Skocz do zawartości

Telefony


ShtaS

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba pamiętać, że wydajność karty jest determinowana przez wydajność chipsetu w smartfonie, zwłaszcza w kontekście standardu UFS 2.0. Tak samo jak wydajność szybkich kart zależy od użytego card readera pod usb czy chipsetu wbudowanego czytnika kart w notebooku.

 

Heck, nawet stary standard eMMC5.1 w moim telefonie jest wydajniejszy od Extreme Pro podłączonym pod pc.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Możliwe że przez USB z którego ładujesz płynie za niskie napięcie. 
Telefon nie nadążą ładować tego co zużywa, ale bateria jest "zużywana" z obu stron, dlatego telefon będzie się grzał.
Możesz podać model telefonu, ale nie sądzę żeby pomogło coś, ale USB 3.x w standardzie daje "więcej prądu" mówiąc kolokwialnie. Więc jeśli 1.x/2.x nie daje rady, pozostaje próba z trzecią generacją. 

Odnośnik do komentarza

Jak to samo wcześniej działało i jest niezależne od kabla, no to co możesz zrobić bez serwisu, może podmuchać i poczyścić port, może lepiej "docisnąć" kabel (u mnie dość częsty przypadek, że port po latach zaczyna "latać" i w pewnych pozycjach niby jest podłączony, ale tak naprawdę to połączenie "mruga"). 2 lata to taki moment, że port USB może po prostu się zepsuć, dość często ludzie o tym mówią. Tak że może to to.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

mam problem z ładowaniem przez usb. Na ekranie jest, że ładuję i komputer wykrywa urządzenie, ale bateria tylko spada i dosyć mocno się przy tym nagrzewa. Sprawdzałem na różnych kablach i laptopach. Z gniazdka ładuje normalnie. Można coś z tym zrobić?

Zainstaluj Ampere Meter i posprawdzaj jakie masz napięcia na różnych kablach/ładowarkach i w różnych miejscach.

Odnośnik do komentarza

Jak się  nagrzewa a się nie nagrzewał to ja stawiam na baterię. Nie trzyma wyraźnie krócej?

 

USB daje 1/2 ampera - 80% obecnych smartfonów ładuje się ledwo, ledwo. Przy włączonym ekranie to niemal żadnen.

 

no właśnie jest też ogromna różnica w trzymaniu baterii. Mało używam telefonu i 2 dni to nie był żaden problem, a wczoraj na noc naładowałem na full, a teraz 50% gdy telefon tylko leżał. Może jeszcze pociągnie trochę, niedługo powinni dzwonić z T-mobile z nową umową to i tel od razu wezmę.

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Lasce rozlał się ekran w samsungu czy to prawda, że jest w (pipi)e i gwarancja jej tego nie obejmuje? (Miała wykupioną gwarancje od mechanicznych uszkodzeń jak pekł jej ekran i wymienili na nowy telefon ale to tylko raz więc teraz jedynie zostaje gwarancja producenta, ale z tego co czytam to samsung za taką usterke każe sobie zapłacić sos) 

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...
Gość Xehanort

Xperia X wpadła mi do połowy do kubka Z cola. Wszystko bylo ok przez tydzien az do wczoraj. Podczas ogladania filmu ekran przestal dzialac. Widac tylko roznokolorowe piksele na calosci. Wystarczy wymienic wyswietlacz czy jeszcze jakas czesc napewno padla?

Edytowane przez Xehanort
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...