Skocz do zawartości

Fable 2


tomaszek_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 613
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nigdy nie gralem w Fable i nigdy sie nim nie interesowalem,ale po zobaczeniu tego bajecznego swiata,opcji CO-OP i swobody rozwijania postaci juz wiem ze musze to miec.Czy jest to jakos powiazane z pierwsza czescia gry?Lepiej ja przejsc a potem brac sie za F2 czy moge odrazu wskakiwac w nowa wersje?

Odnośnik do komentarza
Pierwsze 10 minut z polskiej wersji Fable 2 :

 

http://polygamia.pl/rozgrywka-pierwsze-10-...able-2#comments

 

 

Jak dla mnie wygląda pieknie... Teraz mam dylemat Fable 2 czy GOW2?? ehhh

Leże kur.. ta gra zabija, już wczoraj postanowiłem Fable 2 i GoW2, resztę tytułów zlewam w tym roku. No i oczywiście Pro evo 9 ale to inna bajka. Swoją drogą ta gra ma niesamowity klimat, mam nadzieję, że będzie długa i wymagająca.

Odnośnik do komentarza

apropo co-op tak wyglada gra na jednym ekranie:

 

 

http://polygamia.pl/rozgrywka-kooperacja-w-fable-2

 

sorry że tak spamuje...

 

właśnie słucham polygadki mniej wiecej od 55 minuty matariału mówią o Fable 2, ogólnie strasznie sie zachwycają grą co mnie cieszy i utwierdza w przekonaniu że to będzie obok GOW2 hit tego roku na Xboxa, ale to co usłyszałem w 57 minucie mnie rozwaliło:

 

"gram lesbijką która nie wiedzieć czemu utyła tzn wiem dlaczego - bo dużo żarła, w tym momencie moim głownym problemem nie jest to jak przejść do (nie rozumiem co tu gość mówi - głuchy już jestem) ale jak schudnąć w tej grze bo przestałem się sobie podobać w lustrze"

 

 

jednym słowem jeśli jakaś gra potrafi gracza zmusić do takich rozterek to znaczy że jest GENIALNA i trzeba ją brać w ciemno

Odnośnik do komentarza
Moze mi ktos napisac zmiany lub co nowego gra oferuje od poprzedniczki czy cos nowego w gatunku? :)

 

 

- rozbudowali system gestów, wiecej tatuaży, szmatek, doszła broń palna, zamiast mini mapy mamy nitkę, świat jest dużo większy (podobno)

- nie da się zginąć - zamiast śmierci zostają blizny które mogą utrudnić komunikacje z NPC

- podobno trudniej gra się jako dobra postać

- pies - szuka skarbów, ostrzega przed zagrożeniem, pomaga w walce, jak zginie to go tracimi na zawsze

- co-op na jednej konsoli lub przez Live

- większy świat

- po ukończeniu wątku głównego można grać dalej

 

http://www.gametrailers.com/player/41556.html

 

Piotruś o swojej grze (Fable2)

 

Po tym wywiadzie chrapka na grę jeszcze bardziej wzrosła ,dawać mi tą gierę!!:D

 

tak swoją drogą oglądając wszystkie filmiki itp. myśle sobie, że tym razem dotrzymał wszystkich obietnic...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...