Skocz do zawartości

Fable 2


tomaszek_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 613
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ile godzin na skonczenie Fable potrzebowales ? Krotka jak jedynka ?

myślę , że 20 - 25 godzin ale ja nie szedłem po sznurku przeszedłem tą gre tak jak w książkach piszą ;) jak chcesz łyknąć tylko główne questy to spoko w 8 godzin zaliczysz Fable 2.

Odnośnik do komentarza
1. Jak można zdobyć punkty zepsucia?

2. Czy da się wyglądać tak jak ten zły bohater z dołu okładki (chodzi mi o czerwoną skórę, ogromne rogi itp)? Jeśli tak to jak? Wystarczy mieć max zepsucia i zła, czy w grę wchodzi też makijaż itd?

 

pod koniec gry byl jakis tam wybor moralny nieistotne w kazdym razie ja wybralem ten szlachetny i za kare stalem sie brzydalem ze swiecacymi oczami ale nie tym z okladki . Mysle ze dobrze myslisz i faktycznie jesli bedziesz mial zlo na maksa to pewnie staniesz sie tym diablem .

Odnośnik do komentarza

Mam tę grę w posiadaniu.

 

Przedstawię minusy -

 

- Pies nie nadąża czasami trzeba się zatrzymać i na niego poczekać (Przerywa to złotą linę i musisz na niego czekać bo inaczej nie dojdziesz do celu)

- Złota linia która prowadzi nas przez grę często się gubi albo znika co jest bardzo wnerwiające bo musisz jej szukać

- Czasami pies ...... znika (Trzeba go szukać GRRRRR)

- Trudno się zdobywa GOLD (Za misje praktycznie nie dostajesz w ogóle)

- Dużo loadingów ( Praktycznie przy każdej misji LOADING :/ )

- Obcy ludzie ci się kręcą po chacie

 

========================================================================================================

 

Może mi ktoś wytłumaczyć jak zrobić te achivy ?

 

The Romantic

The Chicken Kicker

The Teaser

The Swinger

The Pied Piper

The Party Animal

The Duelist

The Black knight

The Dollcatcher

The Companios

 

A poza tym - ożeniłem się daje żeby babka follow me i koło łóżka ona coś se tam pie.r.doli i daje kciuk do góry i nic :( Jak się to robi ?? (sex)

 

Wiem co one znaczą ale nie kumam jak to zrobić :/

Edytowane przez BBGodzilla
Odnośnik do komentarza
Mam tę grę w posiadaniu.

 

Przedstawię minusy -

 

- Pies nie nadąża czasami trzeba się zatrzymać i na niego poczekać (Przerywa to złotą linę i musisz na niego czekać bo inaczej nie dojdziesz do celu)

- Złota linia która prowadzi nas przez grę często się gubi albo znika co jest bardzo wnerwiające bo musisz jej szukać

- Czasami pies ...... znika (Trzeba go szukać GRRRRR)

- Trudno się zdobywa GOLD (Za misje praktycznie nie dostajesz w ogóle)

- Dużo loadingów ( Praktycznie przy każdej misji LOADING :/ )

- Obcy ludzie ci się kręcą po chacie

 

========================================================================================================

 

Może mi ktoś wytłumaczyć jak zrobić te achivy ?

 

The Romantic

The Chicken Kicker

The Teaser

The Swinger

The Pied Piper

The Party Animal

The Duelist

The Black knight

The Dollcatcher

The Companios

 

A poza tym - ożeniłem się daje żeby babka follow me i koło łóżka ona coś se tam pie.r.doli i daje kciuk do góry i nic :( Jak się to robi ?? (sex)

 

Wiem co one znaczą ale nie kumam jak to zrobić :/

 

Nie wiem co masz do złota ja po 2 dniach grania po 3 h dziennie jestem najbogatszym człekiem w grze :) trochę popracuj zainwestuj w nieruchomości i jak po 24 godzinach wejdziesz do gry już taki biedny nie będziesz :)

 

The Romantic <-- jeszcze nie mam i nie wiem :) ale chyba chodzi po prostu o idealną randkę wg partnera (jak naciśniesz Y pisze co lubi panna czy pan)

The Chicken Kicker <--kopnij kurczaka :) (kopie się A)

The Teaser <-- rób różne gesty w trakcie walki

The Swinger <-- zaproś 2 osoby do łóżka na raz (tzw trójkącik). Najłatwiej w Westclif przed transformacją. Zaczep żebraka bądź żebraczkę i hajda do domu do łóżeczka :)

The Pied Piper <-- najlepiej zapłać bardowi w karczmie aby zagrał piosenke i zacznij przy nim tańczyć (musi być kilka osób w karczmie więc nie wybieraj zbyt późnych godzin! )

The Party Animal <-- upij 5 osób nie wiem co w tym dziwnego :)

The Duelist <--zrobisz to jak doładujesz max w brutalne ataki (chyba)

The Black knight <--musisz ccelując wystrzelić broń z ręki truposza itd. Celuje się przytrzymując Y i poruszając lewą gałką (chyba potrzebna jest 2 gwiazdka w celność ale nie jestem pewny)

The Dollcatcher <-- musisz skolekcjonować wszystkie lalki tego nie da się zrobić samemu gdyż w jednej grze masz jedną losową lalkę.

The Companios<-- zrób jakiś gest z kolegą idealnie np. pierdnięcie. Musicie się zsynchronizować i na zielonym jednocześnie puścić (albo prawie jednocześnie)

Odnośnik do komentarza
Między innymi w przypadku skrzyni ze skarbami "przodków", która znajduje się w gildii.... jest napis aby poszukać infa na

 

www.fable2.com

 

również tam powinno się dostać jakieś extra tatuaże oraz inne itemy ... czy wiecie gdzie tego na stronce szukać???

szukam i szukam i tylko się wkurzam bo znaleźć nie mogę :/:)

na górze strony masz okienko, w którym przesuwają się 3 informacje. musisz odczekać, aż załaduje Ci informację A Hero's Tale i wówczas kliknij na START THE SHOW.Obejrzyj sceny do końca, musisz w nich wybrać parę rzeczy. Na koniec dostaniesz informację odnośnie odblokowania jakichś itemów (w moim przypadku książka z gestami i jakaś farbka). Te itemy odbierzesz w owej skrzyni ;) Powodzenia

 

tu link do owej sceny, którą należy obejrzeć i ukończyć: http://fable2.xbox.com/experience.aspx?lang=en-US

Edytowane przez SiuSiu
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...