Skocz do zawartości

FIFA 18


Rekomendowane odpowiedzi

Nawet nie chodzi o to, że nie graliśmy z żywym przeciwnikiem. Grałem też sporo na "bota" w FIFĘ 17, i widzę że zmian w gameplayu jest mało, za czym idzie też to, że gra online będzie przypominać tę z siedemnastki. A na samą myśl o "mistrzach" dryblingu L2+R2, cwaniakach z FUT Champions chvj mnie strzela. Do FIFY na pewno wrócę, ale na razie chcę odpocząć od tej rozrywki i pobawię się w PESa bo z niego łapię niesamowitą przyjemność z grania, nie czuć szablonów, można grać na różne sposoby, a do tego NIESAMOWITE animacje. 

Odnośnik do komentarza

Rozegrałem już sporo spotkań w to demo i... nie macie wrażenia, że w gameplayu mało co się zmieniło względem 17? Pal licho animacje, odkąd wszedł Frostbite nic się nie zmieni zapewne bardzo długo, ale liczyłem na jakieś zmiany w gameplayu. A nie zmienia się NIC.

 

Niestety mam podobne odczucia. W Fify od 2009 roku rozegrałem pewnie coś około 2000 godzin i gdy wiele osób mówiło często, że nie widzi różnic pomiędzy kolejnymi edycjami to ja wychwytywałem od razu sporo szczegółów - inne tempo, przesunięcie cięzaru gry na obronę albo atak, inna gra ciałem itp Tutaj różnicę czuję w strzałach. Ale gdyby ktoś mi puścił to demo ze starymi składami i nie pozwolił oddać strzału to musiałbym chwilę pomyśleć zanim bym powiedział, że to nowa odsłona a nie 17-tka... Trochę smutno :D

Edytowane przez falcon87pl
Odnośnik do komentarza

To prawda. Malo zmienili. Jest wolniej i animacje moze faktycznie troche zmienili. Wchodza nawet te nowe wrzutki ale nie tak jak to bylo reklamowane. Pamietam przy pierwszych zapowiedziach ze mial sie zmienic drybling/sztuczki a dalej berba spinem mozna minac pol obrony ze skrzydla. To samo trzymanie R2+L2 czyli to takie dreptanie tez mialo zniknac a jest nadal. Oslabili chyba tez strzaly z dystansu. Moze troche wiecej tez od nas zalezy w obronie, tak mi sie wydaje ze komputer mniej tam pomaga ale trzeba by zagrac wiecej spotkan.

 

Gra z kompem jest zayebiscie nudna, ale leje na to bo rzadko gram offline. Gralem z kumplem i gralo sie lepiej. Ale na poczatku zawsze jest ten efekt 'nowej' gry, nikt do konca nie ogarnia gameplaya wiec moze to dlatego. Ciekawe czy to juz finalna wersja rozgrywki czy jednak bedzie sie troche roznic od fulla.

Odnośnik do komentarza

Nie polecam na pc jesli chcesz online. Konami ledwo ogarnia oszustow na konsolach.

Przykro to słyszeć. Ale chce wersję na kompa bo w becie i demie męczyła mnie trochę płynność animacji w powtórkach. No i wierzę, że skoro PES wreszcie będzie taki jak na konsolach, to scena modderska zdziała tu cuda. Do dziś pamiętam, jak zmodyfikowane miałem Pro Evo 6 - przyspiewki, komentarz, stadiony, duperszwance. Może w tym roku z cheaterami nie będzie tak źle ;)
Odnośnik do komentarza

Pograłem w demko i jestem zdegustowany... 

Nie dość, że gra się jakoś tak "plastikowo", to momentami mam wrażenie jakbym grał w PES'a 2015. Bramki jakie wpadają to najczęściej jakieś farfocle i ping-pongi, gdzie nagle np. gracz przeciwnika w polu karnym ładuje z główki piłkę, która zapieprza z prędkością światła :blink: A prawie umarłem ze śmiechu jak Neuer puścił miękką wrzutkę zza pola karnego podczas rożnego - parodia - rzucił się do piłki jak ta już była w bramce. W The Journey bramkarz wpada z piłką do bramki po główce Lukaku z 20 metrów - serio?

Ogram jeszcze kilkadziesiąt razy to demo, bo nie chce mi się wierzyć, że stworzyli takiego gniota... 

Gorzej, że mam pre-ordera i tak jakby pozostał pewien niesmak...

Edytowane przez Matriks_1111
Odnośnik do komentarza

przeraża mnie ta odsłona xD może przenieście ten temat do gier wyścigowych :D :d :D godny konkurent dla Gran Turismo Sport

 

to jest czyściutki arcade, osobiście po kilku meczach nazywam to Janusz 18, upraszczają fifkę coraz bardziej, coraz prościej i prostymi środkami zrobić bramkową akcję żeby każdy Rafałek po odrobieniu lekcji z przyrki dorwał się do konsoli i puknął kilka tanich goli z wrzutki...jprdl to się robi takie call of duty piłek nożnych - trafić do każdego kto minimalnie się intertesuje piłką - niech sobie naciśnie R2 do sprintu a potem przytrzyma kółko - hura jest gol wszyscy zadowoleni. no, prawie wszyscy :<

 

- tempo tej gry to jakiś kosmos, wszystkie animacje przyspieszone, o pace nawet nie wspominam, jak taki Sane się rozpędził kilkoma susami to odleciał na pół boiska..przecież ta gra będzie polegała na robieniu rajdów teraz, to było dla mnie oczywiste po 1 meczu xD i przecierałem oczy ze zdumienia. już się boję co się będzie działo online

 

- to co wcześniej wymagało jakiegoś obeznania i umiejętności teraz robi się jednym machnięciem analoga, jakieś nawroty, zatrzymania piłki na skrzydle, robienie kółeczek żeby odwrócić akcję - jeszcze do 17stki to podchodziło pod skill, teraz wszystko leci jak z automatu, nawet nie trzeba specjalnie celować z kierunkiem i tak sobie przegrasz akcje z jednego końca boiska na drugi bez większego wysiłku, wszystko takie prostackie się wydaje...

 

- mam dziwne wrażenie że będą hokejowe wyniki bo obrońcy mają mało asysty CPU, trzeba wszystko bardzo dokładnie manualnie blokować a ludziki trochę pływają, a szybkie ataki i wjazdy w pole karne są bardzo trudne do zatrzymania = ilość okazji bramkowych będzie tak z 5x większa, tak to widzę na teraz...obrona zrobiła się bardzo utrudniona

 

- nowe wrzutki przegięte, FIFA 14 powróci i nazywa się teraz FIFA 18 ;) powrzucajcie sobie na jakiegoś Lukaku z 10x i sprawdźcie ile z tego wpadnie :p

 

- nowe kiwki całkiem ciekawe, do tego z takim odejściem jakie ma połowa gwiazd można zrobić prawdziwe spustoszenie

 

generalnie na razie jest Siiii! fun i zabawa mimo że tej edycji dałbym zamiast podpisu press X to start raczej insert coin :sorcerer: mam zamiar w to grać okrągły sezon tylko nie wiem czy nie będzie płaczu i zgrzytania zębami, do Ultimate Team trzeba będzie dokupić jakieś środki na uspokojenie z takim gameplayem :miner:

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dokladnie mam identyczne odczucia jak Nero,po pierwszej fascynacji jak wyglada cala otoczka kibice i takie pirdoly,przyszedl czas na gemplej to (pipi)lem.

Piekny powrot do fify 15,ja nie wiem czemu ta gra jest taka szybka,peace oczywiscie gra tak istotna role ze tutaj trzeba grac jakimis boltami,to usian bolt powinien reklamowac fife bo jak zbaczylem jak urywa sie giovinco to jak rakieta.

Na bramkarzy zbytnio nie narzekalem w fifie ale ta wersja to kosmos,nouer to istny debil wpuszcza wszytsko,mam wrazenie jabkby brakwalo animacji.

System podan to jest juz istny stan januszowania,nie ma znaczenia jak wcisniesz X ,czy lekko smyriesz czy z calej sily,podanie zwsze leci idealnie po sznurku,nie ma takiego czegos jak blad przy podaniu,wystarczy skierowac sie tylko w strone i nacisnac X.

 

Ogolnie fifa ciagle te same schematy,pewnie kupie jak bedzie pol darmo.

Odnośnik do komentarza

 juz wole PESa, gdzie standardowo zapomnieli zrobic grafiki 

 

Coooo, chyba zapomniałeś otworzyć oczu podczas grania w demo. Przecież początek w tunelu przed wyjściem na boisko to czasem wygląda jak życie, piłkarze wygladają dużo lepiej od manekinów z FIFY. Do tego te animacje, czuć wagę gracza ale responsywność sterowania w PESie jest znakomita w FIFIE czuje się jakbym prowadził wóz z węglem. 

Odnośnik do komentarza

Potestowałem rano troche ze znajomym, 4 mecze. Koles pod wzgledem gejmingowym to taki Janek 100 proc. Konsole ma bo grał kiedys, dzie tylko Fifa, Cod. Na jego ratunek, ze jeszcze Soulsy.

 

 

I nawet on zdegustowany powiedzial, ze da szanse PESowi. W tak chu.jowa odslone Fify nie grałem od chyba 10. Brawo EA. Jak nie spat(pipi)a porzadnie to nawet za 100 zl nie chce crapulca

Odnośnik do komentarza

jezu jaki krapiszon, mialem nie sciagac ale sprawdzilem by zobaczyc czy faktycznie hate uzasadniony , szkoda jedynie ze ta cudowna otoczka i atmosfera sie marnuja

 

jeszcze sie okaze bekowo, ze wersja na switcha bedzie lepsza od tego bo nie chodzi na frostbite tylko jakims modyfikowanym silniku z elementami z ignite

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...