Skocz do zawartości

FIFA 18


Rekomendowane odpowiedzi

Niezle pompuja w tym roku Huntera. W sumie to dla mnie najnudniejszy tryb, nawet nie dokonczylem go ale widac ze innym podpasowal.

 

Jest tez filmik z wiekszoscia zmian z kariery:

 

 

Ja tam jak co roku czekam w zasadzie tylko na ultimate team. OTW na ten sezon niezle sie prezentuja, w 17stce niezle mozna bylo zarobic na tym (grafika nieoficjalna)

aSupWqq.jpg

 

Ciekawe tylko czy dodadza jeszcze jakies legendy

 

Odnośnik do komentarza

To chyba Gruszczyk pisał. PeSa Roger pisze, Fife przewaznie Soq, raz Walkiewicz pisał

 

Ale przyznam, ze oni maja niestety recenzje piłek dla Januszy. Opisuja tryby gry i nowosci w oprawie i tyle w zasadzie

 

Gruszczyk pisze, ze Fifa sporo zmienia. Na plus, ze jest duzo wolniej i taktyczniej. Ale to sie zmieni na minus bo EA ma innu target.

Odnośnik do komentarza

Gameplay ponoć przede wszystkim różni się jak chodzi o atrybuty fizyczne zawodników. Ponoć wyczuwalne mają być szybkość i zwrotność u małych i szybkich zawodników vs np. siła u umiejętność przepychania się tych postawniejszych. Tak naprawdę zmieniła się też ponoć fizyka samego generowania akcji, co wynika z samych usprawnień w fizyce gry.

Choć to wszystko teoria i opisy tych, którzy grali w betę. Po pierwsze boję się patchy, które z gry mogą zrobić znowu cofnięcie do FIFY 16 oraz tego, że jak zwykle od lat beta to co innego, demo co innego, a full to już w ogóle kosmos :D

 

Plus do tego jak dodamy zmiany w karierze vs. FUT, to już w ogóle robi się kolorowo ;)

Odnośnik do komentarza

To niestety proste. Fani hardcorowi wola symulacje,wolniejszy gameplay. Oni napewno sciagna demo a i o bete sie beda zabijac. Dla nich robi sie wolniejszy gameplay itd.

 

A reszta woli arkwjd i to dla nich robi sie wersje na koniec wrzesni

To niestety proste. Fani hardcorowi wola symulacje,wolniejszy gameplay. Oni napewno sciagna demo a i o bete sie beda zabijac. Dla nich robi sie wolniejszy gameplay itd.

 

A reszta woli arkejd i to dla nich robi sie wersje na koniec wrzesnia

 

Ja w tym roku biore PESa. Fife sprawdze kiedys, ale oczekiwałbym od niej jednego: przemodelowanwgo kompletnie gry na konsole. Tyle licencji itd a takie dno w grze na cpu.

Edytowane przez Szakalek
Odnośnik do komentarza

Od 16 FIFA cierpi na "idealność" zagrać jak chodzi o CPU. Zagraj nawet puchar z kompem to zobaczysz, że wraz z tym jak przechodzisz kolejne etapy eliminacji okazuje się, ze komp gra coraz lepiej mimo, że poziom trudności się nie zmienił.

Inna sprawa, że statystycznie spora większość graczy zakupujących FIFĘ gra właśnie "na bota" :)

Odnośnik do komentarza

Wiem o tym. Jak chciałem pograc w Fife z cpu to koniecznie stara obrona. Plus onnizałem cpu suwaki w kilku aspektach do..zera, co i tak niewiele dawało.

 

Ja wiem, ze online ale sezon by sie rypło w Premierleague czy kariere w nizszych angielskich. Ale ilekroc probowałem to 5 meczy i rezygnowałem. Pod tym wzgledem chyba kazdy powie, ze lipa nieprzecietna.

 

Mogli by z naprawy tego zrobic mocny ficzer na ten rok

Odnośnik do komentarza

Wiem o tym. Jak chciałem pograc w Fife z cpu to koniecznie stara obrona. Plus onnizałem cpu suwaki w kilku aspektach do..zera, co i tak niewiele dawało.

 

Ja wiem, ze online ale sezon by sie rypło w Premierleague czy kariere w nizszych angielskich. Ale ilekroc probowałem to 5 meczy i rezygnowałem. Pod tym wzgledem chyba kazdy powie, ze lipa nieprzecietna.

 

Mogli by z naprawy tego zrobic mocny ficzer na ten rok

Szczerze mówiąc CPU w grach piłkarskich woła o pomstę do nieba, tyczy się to też PESa. Powinni brać przykład z NBA 2k, tam akurat granie z kompem jest bardzo przyjemne.

Odnośnik do komentarza

@Up

Ciężko jest kopiować Nba2K - ich A.I jest dalece bardziej rozbudowane, ale wszystkiemu sprzyja sam sport, koszykówkę da się bardzo ładnie opisać w różnych zaawansowanych statystykach, w lidze śledzone jest dosłownie wszystko, a ograniczona ilość zawodników zdecydowanie w tym względzie pomaga. To też seria gdzie nigdy nie było wielkich rewolucji, a ciągła ewolucja i totalna dominacja wyszły na plus (Nba Live w latach świetności nie miała startu nawet do najsłabszych edycji od 2k). W nadchodzącej odsłonie już w ogóle szykuję się dopracowane A.I, szczególnie w obronie (obrona P'n'R i P'n'P, switchowanie, obrona kontr), plus dochodzi jeszcze więcej tendencji w opisie gry danego zawodnika. To drugie przydałoby się w grach piłkarskich, ale ze względu na liczbę graczy i mniejszą powtarzalność zachowań, jest niemożliwe do wprowadzenia.

W zasadzie tylko dwie gry sportowe stawiają jednocześnie na bardzo duży realizm w symulowaniu sportu i potrafią przekonać do siebie niedzielnych graczy: Nba2k i MLB od Sony (co prawda tylko tam gdzie baseball jest popularny, u nas i w EU to nikogo nie obchodzi).

P.S
Baseball to kolejny sport, który sprzyja statystykom, a więc ułatwia pracę koderom.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...