne zdjęcie nie zostało napisane". Nie wiem o co chodzi, nikt nie wie. A jak uruchomię ponownie konsole to wszystkie screeny znikają, bo nie zostały zapisane.

Może z nowym daszem wreszcie mi to zadziała.

Odnośnik do komentarza

to jest rockstar, oni mają swoje humorki i podejście. może kasa, może obawiali się o działanie gier co by popsuło wizerunek :dunno:

 

xD jakoś problemu z zje.banym portem z telefonów na 360 nie mieli, to samo się tyczy krzaczących się wersji na psn

Odnośnik do komentarza

Panowie czy gry kupione cyfrowo mogę odpalić tylko na koncie z którego zakupiłem? bo dziś kupiłem łana , nie pamiętałem starych danych, założyłem nowe konto, pobrałem tam Rise of TR. Jednak przypomniałem sobie dane do starego konta. Jak teraz się na nie zaloguje to będę mógł grać w tego Tomba?

Odnośnik do komentarza

Panowie czy gry kupione cyfrowo mogę odpalić tylko na koncie z którego zakupiłem? bo dziś kupiłem łana , nie pamiętałem starych danych, założyłem nowe konto, pobrałem tam Rise of TR. Jednak przypomniałem sobie dane do starego konta. Jak teraz się na nie zaloguje to będę mógł grać w tego Tomba?

Jak ustawisz konsole na domową z profilem to będziesz mógł (to samo gry z golda).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

:P panie to jest biznes. prędzej port/remaster niż BC. handlujta. korpo ma cele jak każde inne. lepsze ale nadal korpo.

 

No ale lecą w ch,uja ostatnio mocno, nie rozumiem tego te gry przeceniają co 3 miesiace, że chodzą za groszę i na bank nie zrobią remasterów. Dam sobie kalafiora uciąć. Po prostu w zarządzie pracują kutasy. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...