Skocz do zawartości

Fable 2


tomaszek_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 613
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Fable bylo cudowna casual game. Lekka i przyjemna, a przy tym urzekajaca. Jak widac Fable 2 tez takie jest. Jak kogos nie boli fakt, ze nie jest to gra dla hardkorowcow i lubil pierwsze Fable to sie nie zawiedzie tak jak ja (ktory pewnie zagra w te gre za pare miechow, bo nie kupuje gier tuz po premierze :P). Bo jedynka byla przecudowna. Tylko pozostawiala pewien niedosyt.

Dlatego mamy dwojke ;].

 

Potem bedzie trojka i tak dalej hehehe. Tak czy inaczej podlapalem hajpa na ten tytul ;>.

Fakać hardcorowców. Najczęściej są to dzieciaki, które nie chodzą do szkoły/pracy, nie mają innych zainteresować tylko gry, gry i gry.

Kto w dzisiejszych czasach ma czas by grać po 8h dziennie?

A potem płacz, że żadna panna go nie chce tylko te z internetu, że już rączka boli itd.

Nie wiem kim jestem, ani HC ani CL. Wali mnie to.

 

Co do Fable.

Nie grałem w jedynkę, bo jakoś czasu nie było, może za dużo gier. Jakoś do mnie nie przemawiała.

Ale teraz jak zobaczyłem jak to wygląda, jak przyjemnie i kolorowo jest to stwierdziłem, że to jest ta gra przy której wypocznę między ekstremalnymi wyścigami, pracą, a wyżynaniem całych wiosek. Do tego pewnie najlepsza z żon zabierze mi pada... Najwyżej odrobię DS'owe zaległości hehe

Odnośnik do komentarza

Moje wrażenia po 3 godzinach gry:

 

- zacznijmy od mniej ważnych:

a) grafika - nie widzę wiekszej różnicy jeżeliby porównywać Fable i Fable 2 jest ładnie ale bez fajerwerków - mi to jednak nie przeszkada, patrzy się na to z przyjemnością nic na razie mnie nie odrzuca

b) muzyka - piękna! przyjemnie zwiedza się świat z taką muzyką w tle

 

- z ważniejszych rzeczy:

a) sterowanie - bardzo przyjemne chodź kamera potrafi mnie wkurzać - jednak im dłużej gram tym mam z nią mniejsze problemy

b) co-op przez liva - włączyłem że widzę graczy z całego świata (widać ich w postaci latających kul) i powiem wam że to świetna sprawa w każdej chwili można kogoś zaprosić do wspólnej wędrówki posłuchać jak jak inni rozmawiają ze sobą, sprawdzić ich statsy w grze, wymienić się przedmiotami, świetna sprawa niewiele brakuje żeby zrobić z tego małe MMO :) - kamera w co-op mistrzostwo świata :)

c) fabuła - nie wiele ją liznołem ale na to co do tej pory wiem wydaje się w miare ok

d) świat klimat itp. - wciąga, każda rzecz bawi i cieszy, pies, małe prace, hazard, przebieranie się, mordowanie ludzi, robienie z siebie idioty lub hero, nitka zamiast mini mapy sprawdza się świetnie,

 

Nie wiem na ile gra wystarczy ale jeżeli mnie niczym nie wkurzy przejdę ja przynajmniej 2- 3 razy teraz robię z siebie złego brzydkiego geja :D Gram 3h i na razie nie narzekam na nudę a wydaję mi się że przyjamniej jeszcze 10-15h intensywnej rogrywki jak nie wiecej przede mną. Narazie się nigdzie nei spieszę czytam ksiązki, kartki, gram w gry hazardowe, szukam skarbów bawię się z psem, próbuje zarwać jakiegoś faceta :P okradam sklepy :D żebrze :D i cieszę się z gry

Nie żałuje ani złotówki!!

 

Walka mogłaby być nieco trudniejsza - to jest chyba największa wada gry o ile nie jedyna, no chyba że ktoś musi mieć full wypas grafę to niech i ją zaliczy do minusów.

 

Wracam do gry!!

Odnośnik do komentarza
3 dni temu podali że łatka jest gotowa jak włączyłem grę zapytał czy chce pobrać aktualizację - pobrałem i wszystko śmiga aż miło smile.gif

 

a możesz przechodzić wszystko razem z kumplem? ( pod postacią wszystko mam na myśli całą grę) w trybie kooperacji kumpel też wybiera ciemną lub jasną stronę mocy ;) , może robić questy itd, mieć swojego psa?

Odnośnik do komentarza
3 dni temu podali że łatka jest gotowa jak włączyłem grę zapytał czy chce pobrać aktualizację - pobrałem i wszystko śmiga aż miło smile.gif

 

a możesz przechodzić wszystko razem z kumplem? ( pod postacią wszystko mam na myśli całą grę) w trybie kooperacji kumpel też wybiera ciemną lub jasną stronę mocy ;) , może robić questy itd, mieć swojego psa?

 

 

tak już w dzieciństwie możesz sobie kogoś zaprosić do gry z tego co zauważyłem grając w co-opie razem wykonujecie questy ale decyzje każdy podejmuje osobno dla siebie i swojego bohatera (przyjmniej mi się tak wydaje nie wiem jak to działa - już daje przykład - grałem z jakimś hamburgerem naszym zadaniem było przynieść 5 nakazów zatrzymania złoczyńców ja te nakazy oddałem złoczyńcom on natomiast nie ponieważ ja do stałem złoto od żłoczyńcy on podleciał do strażnika i od niego dostał złoto - wynika z tego że każdy decyzje może podejmować osobno nie patrząc na partnera) później zaprzestałem grania z nim bo mni wkurzał non stop pierdzac :D i teraz gram singlu więc nie wiem czy to był przypadek czy tak faktycznie jest)

Odnośnik do komentarza

Do mnie też już leci paka, dzisiaj wysłali - jakaś hurtownia sprzedająca za pośrednictwem wiadomego serwisu aukcyjnego.

 

Miałem trochę wątpliwości przed zamówieniem ale gameplay'e, trailery, recenzje i reszta tych bajerów mnie ostatecznie przekonała. Najczęściej (z tego co zauważyłem) jako wadę ludzie wymieniają niski poziom trudności, co mi osobiście niespecjalnie przeszkadza - nie muszę każdej gry traktować jako wyzwania.

Odnośnik do komentarza
Pierwszy poważny minus - LOADING :censored2:

 

No co ty? Jest aż tak źle? :huh:

 

Nie jest. Nie jest ich znowu jakos bardzo duzo, ani tez nie sa przesadnie dlugie. Daleko Fable2 do takiego np GTA czy F3.

 

Co ty gadasz ? Loadingi są tak samo upierdliwe jak w pierwszej części biegniesz kawałeczek i bach- wczytywanie. Sam napisałeś o FC 2 i GTA IV tam się dało a Fable już nie ?

 

Odnośnik do komentarza

Porownywanie Fable do GTA jest calkiem...dziwne, a jesli chodzi o czas , well...nie kazdy przechodzi gre na zasadzie 'od questu do questu' nie robiac nic poza nimi wiec to juz od gracza zalezy ile mu zajmie ukonczenie danej pozycji.

W koncu F2 to basn, gra dla ludzi z wyobraznia, ktorzy beda potrafili przeniesc sie do niej wraz ze swoja postacia. Osobiscie naleze do grona ludzi, ktorzy uwielbiaja 'bladzic' po swiecie gry nawet bez celu, cieszac sie po prostu gra.

Dodajac do tego mozliwosc gry we dwojke trudno znalezc obecnie cos rownie wciagajacego.

 

Ludzie po prostu robia sie coraz bardziej wybredni z dnia na dzien. Moze dlatego, ze wiekszosc z nich nie pamieta gier 'sprzed lat' na konsole starszej generacji.

 

Odnośnik do komentarza

Kolejne minusy to poziom walk very easy wystarczy kilka minut u kowala albo drwala , żeby zarobić na lepszą pałe / gnata i z miejsca stajesz się największym madafakerem we wsi w dodatku nasz bohater nie ginie , poprostu gdy skończy mu się energia zostaje znokautowany po czym momentalnie się podnosi i tracąc dotychczas zdobyte EXP w walce kończy to co zaczął z pełną energią .Chore .

Oczywiście są bugi :

- Pop up

- przenikanie

- Błędy SI ( raz Mnich 5 razy próbował trrafić w drzwi i kończył na ścianie )

 

narazie tyle po jakiś 7 godzinach grania :)

Odnośnik do komentarza

najbardziej mi sie spodobalo to, ze jezeli twoj koles na friend liscie akurat gra w fable i jest tam gdzie ty to pojawia ci sie wedrujaca ikonka Xbox z jego Gamertagiem. Dzieki temu wczoraj z bratem laski chwile pogralismy co-op. Na razie za daleko nie zaszedlem ale jest uroczo. Gra naprawde wciaga... i to powaznie. Nie mozesz sie oderwac od pada. Polecam granie laska i w pierwszych misjach rozebranie jej... biega w bieliznie i nawet fajne ma cialo :)

Jak moja laska mnie spytala, czemu gram rozebrana laska to jej odpowiedzialem, ze jestem zebrakiem, wiec chcialem z niej ubrania zdjac by czula sie komfortowo bo one pewnie smierdza...

anyway... graficznie jest uroczo, ale nie powala. Jest po prostu oka. Przenikanie obiektow i pop-upy wytne.

Kopanie kur dalej daje rade, fajny achv wyskakuje za zamordowanie krolika. Polska wersja na razie spisuje sie dobrze... rozwalilo mnie znalezienie w lecie kondomow, a w sklepie ksiazki "Malzenstwo, jak je przetrwac?". Ogolnie calosc in plus... zobaczymy co bedzie dalej. Jak ktos chetny na co-opa w godz nocnych (czyli po 24.00) to nie da znac.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.