Skocz do zawartości

Hotline Miami 2


Artesal

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsza czesc ogralem na pc i w wiekszosci plansz bylo A+, tutaj tak mi ciezko przyzwyczaic sie do pada ze koniec. Poki co 5 chapterow i ani razu jeszcze wiecej niz combo 9 :banana:  No i slusznie zauwazyl ogor w statusach, ze duza czesc trudnosci polega na niezliczonej ilosci zgonow od typow ktorych nie widzisz w polu razenia. 

Ale mimo tego, ciagle robi robote, jaram sie i polecam opor

Odnośnik do komentarza

nie podoba mi sie to ze nasz typ moze przyjac dwa strzyla na klate przynajmniej tak jest w poczatkowych levelach (nie mialem czasu zbytnio pograc)

 

gra wydaje sie latwiejsza no i zje,bali troche z szybkim autocelowaniem pod kwadratem xD  kupie wersje na pc/mac i obczaje sobie gre na myszce ;)

Odnośnik do komentarza

Byłam mocno nahajpowana na HM2, ale pograłam trochę i mi przeszło. Wkurza AI i bugi - na wariującą kamerę jakimś cudem nie trafiłam, ale często ktoś strzelał przez ścianę albo się w niej klinował, rzuty nie zawsze działały, broń wypadała za planszę, itp.

 

Mam mieszane odczucia odnośnie poziomu trudności, z jednej strony liczba przeciwników na planszy jest spora i w zestawie z równie dużą liczbą okien (wtf) stawia jakieś wyzwanie, ale z drugiej strony większość leveli sprowadza się do tego, żeby zdobyć uzi/karabin, i już po chwili można wracać do samochodu. #noniewiem tak trochę mało funu z tego.

 

Styl graficzny i soundtrack wciąż osom. Scenariusz i klimat fajny, jest mocno, brudno i dziwnie. Chociaż przyznam, że schizowo-wesoły klimat jedynki i jej ciągły fabularny mindfuck jednak bardziej mi odpowiada.

 

 

Jak dla mnie Hotline Miami 10/10, ale Hotline Miami 2 to już wrong number i takie 7/10.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

W sumie tez byłem strasznie sceptyczny z tych samych powodów co selene, zwłaszcza w połowie gry. Tak teraz ją skończyłem i sam nie wiem pownerwiała mnie ta dwójka nie ukrywam ale teraz cisne gre od nowa na hardzie i bawie sie dobrze, szukam secretów i jest git :D

 

 

Aha a kamere to dokumentnie spier.dolili przyzwyczajenia z jedynki poszły na odstawke dopiero to zrozumiałem jak teraz ogrywam.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Ja poczekam na wersję z plusa czytając opinie, grafa się nie zestarzeje bo opinie są podzielone

jak nie masz cisnienia to spokojnie mozna poczekac, do jedynki nie ma startu :) dla mnie pierwszy gierkowy zawod w tym roku, przejde za jakis czas tym razem na pc i zobaczmy co i jak, a poki co wracam odpalic ponownie jedynke.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Pierwsze tak, drugie nie.

 

Przy okazji: na /r Vita jeden z devów parę dni temu powiedział, że patche nadchodzą na różne platformy, w tym i vitę, więc może pozbędziemy się bugów z kamerą :) Ostatnio zrobiłem 1 akt na A+ i nie miałem problemów, no ale glitche nadal się zdarzały 

 

Tak btw 

 

 

odkryliście sekretny level? :)

 

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

Niby prawie ta sama gra co jedynka, ale czuje ze cos tutaj nie gra. Zdaje sobie sprawę, ze to nie sa latwe gierki, ale druga czesc zwyczajnie przegina strune i zaczyna być wkur.wiajaca wcześniej niż w polowie całej gry.

Za dużo okien, bledow(strzelanie przez sciany) i nie można zalapac tej plynnosci w działaniach jak w poprzedniej części. Cos tutaj jest spier.dolone w projekcie lokacji, bo wiele miejscowek trzeba przechodzic w niefajny sposób czyli wywoływać przeciwnikow hałasem z broni palnej, a następnie czaic się przy drzwiach.

Klimat, soundtrack, brutalność nadal sztos ale gejmplej się nie zgadza, a w takiej grze to niewybaczalne.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...