Skocz do zawartości

Fable 2


tomaszek_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 613
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ok. Fajnie ;)

A teraz pytanie z zupełnie innej beczki:

Grał już ktoś w co-opie? Jak wypada ten tryb?

 

w kazdej chwili mozesz podlaczyc sie do znajomego i pomoc mu w wykonywaniu questow. Co ciekawe, jak sie do kogos podlaczasz to mozesz sobie wybrac postac + uzbrojenie. Mozna ustawic jakie beda proporcje przy rozdzielaniu zlota i punktow doswiadczenia.

 

Odnośnik do komentarza
Gra do mnie wczoraj dotarła i od razu w niej "zatonąłem" ... 9 godzin chodzenia, zwiedzania, oglądania zakamarków, robienia min, wykuwania mieczy, rąbania drzewa ... i praktycznie 0 wykonanych questow fabularnych :) ... nie jest idealne ale i tak względem F1 jest "więcej i lepiej" :)

 

 

 

.... idę sobie pokopać kurczaki :D

I w tym leży piękno tej gry a może raczej świata po drugiej stronie ekranu ;)

Odnośnik do komentarza

GENIALNA! miałem zagrać godzinkę ... bo jutro koło ... hmmm skończyło się na 5h :]

 

Nie wciągnęła mnie tak żadna gra od czasu Mass Effect i MGS4. Po prostu wspaniały świat i wspaniała gra. Nie żałuje że zrezygnowałem dla niej z zakupu w listopadzie CoD5 ! (fallout 3, i GoW2 już zamówione żeby nie było;))

Odnośnik do komentarza

No offence, ale w jedynce tez niby mozna bylo zrobic wszystko, ale zadna czynnosc nie dawala realnego zysku, bo gra i bez dodatkowych questow byla cholernie latwa. Po co mam sie meczyc z pobocznymi zadaniami, skoro mozna przebiec przed gre bez zadyszki... zaliczajac tylko i wylacznie podstawowe questy? Bo tak na chlodno patrzac - mozna wybic wioske, ale jedynym tego plusem bedzie podbicie sobie statystyki odpowiedzialnej za slowieszczy wyglad bohatera. Co wejde w to miejsce to mnie zatluka (respawn straznikow), a i pewnie merchanci nie beda sie respawnowac... a jak beda to jeszcze gorzej lol, bo gdzies ucieknie logika. Nie przemawia do mnie koncepcja tej gry, ale czekam na wasze opinie, bo jestem ciekawy co tam Piotrus zmajstrowal nowego w stosunku do pierwszej czesci Fable.

Odnośnik do komentarza

Czekam na wasz opinie, dobry jesteś, a czytasz w ogóle te forum? Ten topic? Każdy kto już gra w grę pisze jedno, że gra wciąga jak cholera, że nie można się od niej oderwać itd. Fuck to genialnie, o to właśnie chodziło. Czyli jest tak jak myślałem, z innej beczki jak fabuła?

 

Moja wersja dopiero w poniedziałek dotrze, a tu wekend. <_<

Odnośnik do komentarza
Czekam na wasz opinie, dobry jesteś, a czytasz w ogóle te forum? Ten topic? Każdy kto już gra w grę pisze jedno, że gra wciąga jak cholera, że nie można się od niej oderwać itd. Fuck to genialnie, o to właśnie chodziło. Czyli jest tak jak myślałem, z innej beczki jak fabuła?

 

Moja wersja dopiero w poniedziałek dotrze, a tu wekend. <_<

Ok, tylko na razie wszyscy piszecie dla mnie o tym samym - jest super, ale tak samo jak w jedynce, a to mnie w zaden sposob nie przekona do zakupu i nie zainteresuje, bo jedynka byla nuuuuudna. Pozatym zwroc uwage na "...bo jestem ciekawy co tam Piotrus zmajstrowal nowego w stosunku do pierwszej czesci Fable." Czytanie ze zrozumieniem radze pocwiczyc...

Odnośnik do komentarza
Same here - wiekszosc pisze, ze to taki FABLE 1.5. Jedynka dla mnie jakas mega rewelacja nie byla, wiec juz widze, ze z FABLE 2 poczekam i najpierw kase wydam na inne nadchodzace tytuly...

dla mnie F2 jest w (pipi) lepsze od F1 .

 

 

Jak można schudnąć , bo się dzieciaki ze mnie smieją ;/ :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...