Skocz do zawartości

Telefony


ShtaS

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
5 minut temu, Czoperrr napisał:

Wymieniał ktoś baterię w oficjalnym serwisie Huawei (wysyłkowo)? Zastanawiam się czy mi zwipują telefon podczas całej operacji. 

Wymienili baterie i styki.

Tak chujowo że wysłałem drugi raz. I drugi raz też telefon dalej padał :)

 

To był ostatni raz jak mialem telefon huaweia :)

Odnośnik do komentarza

No ja używam już drugiego z rzędu (wcześniej 3 lata Huawei P10) i teraz od 3 lat P30 Pro. Żaden mi się nie zepsuł, P10 do dzisiaj też śmiga i wygląda jak nowy. Bateria mi trzyma spokojnie 1-1.5 dnia w P30 Pro ale w tym roku być może wymienię na nową by używać przez kolejne lata.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...
Godzinę temu, Faka napisał:

Ponoć teraz te samsungowe exynosy trzymają podobny poziom, co snapy więc to już nie to samo, co 5 lat temu. 

 

Ponoć gdzieś tam ktoś komuś mówił, że tamten słyszał od wujka? 

 

Choć Samsungi lubię to mając porównanie codziennego użytkowania tel na Snapie i Exie, ten drugi wypada klasę niżej. Okazjonalne lagowanie, częste czyszczenie pamięci podręcznej, gubienie klatek tu i tam, no i klasyczne grzanie przy ładowaniu. Jest lepiej niż kilka lat temu, ale fakt że Snapa dają na jedne rynki a na inne nie to pokazywanie tłustego środkowego palca klientom. 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

MXVyFLR.jpeg

iPhone 15 Pro Max - korzystam z niego od grudnia i trzeba przyznać, że to znakomity sprzęt. :good2:

cLmfC6S.jpeg

Natomiast tego skurczybyka zamówiłem na premierę. Samsung Galaxy S22 Ultra spisywał się tak znakomicie, że Galaxy S24 Ultra, to naturalny wybór. :pope:
Fantastyczny kawał elektroniki. Ciężko do czegokolwiek się przyczepić. No, tradycyjnie cena - posiadam wersję 1 TB, a ta kosztuje tyle co 65 OLED. :notlikethis:
W każdym razie jest świetny. :yahoo:

Odnośnik do komentarza

U mnie też siedzi S24 Ultra 1 TB. Ja wziąłem pomarańczowy. Planowałem zmianę już od dłuższego czasu, więc jak mam coś brać to od razu z najwyższej półki, bo chce żeby mi ten tel posłużył dobre kilka(naście?) lat.

Naprawili już nieco wyprane kolory, gdzie na początku mówili, że "tak ma być". Jeszcze trochę ludzi narzeka na przełączający się aparat w trakcie robienia zdjęć, także oby i to jakoś poprawili. Niby sprzęt za taki hajs, ale jak zwykle problemy wieku dziecięcego.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...